Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Motorsiklet Alana 1 Yıllık Medline Üyeliği HEDİYE

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    ya niye korkutuyolar ki bizi...

adamlar motor alırsan kaza yapacaksın, bizden al da bari acil yardım çağırırsın mı demek istiyolar

bi arkadaşımın babası takla atmadan şoför olunmaz, derdi. taklanın ucundan döndük yarı şoför dolaşıyoruz, motorda da umarım böle değildir.

walla bunun ucu mucu da yok, motorcu olcaz derken ölmeyelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herşeyde bir risk vardır.
    Ben bu bilgisayarı kullanırken bile ; monitörün patlayıp ta beni öldüreceğini bilemem.(Çok psikopat oldu. )

Tabiki bu adamlar sadece reklam yapmak ve motosiklet satmak için böyle birşey düşünmüş.
    Biliyorsunuz ki ticarette , sağlık her zaman 2.plandadır.

Kazasız günler geçirmeniz dileğiyle...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böle bi kampanya olurmu be motor alana sağlık hizmeti...... Alınca kesin ihtiyaç oluyomuş gibi....
    Arkadaşlar gözünüz sakın korkmasın (yeni başlıyacaklar) ben 20 senenin üzerinde son 8 senedir 12 ay motor kullanan biriyim bu kadar zaman içinde 1 kere ciddi kaza geçirmedim ama bu olmayacak demek değil....Doğabilecek kullanıcı hatalarını önceden tahmin etme yeteneği yeterli mesela ilerde bir tali yol var bir öküz ordan zart diye çıkacak ihtimalini hep düşünün unutmayınki mezar taşınızda bu adam kazada suçsuzdu yazmasının size bir getirisi olamaz.....
    Bir çok motorcu arkadaş gündüzleri farlarını yakmazlar zannederler ki far görmeye yarar.....Farın görünmeye yaradığını hiç düşünmezler......
    çeşitli defalar arazide kendi hatamdan motoru devirmişimdir bunu ciddi kaza olarak algılamıyorum................
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    kimsenin gözünün korkmasına gerek yok bence
    aksine belki de insanın içi rahat bile edebilir böyle bir uygulamayla.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kaza riski bizi korkutmamalı

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    kazalar bizi durduramaz gibi bişey oldu ylmzzz tam gaz devam...

bence korkutmalı :(

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    evet yav risk dedim ama bilader her tarafta risk vardır. şimdi pc başında bile vardır o bakımdan dedim. yoksa kaskımızı takmalı ve önlemlerimizi almalıyız. en önemlisi dikkat etmeliyiz. en iyi ssigorta kendi dikkatimizdir.
    rüzgara devammmmm

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondialin varsa sigorta iyi olur. malum parlatılmış hurdaya bindiriyorlar. bende var da bir tae oradan biliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler