Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ispark motorlardan ücret alıyormuş

Motovento
    REKLAM ALANI
    kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Bugün sabah saat 10 da çağlayanda iki aracın arasına nizamı şekilde motorumu park ettim bankada işim vardı halledip çıktım,birden yanımda resmi deynekçi diye yorumladığım ispark'ın görevlisi geldi geçen haftadan da 1,5 tl borcunuz gözüküyor toplam borcunuz 3 tl deyip otopark fişini uzattı saygıdeğer arkadaş,dedim sen nediyorsun arkadaşım ne borcu ne parası kafanmı güzel,bana verdiği fişin en altında 01373-217 Nakit-Otomobil diye bir bilgilendirme var,dedim bu motorsiklet burda otomobil yazıyor,ben anlamam arkadaşım belediye bu parayı plakana borç yazar faizi ile alır dedi,lanet olsun deyip 3 tl yi ödedim sizce bu mantıklı birşeymi,ben bu elimde ki otopark fişi ile gidip savcılığa suç duyurusunda bulunsam nasıl olur,3 tl çok mühim değil,insanı keriz yerine koymaları çok zoruma gitti açıkçası.Belediyemizi tebrik ediyorum süper bir uygulama arabalar yetmedi sıra motorlara dadandılar,bundan sonra plakamı söküp inadına ispark bölgesine park edicem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadan borç yazabildiklerini bilmiyodum ben bir kere araba bıraktım geldiğimde isparkçı yoktu ortalıkta bastım gittim şimdi benim arkamdan borçmu yazdı bence yazdığı borcun bi geçerliliği olmaz çünkü öyleyse bu adamlar istedikleri plakaya park borcu yazarlar yakalanırsan ödüyosun

Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    şu linki bir kontrol et istersen sorgulama yapabiliyorsun

http://www.ispark.com.tr/List/

Yeri geldiği zaman 'Motosikletleri Farkedin!' diye çığırıyoruz; ee şimdi ? Otomobile alınan park ücretinin motosiklet için alınmamasını mı istiyorsunuz? Çok komiksiniz ya (Dostum genel olarak yazdım sana bir kastım yok Hatta sana karşı bir sempatim var nedenini sorma bende bilmiyorum!)

Ha derseniz ki alınan park ücretleri otomobille bir tutulmasın sonuna kadar desteklerim

Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeri geldiği zaman 'Motosikletleri Farkedin!' diye çığırıyoruz; ee şimdi ? Otomobile alınan park ücretinin motosiklet için alınmamasını mı istiyorsunuz? Çok komiksiniz ya (Dostum genel olarak yazdım sana bir kastım yok Hatta sana karşı bir sempatim var nedenini sorma bende bilmiyorum!)

Ha derseniz ki alınan park ücretleri otomobille bir tutulmasın sonuna kadar desteklerim
    Yok kardeşim ne alınıcam hepmiz aynı yolun yolcusuyuz ama sabahtan akşama kadar elli kere park ediyorum 1,5 tl den 75 tl yapar ee nerde kaldı motorsikletin özgürlüğü,ekonomisi benim bütün motorsiklet camiasına sempatim var (kimse yanlış anlamasın ,dostum inşallah bir gün tanışırız kısmet olursa

borç çıkmadı demekki almamış plakayı
    @karasahin
    bir motor otomobilin 4te biri kadar yer kaplıyo

Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @karasahin
    Hadi yırttın o zaman ama bu aralar çevremde araba kullanan çoğu tanıdığa posta yolu ile ispark cezası geliyor,servis çeken bi abimiz 220 tl ispark cezası ödemişti geçen ay,adam personelin akşam çıkışını almaya gidiyor ispark ın olduğu yere ikinci sıra park etmiş sürekli,sonra toptan ödedi parayı,servisi de bıraktı,arabayı da sattı önümüzde ki hafta motor alıyoruz kendisine

Alıntı kempes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok kardeşim ne alınıcam hepmiz aynı yolun yolcusuyuz ama sabahtan akşama kadar elli kere park ediyorum 1,5 tl den 75 tl yapar ee nerde kaldı motorsikletin özgürlüğü,ekonomisi benim bütün motorsiklet camiasına sempatim var (kimse yanlış anlamasın ,dostum inşallah bir gün tanışırız kısmet olursa
    Umarım iki lafın belini kıracağımız; beraber gazlayacağımız günlerde gelir
    Memnun oldum
    @karasahin
    Diye yazmıştım mesajımın sonuna

220tl ispark borcumu of bu ispark olayı düşündüğümden daha ciddiymiş
    @karasahin
    okudum hocam sorun yok

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    eger elindeki fiste plaka yaziyor ise ve sadece otomobil kavrami var ise git savciliga suc duyurusunda bulun. Hic bir masrafin olmaz, sadece bir dilekce , biletin fotokpisi ve ruhsatinin fotokopisi ve kimlik fotokopin yeterli. 2 ay icinde cevabi gelir. Zaten savcilik seni hakli buldugunda direk kamu davasi acar, ve belediye den bunun ile ilgili duzeltme talep eder. Yaparsan iyi olur
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

220 tl ispark borcumu of bu ispark olayı düşündüğümden daha ciddiymiş
    @karasahin
    okudum hocam sorun yok
    Saygılarımı iletir ellerinizden öperim

Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    [QUOTE=karasahin;2044573]Umarım iki lafın belini kıracağımız; beraber gazlayacağımız günlerde gelir
    Memnun oldum

Eyvallah kardeşim bende memnun oldum ama bizden geçti gazlama olayları çoluk çocuğa karıştık o yüzden burgman kullanıyorum,hatunu bi kandırsam direk 1000 rr a geçicem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:15 ----------

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger elindeki fiste plaka yaziyor ise ve sadece otomobil kavrami var ise git savciliga suc duyurusunda bulun. Hic bir masrafin olmaz, sadece bir dilekce , biletin fotokpisi ve ruhsatinin fotokopisi ve kimlik fotokopin yeterli. 2 ay icinde cevabi gelir. Zaten savcilik seni hakli buldugunda direk kamu davasi acar, ve belediye den bunun ile ilgili duzeltme talep eder. Yaparsan iyi olur
    Tavsiyen için teşekkür ederim bu suç duyurusu olayını hiç yapmamıştım ama ilk olacak kısmet ispark'a imiş elimde fişte mevcut plakam da yazıyor en altta da kabak gibi otomobil yazıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler