Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor sevdasından vazgeç

Motovento
    REKLAM ALANI
    asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    http://www.sahibinden.com/oldu_fiyat...XQQdisplayitem

yorumsuz.

not: paylaşımdaki amaç ilan sahibini rencide etmek degildir. lütfen yorum yapacaklar bu hususu göz önünde bulundursun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    yorumsuz derken adam yazmıs işte dikkat cekmek istediğiniz nokta nedir ?motor sevdasından vazgeç demiş adam bıkmış
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Ne varki bunda sadece düşüncelerini yazmış senin benim gibi nerden arayıp buluyorsunuz anlamıyorum
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    İnsan can havliyle çok normal yazmış yani ben kaburgalarımı sağ ayağımı falan kırdım bu arada 3-4 yıl ara verdim sanırım arkadaş da benim ara verdiğim zamanın başında diye düşünüyorum.Motor da uygun mu değil mi bilmem parça olarak geren birisi komle alabilir.Mesela siteden vefat eden bir arkadaşın motorunun ilanı var gs 500 geçen denk geldim yüreğim ezildi zor işler mal değil can önce

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:08 ----------

İst da motor kullanmak bir dert pizzacılar kebapçılar v.b derken apaçi dolu ortalık ama anadolu da bir şehir de yaşasam motor kullanmak sanırım en az 100 kat daha zevkli olurdu.
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Custom Caracal
    Adam acısından dolayı öyle yazmıstır benim çok yakın br arkadasım 2 sene önce cbf250 si ile yola fırlayan bir arabaya çarptı 3 yerinden ameliyat oldu ve hastanede bi daha motora binmeyecegim sizde bindirmeyecegim diyordu şimdi ise tekrar motor aldı ve daha sakin bir şekilde kullanıyor anlıyacagınız motoru satan arkadaşın ruh hali şimdi ne durumdadır ondan öyle yazmıştır büyük geçmiş olsun kolay değil Allah hiçbirimizin başına vermesin...
    [COLOR="Black"][U][I][B]Ziya CANSEVER
    Custom CARACAL ::xrock::[/B][/I][/U][/COLOR]

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    valla bende 3 defa kaza yaptım ikisinde ölümden döndüm biyerim kırılmadı çok kişi motor sevdasından vazgeçerim sanıyodu geçmedim kimseye de motor sevdasından vazgeçin demem

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    bunu paylaşmamdaki amaç adamı rencide etmek degil zaten. bunu not olarak düştüm zaten. niyetim ilandaki samimiyeti ve cesareti vurgulamaktı. sonuçta adam oraya motosikletle kaza yaptım bundan sonra binmeyi düşünmüyorum bu yüzden uygun fiyata verecegim de diyebilirdi. ama samimi bir şekilde motosikletin tehlikeli oldugunu vurgulamış. kaç tane motorsiklet satıcısı bunu yapar.

ayrıca gözden kaçmış bir ilanı öne çıkararak işine yarayan birileri belki satın alır diye düşündüm.

ilan sahibini tanımıyorum ilan antalyadan verilmiş. belki aramızdan biridir. sezon yaklaşırken herkesi biraz daha dikkatli olmaya davet ediyorum. allah kimseye kaza bela yüzü göstermesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler