Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sörf yapmak böyle birşey olsa gerek...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 cc Chopper
    28 mart pazar öğle sonrası yer taksim felaket bir rüzgar hafif hafif ara ara yağmur çiseliyor. Akşam fener maçını izlemek için acelem var ama yağmur yağacak diyede çekiniyorum yağmur tecrübem yok pekde olsun istemiyorum. Mecidiyeköy kalabalık olacağı için saat 5 gibi osmanbey feriköy yolundan okmeydanından otoyola girdim esenlere gidecekken herzamanki gibi haliç kabusum nüksetti ve demeye kalmadan küçük küçük taşlar suratıma doğru geliyor gibi oldu. Oysa taş değilmiş yağmur damlaları ve anında sağanak yağmur haliçi geçene kadar sırılsıklam olmuştu kask hariç korumam da yoktu.
    Edirnekapı köprüsünün altın çekdim bi sigara içeyim yağmur dursun diye 15-20 dakika bir motorcu arkaşdaş daha geldi. Muhabbet derken yaklaşık 1 saat geçti ve üşüme ile birlikte kendime geldim ve daha ne kdar ıslanabilirimki dedim çalıştırdım motorumu yola koyuldum. Kaskın camını açıyorum yağmur yüzüme vuruor ve bişe göremiyorum. Kapıyorum busefer hiçbişe göremiyorum. Tek çarem Rabbime sığınmak oldu resmen gözlerimi kapattım ve 70-80 gibi bir hızda yağmur tecrübesini yaşadım o anlarda pek anlamadım ama üstünden zaman geçince çok hoş bi tecrübe ilk defa arabaları umursamadım onlar benden çekinsin nasıl benim için deli dir diyeceklerdi dedim ve güzel ıslak hatta sırılsıklam bir anı oldu....
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    çokk iimiş valla.bunu yaşamadan zaten bi tarafı eksik kalır insanın motoru yagmurda sürmekte ayrı bir zevktabi çok arada mesela senede 1 veya 2 kezyagmurda sürmeye çok alışık olmama ragmen hiç sevmiyorum hep güneş olsun istiyorum

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çokk iimiş valla.bunu yaşamadan zaten bi tarafı eksik kalır insanın motoru yagmurda sürmekte ayrı bir zevktabi çok arada mesela senede 1 veya 2 kezyagmurda sürmeye çok alışık olmama ragmen hiç sevmiyorum hep güneş olsun istiyorum
    harika bir duygu tekrar olsada tekrar yapsam aynı şeyleri kazasız belasız tabi
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    hava yağışlı yer ıslak, çok ıslak
    yağış durmuş ve ıslak veya çok ıslak
    yağış yeni başlamış az ıslak
    soğuk az buz
    soğuk ve yağış viyadükler, köprüler

koşullarında ne kadar sürersek o kadar tecrübe ediniriz (kanaatindeyim)

dikkat, konsantrasyon, tekerlerin kavrama ve motoru hissetme konularında farklılıklar daha bilinçaltında eğitim sağlıyor

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Yamurda sürmek güzel ama frenleme cok sıkıntılı lastikler felket kayıyor, birde büyük lastikli aracların sıcrattıgı camurumsu su iğrenc onun dışında cok zevkli gercekten.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    cok heyecanlı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler