Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mondial ve fuar

Motovento
    REKLAM ALANI
    bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    arkadaşlar siteye daha önce kayıtlıydım ancak sistem hata veriyor bu yüzden yeni hesap açtım.tanıdık bir mondial bayisi var bana fabrika fiyatından motoru vericek plaka masrafını da 100 ytl ye yaptırıcak ancak bu motorların fiyatı sürekli düşüyor sizce daha düşer mi şimdi alırsam zarar edermiyim.bir de fuar tarihini bilen varmı bana yardımcı olursanız sevinireim herkese teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    hangi motoru kaça verecek?
    onu belirtde bir şeyler söyleyebilelim...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

tüm modellerde geliş fiyatına verecek benim beğendiğim 151 rs var 1350 ye verebileceğini söyledi kendisinden dolayı bir şüphem yok 11 seneir babamın arkadaşı ama şimdi aldığımda yaza kadar yatıcak.birde fuarlarda daha ucuz oluyor falan denmiş forumda o yüzden fuarı mı bekliyim tarihini bilen varmı

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    toplamda 1450'ye rs 151.
    bence çok iyi.
    fuarda ne olur bilmem ama bu fiyata bir daha zor bulursun.
    iyi düşün.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

yalnız fiyat nakit fiyatı gerçi taksitli ne olur diye sormadım nakit almaya düşünüyorum ama motorun yatması bir zarar getirir mi bir de bu mondial yaza kalkıp 1 milyara satarsa motoru kafayı verim valla o yüzden bayram sonuna kadar düşünücem o zaman karar veririm forumda açılan 151 rs başlığını okudum sanırım motor kötü değilufak tefek sorunları olanlar var ama zaten oda her motorda olabilir.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu motosohbete attım ordan devam edelim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    walla ayarlayabilirse ben de alırım. bayramdan hemen sonra. kredi kartına 6 taksit falan. haber verirsen sevinirim.

benim düşüncemdeki ikinci motor as150T. ikisi arasında tereddütteyim. ama o fiyata ayarlayabilirse ben de mondial alırım. yoksa büyük ihtmal as150T yi alıyorum.

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    fuar geçen sene mart ayındaydı bu senede mart ta mı olur bilmiyorum
    murat_by

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    motor fuarı mart ayında olacak ben servise sordum 151rs nin fiyatına gelince gayet uygun fuarda bu fiyatın altında bulamazsın
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

fotomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY Superlight 150
    Bir motosiklet dergisinde ilanı vardı. Fuar tarihi 30 Mart - 2 Nisan ..

nietzsche ben bugun sorarım eğer yapabiliyorsa haber veririm.dün bir kaç kişiyle konuştum genelde motordan memnunlar parça içinde bu motorlardan 5 firma getiriyormuş bir birlerine oluyormuş parçaları yani parça sıkıntısı cekmiycem feyizoğlu diye bir yer var sahibinden.com da buldum aradım 1538 motor 200 ytl plaka dedi.benim alacağım fiyatla arasında 300 ytl var.Ama ben ocak ayında almış olucam mayıs ayına kadar hep yatıcak motor eskimiş olucak yatması bir zarar getirir mi bilmiyorum tek derdim mondial fuarda motoru 1 milyara falan düşürür die korkuom bayram sonrası bakıcam herkese iyi bayramlar bu arada

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    haber bekliyorum bell.
    bu arada motoru niye yatırıyosun yaza kadar onu da anlayamadım. kar yağmadığı sürece kimse yürütemez beni artık

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili bell, mondial alacaksan iyice bir düşün. almayı düşündüğün motoru başka firmalar da getiriyor. en ucuzu mondial. bende mondial ft 110 var öğrenmek ve tecrübe yapmak için aldım. yıllardır bisiklete binerim (şehirlerarası yollarda ) motora terfi edeyim dedim ve 2 arkadaş mondiale bulaştık. mondial bana çok şey öğretti. ne mi?: çin mallarından ve özellikle mondialden uzak durmam gerektiğini öğrendim. servislerde ayrı bir sorun. ümraniye servisi ise tam bir facia. adamlar motora dokunsa arıza çıkıyor.
    size mondial maceramı da anlatayım da ona göre düşünün:
    motoru geçen yaz aldım. aldığım ilk ay motorda bir vınlama sesi duymaya başladım. ümraniye servisine gittim bu normal dedi. ben mekanikten anladığım için ısrarla sorun var dedim onlar yok dedi. ben de en sonunda mondial genel müdürünü aradım ve kendimi tanıttım. sorunu mu ve servisin tutumunu anlattım. tesadüf o hafta istanbula gelecekmiş ve geld. motoru güngörendeki sancar motor geldi garajımdan aldı ve 2 gün sonra telefon ettiler. motorunuz sorunlu haklısınız ve krank mili eğik onu değiştireceğiz dediler ve bir hafta sonra getirdiler. sonra motorun ön tarafında bir tangırdama vardı ümraniye servisi gene normal dedi ben de güngörene götürdüm ve ön granajı açtılar ve ustalar bile şatılar. çinli sefiller ya da montaj yapan adamlar ön garanajın vida yuvasını kırmış ve sonra plastiği eriterek yapıştırıp montajlamışlar. onu da değiştirdim. sonra aldığımdan beri arka jantın yamuk olduğunu söylüyordum onda da haklı çıktım. ayrıca aküsü hemen bitti. motoru kick startla bile tepinerek çalıştırabiliyorum. motorunu servisle ev arasında kullanmak isteyen varsa alsınlar bu çin mallarını... ben fuarı bekliyorum eğer alabilirsem japon ya da italyan iyibir şey alacağım inşallah. herkese saygılar...

superkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    Abicim paran varsa HONDA falan al.Ben mondial aldım da noldu çok pişmanım

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Ya Şu Fuar Ne Zaman ArKAdaşLar__????
    Kesin Tarihmi O Yazılan

SAYGILARIMLA
    ilkan TEK
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

25 mart 30 martta kadar mı ne

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    plaka masrafına 100ytl demişsin sanırım,şunu bilmeni isterim geçen sene motorumun plaka masrafı 80 ytl civarı tutmuştu .kendim yaptırmıştım bu sene zamlanmıştır muhtemelen.yinede kendin yaptır daha ucuza çıkar
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

eselamsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 F 650 GS
    Fuar mart ayının sonu Nisan ayının başı.CNN fuar merkezinde.Bilgilerinize....

raven arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Servisle ilgili bir problemim çıkacağını sanmıyorum.Sahibi çok yakınımız diyebilirim.Motor almamdaki tek sebeb iki senedir almak istiyorum ama ailem fazla istemiyordu ama ben nasıl kullanıcağımı kışın onların istediği gibi araba kullanacağımı yazın güzel havalarda motor süreceğimi hem zevkimi alacağımı hemde trafik stresinden kurtulacağımı anlattım beni makul karşıladılar.Bu şekilde istediğim motoru alabileceklerini söylediler.Ama ben en fazla üç ay süreceğim için fazla para bağlamak istemiyorum zaten bu motorların ikinci elide yok.Sanırım fuarı bekleyeceğim.Belki fuarda bu kadar ucuza alamayabilirim.Ama fikir edinmiş olurum.O yüzden fuarı bekleyeceğim
    saygı&sevgiler

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    KARDEŞ BENCE MONDİAL ALMA PARAN AZ SA GİT BİTANE YBR AL.MONDİALE PARA VERİLMEZ.ŞİMDİDEN JANT TELLERİ GEVŞEMEYE BAŞLAMIŞ ÇOCU KİŞİ ŞİKAYETÇİ

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler