Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ben bu motosikleti nasıl alırım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    merhaba arkadaşlar, hem çarşıda hemde hafif arazi şartlarında gezebileceğim sorun çıkarmayacak bir motorum olsun istiyorum. düşündüğüm marka/model ramzey 200 gy

aylık düzenli gelirim/maaşım var ama kredi kartım olmadığı için motosiklet alamıyorum. maaş bodromu götürsem hangi banka bana kırk dereden su getirtmeden hemen 3500 tl civarı limitli kredi kartı verir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    bi çok yer aslında senetle satabiliyor. 20 ay vadeli satış yapıyordu İZMİR'de bi züccaciye mağzası. RMZ200GY için... Skygo yu mesela yine bir mağaza satıyor (ÇETMEN MOBİLYA)
    onunda 200GY modeli var...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    kimse 3500 TL kartı bu şekilde vermez ancak maaşın düzenli olarak belli bir bankaya yatıyor ise maaşının 3 katı kadar ihtiyaç kredisi alabilirsin....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana motosiklet hakkında bilgi verebiliriz ama finanss işi bizi bu siteyi aşar. veya yorum yapılmaz
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse 3500 TL kartı bu şekilde vermez ancak maaşın düzenli olarak belli bir bankaya yatıyor ise maaşının 3 katı kadar ihtiyaç kredisi alabilirsin....
    maaşım düzenli olarak yatıyor da ihtiyaç kredisi ile kredi kartının farkları nedir acaba? ihtiyaç kredisi mi alsam ne yapsam?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:28 ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana motosiklet hakkında bilgi verebiliriz ama finanss işi bizi bu siteyi aşar. veya yorum yapılmaz
    anlaşıldı.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    kesinlikle tüketici kredisi al. koruma ekipmanı da alacağını varsayasak 5 bin gibi bi rakam senin işini fazlasıyla görecektir. git garantiye bordronla, ikametgah senedin (ya da adına kayıtlı bi faturayla) 60 ay vade ayda 150 tl ödemeyle 5 bin lira indirimli destek kredisi al. 300-350 gibi bi kesinti yaparlar( dosya masrafı, hayat sigortası vs.vs.) sonra eline 4600 tl falan net geçer. motorunu nakit pazarlık yapıp alırsın üstüne de kask mont falan bişeyler alırsın. kefil isterlerse gel beni bul daha ne yapayım ))
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    kardeş muhtemelen düşük limitli kart verirler akbak garanti vakıfbank halkbank başvur bence
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle tüketici kredisi al. koruma ekipmanı da alacağını varsayasak 5 bin gibi bi rakam senin işini fazlasıyla görecektir. git garantiye bordronla, ikametgah senedin (ya da adına kayıtlı bi faturayla) 60 ay vade ayda 150 tl ödemeyle 5 bin lira indirimli destek kredisi al. 300-350 gibi bi kesinti yaparlar( dosya masrafı, hayat sigortası vs.vs.) sonra eline 4600 tl falan net geçer. motorunu nakit pazarlık yapıp alırsın üstüne de kask mont falan bişeyler alırsın. kefil isterlerse gel beni bul daha ne yapayım ))
    tamam hocam ilgin için çok çok çok teşekkürler, bu günlerde garantiye gidip başvurumu yapacağım inşallah.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çoğu satıcı senetle yapıyor bir araştır derim..
    Arkadaşlara bakma fikrilerle burda her türlü konuda birbirmize yardımcı oluruz MT ailesi olarak
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğu satıcı senetle yapıyor bir araştır derim..
    Arkadaşlara bakma fikrilerle burda her türlü konuda birbirmize yardımcı oluruz MT ailesi olarak
    şimdi maaşımı aldığım işbankasına baktım ihtiyaç kredisi diye bişey vardı

belirlediğim kredi miktarı: 4000 tl
    vade: 24 ay
    aylık ödeme: 207 tl ye geliyormuş.

bana uyar ama senedi de düşünmek lazım. ben kayseride oturuyorum, kayseri merkezde ramzey bayisi göremedim, başka bir şehirden alsam beni tanımayan satıcı maaş bodrosu ile bana senet yapar mı acaba?

bu arada mesaj yazan herkes online durumda, benim motorum olsa online mı olurum, gezerim sürekli

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    kredi kartı yerine ihtiyaç kredisi çek.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Eğer elinizde maaş bordronuz varsa banka aramanıza gerek yok."0" motosiklet satışı yapan hemen hemen bütün bayilerde, cetelem yöntemiyle motosiklet satın alabilirsiniz.
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı 13174040 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi maaşımı aldığım işbankasına baktım ihtiyaç kredisi diye bişey vardı

belirlediğim kredi miktarı: 4000 tl
    vade: 24 ay
    aylık ödeme: 207 tl ye geliyormuş.

bana uyar ama senedi de düşünmek lazım. ben kayseride oturuyorum, kayseri merkezde ramzey bayisi göremedim, başka bir şehirden alsam beni tanımayan satıcı maaş bodrosu ile bana senet yapar mı acaba?

bu arada mesaj yazan herkes online durumda, benim motorum olsa online mı olurum, gezerim sürekli
    sen besbın cek kask koruma bunlarda onemlı motora yenı baslıyorsun basına kaza gelme ıhtımalını düşün korumalara motordan once onem ver.aylık odemen 250yı gecmez.sana yakın en buyuk sehır ankara orda bulabılırsın rahatlıkla gy200den baska motorlara da bak belkı daha cok hosuna gıdenler olacaktır

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    bence de kredi çek..ama kredi ile alacağın motor çin malı olmasın..çünkü hem onu ödiceksin hemde arızalarla uğraşcaksın(şimdi bir sürü şey diyenlerde olcak..şiştim zaten hep aynı muhabbetlerden.. ama desinler bakalım..)bende çinli motora bindim ama 1 sene sonra motoru bıkıp satıcaksın onun borcunu ödiceksin 1 sene daha unutma..illa alcaksan 2.el al o dediğini....yamahanın bi çok modeli var o paraya alabileceğin..belki 10 yaşındadır ama elden geçince tabanca gibi çalışır..farklı bakış açısı al işte sana..herşeyiyle motor almak

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    bence de kredi çek..ama kredi ile alacağın motor çin malı olmasın..çünkü hem onu ödiceksin hemde arızalarla uğraşcaksın(şimdi bir sürü şey diyenlerde olcak..şiştim zaten hep aynı muhabbetlerden.. ama desinler bakalım..)bende çinli motora bindim ama 1 sene sonra motoru bıkıp satıcaksın onun borcunu ödiceksin 1 sene daha unutma..illa alcaksan 2.el al o dediğini....yamahanın bi çok modeli var o paraya alabileceğin..belki 10 yaşındadır ama elden geçince tabanca gibi çalışır..farklı bakış açısı al işte sana..herşeyiyle motor almak
    arkadsımızın dedıgı dogru...+1000 bencede cın malı motora bulasma bende vardı aldıgım paradan cok rezıllıgını cekıyorum bıktım sımdıde krank bosluk yaptı hadı en az 150 lıra

o yuzden japondan sasma bende dusunuyrum kredı alacagım motor ıse bellı japon

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    daha önce forumlarda araştırdım, japonların çok sağlam olduğu söyleniyor (ayrıca daha önce kullandığım çeşitli japon ürünlerinden de oldukça memnun kalmışlığım vardır) ama sıfır japona şimdilik gücüm yetmez. ikinci el temiz bir japon motoru taksitli alabilirmiyim ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler