Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizce ne yapmalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    scooter istemiyorsan ve cbr 125 alabilecek durumun varsa al cbr'ını zaten cbr 125 başlangıç motorudur ilk 3-4 gün kapalı alanda çalıştınmı dikkatlide sürdünmü makinayı bişey olmaz kolay kolay bence durumun varsa cbr 125 ten şaşma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tabi gönlumde cbr var ama hani tüm kredilerimi kullanraktan alableceğim bi motor maddi yönu bole ilk basta daha bi ucuz motor alıp motor sürmeye tamamen ısındıktan daha sonra cbr ye gecme fıkrı vardı aklımda ama sımdı direk cbr alayım baslayım dıorum

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı Better06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi gönlumde cbr var ama hani tüm kredilerimi kullanraktan alableceğim bi motor maddi yönu bole ilk basta daha bi ucuz motor alıp motor sürmeye tamamen ısındıktan daha sonra cbr ye gecme fıkrı vardı aklımda ama sımdı direk cbr alayım baslayım dıorum
    eğer durumun düşük fiyatlı motor aldıktan sonra düzelicekse rahata ericeksen al o zman ki öğrenme ve acemiliğini atma sürecin en fazla 1 ay sonra hemen sıkılcaksın keşke diceksin...eğer durumun bu şekilde olucaksa zaten ucuz motor aldıktan sonra tamiri sorunu vs vs iice sıkılcaksın cbr 125 öle acemiliğini atamayacağın bir motor değil direk cbr al rahat rahat bin kaç sene binersen artıksatarkende hemen hemen aldıgın fiyata satarsın sorun olmaz

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediği çift silindir ramzeyi sürmek cbr yi sürmekten daha zor.al bi cbr yavaş yavaş tecrübe kazanırsın. diyelimki aldığın motorla düştün ona masraf etmicen mi...tamirci tamirci dolancan..cbr alırsan kafan rahat olur.o kadar abartılacak bi motor değil...çok fazla tecrüben olmasına gerek yok
    Bilene yazması kolay 4 yıl kinetix kullandım kaç defa düşmüşümdür(hafif düşmeler) hatırlamıyorum ki sağlam motordu düşe kalka 4 yıl kullandım.
    Şimdi benim de nacizane önerim ucuz bir mondial alıp acemiliğini atması hem parçası bol hem servisi çok hem de ilk motor hurdaya dahi çıksa üzülmez ucuz çünkü
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    hocam demirden korkan trene binmez.. düşe kalka öğrenirsin..zaten düşmeyen yok

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende cbr 125 r al derim
    Başlangıç motoru yavaş yavaş öğrenirsin..
    Büyük bir sorun çıkmaz ...
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

valla nasıl desemki alperin dedigim dogru ben motor surmeyi 600 gs de orendm su anda 600 off roada var gayette memnunum yamahayı boşver sen beni dinle bulursan temiz bakımlı guzel bi cgl yada titan yada cup 100 bu motorlarla baslayabilirsin bunların kullanımıda kolalydır millet anasının karnından orenmıo motor surmeyi zamanla orenirsin

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 tam başlangıç makinesi neden tecrüben yetersiz olsun ki. 2. el alır bi çift koruma takozu takarsın olur biter. düşürürsen de grenaj kırmazsın böylece.
    cbr 125 aslında tam bir başlangıç motoru ama tek sorunu ve tek geçerli nedeni yedek parçası çok çok pahalı bir sinyali 140 lira olurmu bir motorun.

takoz önerinde pek sağlıklı sayılmaz usta orta hızlı süratlerde bile motor yatsa motorun taklalar atmasına neden olur.

bende cbr 125 ile başladım korka korka öğrendim orası çizilirmi burası kırılırmı falan diye keşke honda cg 125 mondial 125 uag ile falan başlasam diyordum yani yedek parçası bol ve ucuz olan motorlarla başlamak çok daha mantıklı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:13 ----------

Alıntı Better06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok haklısın bu fikrinden şaşma bence ucuz bir motorda iyice öğren tabi full korumanla ondan sonra cbr al derim ben

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam demirden korkan trene binmez.. düşe kalka öğrenirsin..zaten düşmeyen yok
    usta ne oldu zamanında uzun uzun anlatırdın yedek parçası ucuz olan bir motorla başlayın falan derdin hatta ben bile tecrübesizim gt250r ile başlamak istiyorum dediğimde cg125 al iyice öğren ondan sonra geç falan demiştin dikkat ediyordum herkese uzun uzun anlatıyordun sanırım anlatmaktan yoruldun artık

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler