Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyosung 250 r bakarmısınız lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    selam arkadaşlar . ben 18 yaşında öğrenciyim 1.77 boy 70 kilom var . hyosung 250 r almak istiyorum deli gibi para birikitiriyorum .ama babam hyo için giden ama durmayan motor diyo kötü motor o diyo o motordaki tek beygir sensin diyo .sizden yorum bekliyorum göklere çıkartacak yada yerden yere vuracak ciddi yorumlar bekliyorum bu arada 100 km de 80 90 la gidersem ne kadar yakar acaba bunun cevabını forumda bulamadım (belki hyo için bin defa yazmışsınızdır ama insan kendisine yazılınca mutlu oluyo ) şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

aradıklarının hepsi bu topicde var
    bu konu hakkında acılan kaç milyonuncu topic bu acaba
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    şimdi kitlenecek

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Benım Motorada Babam Dengesiz Diyordu Ama Motorda Tek Dengesiz Benim Bide by_dengesiz Var Tabi (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Benim bir hyosungum yok henüz bende senin gibi hastasıyım makinenin. Durma konusunda sıkıntı sadece sıfır olarak ilk aldıgında bi süre var o da yetkilinin aciklamasına göre disk üzeri kaplı balmumu gibi bir maddedenmiş sonrasında düzeliyor(incelemesini okumuştum) normal performansına ulaşıyormus. Ben cin malı motor kullanıyorum (mondial mct 250) kapattın mı 100 görüyo 4. viteste (max de 120 görür oynanmamıs vs) ama durmaya gelince o kadar iyi değil o yüzden yol dumduz temiz ve sağdan soldan geleni olmayan bir yol olmadıkça öyle kapatıp gitmiyorum kısaca makıne gidiyor diye sen basarsan frenin çoooook iyi olması aşırı önem arz eder ama yola göre davranırsan eminmim 80 de 70 de yeterli mesafede durmayacak makine değil. Ayrıca suzukinin mühendistleri yapanlar (diye aklımda kalmıs) kısaca sanmıyorum ki fren sorunu olsun. (70 80 hız mı ya sizin gibi arkadasları pistlerde görmek isteriz.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler