Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Arkadaşlar Lütfen Yardımcı Olun!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja al başın ağrımasın ama şunu bilgi aldığın paraları unutup ikinci elde satarken zorlanacagını unutma
    Satışta zarar elbette olacak ama inan onu düşünmüyorum ben sadece rahat edebileceğim bir makina istiyorum yani kullanışı rahat ve çok sık arıza çıkartmayan bir makina olsun ama dediğiniz gibi sanırım kawasakinin adı bile yetecek gibi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı Canİzmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satışta zarar elbette olacak ama inan onu düşünmüyorum ben sadece rahat edebileceğim bir makina istiyorum yani kullanışı rahat ve çok sık arıza çıkartmayan bir makina olsun ama dediğiniz gibi sanırım kawasakinin adı bile yetecek gibi...
    kavasakinin havası yeter diyenler kawayı sürmüşler mi de böyle kesin yargılarla konuşuyorlar??sen motoru süren kişilerin verdiği bilgileri dikkate al can kardeş. çok atıp tutan olur kafan karışmasın. hyo sahibi olarak motorundan memnun olmayan var mı acaba?? sana detaylıca anlattım diğer yazılarda da,kawaya otur,git birde hyoya otur. gör bak hangisi racingmiş. bu kadar basit bu. git kawaskiye arkadan bak,git birde hyoya bak,lastikler kimi daha ön planda çekici kılıyor?? googleda tonlarca resim var,karşılaştır kardeş hepsini. gidonlara(direksiyonlara) bak.. sıfır almayacakmısın zaten sen motorunu? ilk sen bineceksin zaten hiç bir kusuru olmayan bi motor alacaksın. hiç bi şekilde şüphen olmayacak içinde şusu varmı busu varmı diye. bakımlarını zamanında yaptır seni asla üzmez bu motosiklet. herkes kawasaki ismine takılıyor yahu, isim önemliyse inan sil sıfır aldığında ST kanuni yazılarını,herkes desin bu motorun markası ne ki diye içinden.. kalitesiz bir motosiklet değil bu kardeşim başını ağrıtmaz. bizim sıfıra paramız yetmiyodu ikinci elini aldım,ne mi oldu? hiç bişey olmadı çok memnunum şu an. almadan önce tam 1yıl araştırdım bu motosikleti,bazı yerlerde öyle kötülüyorlar ki HYOSUNGu aklın durur,anca motoru alıp binmeye başladığımda anladım bol keseden attıklarını.. aklın falan karışmasın. sahibindende kaç tane ninja 250 var allah aşkına,hyosung tutuluyor bu piyasada,satmayı düşünmezsin ama makinayi büyülteceğinde 600cclik bi honda alacağını varsayalım takasla çok güzel değerlendirirsin bunu. 600cc sahibi takas için hyosungu asla geri çevirmez(takas düşünüyorsa). çünkü içindeki makina haricinde pek bişey farketmez kasa olarak.. al sana benim makinanın resimlerini de koyuyum dostum.. karar senin artık.. kolay gelsin..

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    250 kategorisinde birkaç model motor değiştirdim,şimdi de hyo kullanıyorum.Kimse bahsetmemiş ama bunlar 165-170 kg civarında motosikletlerdir.İkisinin de max torku 22 10000 dd civarında.Sorun şu ki,bu tork değeri bu ağırlıkta motor için biraz yetersiz.Sorun olmaz ama zorlamaman,itina ile kullanman gerekiyor.Bazı arkadaşlar ben 170 yaptım 180 yaptım diye buraya yazıyorlar,sonra da krank kırdı dandik çıktı motor diye ağlıyorlar.

Servis olarak senin servisin Kanuni olacak,servis kanuni,bildiğim en süper servis olmasa da herhalde sorun olmaz.Kawa servisi ise rezaletti en son hatırladığım kadarıyla.
    Her ne alırsan al,güle güle kullan.
    Kolpa Adamları

Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kavasakinin havası yeter diyenler kawayı sürmüşler mi de böyle kesin yargılarla konuşuyorlar??sen motoru süren kişilerin verdiği bilgileri dikkate al can kardeş. çok atıp tutan olur kafan karışmasın. hyo sahibi olarak motorundan memnun olmayan var mı acaba?? sana detaylıca anlattım diğer yazılarda da,kawaya otur,git birde hyoya otur. gör bak hangisi racingmiş. bu kadar basit bu. git kawaskiye arkadan bak,git birde hyoya bak,lastikler kimi daha ön planda çekici kılıyor?? googleda tonlarca resim var,karşılaştır kardeş hepsini. gidonlara(direksiyonlara) bak.. sıfır almayacakmısın zaten sen motorunu? ilk sen bineceksin zaten hiç bir kusuru olmayan bi motor alacaksın. hiç bi şekilde şüphen olmayacak içinde şusu varmı busu varmı diye. bakımlarını zamanında yaptır seni asla üzmez bu motosiklet. herkes kawasaki ismine takılıyor yahu, isim önemliyse inan sil sıfır aldığında ST kanuni yazılarını,herkes desin bu motorun markası ne ki diye içinden.. kalitesiz bir motosiklet değil bu kardeşim başını ağrıtmaz. bizim sıfıra paramız yetmiyodu ikinci elini aldım,ne mi oldu? hiç bişey olmadı çok memnunum şu an. almadan önce tam 1yıl araştırdım bu motosikleti,bazı yerlerde öyle kötülüyorlar ki HYOSUNGu aklın durur,anca motoru alıp binmeye başladığımda anladım bol keseden attıklarını.. aklın falan karışmasın. sahibindende kaç tane ninja 250 var allah aşkına,hyosung tutuluyor bu piyasada,satmayı düşünmezsin ama makinayi büyülteceğinde 600cclik bi honda alacağını varsayalım takasla çok güzel değerlendirirsin bunu. 600cc sahibi takas için hyosungu asla geri çevirmez(takas düşünüyorsa). çünkü içindeki makina haricinde pek bişey farketmez kasa olarak.. al sana benim makinanın resimlerini de koyuyum dostum.. karar senin artık.. kolay gelsin..

kardeşim inan bana verdiğin bilgiler gerçekten ilgimi çekti fakat bir link yolladım orda yazılanları okuduktan sonra ciddi anlamda endişelendim sonuçta 10 12000 TL para verip alıcam bunu ve uzun ömürlü bişey olmasını istiyorum güven vermeli bana senin motorun çok iyi çıkmış keşke herkese öyle bir motor çıksa ama verdiğim linki okursan orda adam sıfır almış ST Kanuni GT250R markayı bir hafta içinde başına gelmeyen şey kalmamış ve dahada beteri olmuş istersen o yazıyı bir oku bana hak vereceksin ama senin anlattıklarına göre problem yok... aklım karıştı iyice

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    tabiki hyosong gtr 250
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    hyosung gt250r satış adedi nedir? sorunlu çıkan makine sayısı nedir? sorun çıkaranda da sorun nedir? neden kaynaklıdır? bunları düşünmek lazım. kaç tane hyo'da sorun çıkmış ki? ben birebir alıp da sorun yaşayan 1 kişi bile tanımıyorum. aldım 5 bin küsür km kullandım ve sezon dışı olmasına rağmen 1,5 ay gibi kısa bir sürede sattım.

kawasaki için bir şey diyemem, kullanmadım, hatta yakından 1 tane bile görmedim. ama hyo ile ilgili söylenen olumsuzlukların bir çoğunun palavra olduğunu, "bir adamın adı çıkacağına canı çıksın" durumuna getirildiğini adımı bildiğim gibi biliyorum...

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung gt250r satış adedi nedir? sorunlu çıkan makine sayısı nedir? sorun çıkaranda da sorun nedir? neden kaynaklıdır? bunları düşünmek lazım. kaç tane hyo'da sorun çıkmış ki? ben birebir alıp da sorun yaşayan 1 kişi bile tanımıyorum. aldım 5 bin küsür km kullandım ve sezon dışı olmasına rağmen 1,5 ay gibi kısa bir sürede sattım.

kawasaki için bir şey diyemem, kullanmadım, hatta yakından 1 tane bile görmedim. ama hyo ile ilgili söylenen olumsuzlukların bir çoğunun palavra olduğunu, "bir adamın adı çıkacağına canı çıksın" durumuna getirildiğini adımı bildiğim gibi biliyorum...
    gerçekten bu konuda haklı olabilirsin kötüleniyor olabilir ama iş kanuni ye geçmiş artık sanırım ki kanuni olunca insanın kafasıda karışıyor haliyle ama makine gerçekten güzel ona lafım yok ama birde şu kötüleyenler olmasa çok iyi olacak yada kötülemekmi amaçları gerçekmi bu da bir muamma...

Motosikleti
    gerçekten bu konuda haklı olabilirsin kötüleniyor olabilir ama iş kanuni ye geçmiş artık sanırım ki kanuni olunca insanın kafasıda karışıyor haliyle ama makine gerçekten güzel ona lafım yok ama birde şu kötüleyenler olmasa çok iyi olacak yada kötülemekmi amaçları gerçekmi bu da bir muamma...
    abicim bu motorun başına gelenler senin linki verdiğin adresde yazanlar sürücü ile alakalı yüzde 99... ne demek artçının ayağının kırılması,arkama 100kiloluk dayımı bindirdim gezidrdim be, o motoru yeni almasına rağmen direk şehirler arası yola çıkmış,konyaya yaklaşırkende motoru arıza vermiş,eminim ki yolda gelirken o motoru rodajda mantığıyla kullanmamıştır.basmışda basmıştır motorla. sadece bu örneğin tüm hyosunglara mal edilmesi çok büyük bir yanlış.. o adamın başına gelenlere üzüldüm. demişsin ya sana iyi motor denk gelmiş diye bana,bence o adama 1000 de 1 ihtimal olabilecek bir motosiklet denk gelmiş. benim kanaatim bu. bu tip yazıları bende almadan önce çok okudum tam 1 yıl araştırdım. emin ol alınca çok yanlış olduklarını göreceksin. abi en kralından örnek veriyim, 2006 model mondial 100kh motosiklet,şu an 19binde ve motoru açılmadı bu arkadaşımın. benimkide 12binde 2008 mondi 100ukh bununda hiç bi şekilde arızası tamiri olmadı. motoruna iyi bak ki o da sana iyi baksın

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam komedi ya 1,5 yıl kullandım 13000km de sattım başka bir markadan mı bahsediyor arkadaş acaba

hımm hemen profile bakıyoruz "Hyosung GT 650 Comet" görüyoruz. Yazdıklarını Dikkate almıyoruz.
    abisi dikkatli bakarsan üsttede kawasaki en 500 yazıyo nikah kıydım motora loca oldu bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:13 ----------

kardeşim inan bana verdiğin bilgiler gerçekten ilgimi çekti fakat bir link yolladım orda yazılanları okuduktan sonra ciddi anlamda endişelendim sonuçta 10 12000 TL para verip alıcam bunu ve uzun ömürlü bişey olmasını istiyorum güven vermeli bana senin motorun çok iyi çıkmış keşke herkese öyle bir motor çıksa ama verdiğim linki okursan orda adam sıfır almış ST Kanuni GT250R markayı bir hafta içinde başına gelmeyen şey kalmamış ve dahada beteri olmuş istersen o yazıyı bir oku bana hak vereceksin ama senin anlattıklarına göre problem yok... aklım karıştı iyice
    kardeş bak şimdi iki silindir makineyi redlinede 30 dakika sürdünmü kol çıkarır bu bütün hız yapan motorcuların bildiği bişeydir diğer makinelerde redlinede kol çıkarır ama uzun sürer
    bundan emin olabilirsin ninjayı git bi gör üzerine otur emin ol ki ybr nin krenajlısı
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşım kendimde hyo kullanıcısı olarak yazıyorum ama tabi şimdiki yazdıklarım şahsi düşüncem herkes katılmayabilir.
    1-sana tavsiyen hangisini alırsan al sıfır alma,özellikle kawayı şimdi diyceksinki satmıycam binicem emin ol 3 ay sonra sana bu her iki makinada yetmiycek sonrada iki gün sonra seni nette cc büyükmek için 250 lık satarken görücez
    2-sıfır aldın diyelim sattın yada değiştirmek istedin kafadan en az 3 bin zarar sen kendini alıcı yerine koy arada 1000-1500 fark olsa sıfırmı alırsın 2, el mi
    3-kendim hyo aldım 2 el sadece yaz sezonunda bindim yaklaşık 8000 km yakın emin ol motor sadece benzin masrafı yaptı sonra aldıgım fiyata verdim ama sen bu ikisinide sıfır alsan yarı yarıya zarar,
    4-başlangıc motoru diyorsan sana tavsiyem kesinlikle 2,el öğrenme aşamasında ufak tefek küçük düşmeler ve grenaj çizikleri oluşacaktır.
    5-hyo meselesinde al temiz bir 2007.ama gövdeye aldanıp 170 geçme paşa paşa binersin sahibinden.com a bak 5000-5500 alırsın fsıfırına 10,000 ödeme hesap ortada aynı şey 2,el kawA İÇİNDE GEÇERLİ HEM KAWALARIN PİYASADAKİ YOKLUĞUNU İLAHN SAYISINA BAK anlarsın.
    6-buyur sıfır sayıılır 3000 kardasın.
    http://www.sahibinden.com/1_500_km_d...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/ihtiyactan...XQQdisplayitem
    al sana sıfır 8.800

http://www.sahibinden.com/acillllll_...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/gercekten_...XQQdisplayitem
    2008 model 16.000 km de 5750 tl pazarlıkda var daha

http://www.sahibinden.com/2008_15_00...XQQdisplayitem

vs. vs. işte kendi bütçene bak

Motosikleti
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kendimde hyo kullanıcısı olarak yazıyorum ama tabi şimdiki yazdıklarım şahsi düşüncem herkes katılmayabilir.
    1-sana tavsiyen hangisini alırsan al sıfır alma,özellikle kawayı şimdi diyceksinki satmıycam binicem emin ol 3 ay sonra sana bu her iki makinada yetmiycek sonrada iki gün sonra seni nette cc büyükmek için 250 lık satarken görücez
    2-sıfır aldın diyelim sattın yada değiştirmek istedin kafadan en az 3 bin zarar sen kendini alıcı yerine koy arada 1000-1500 fark olsa sıfırmı alırsın 2, el mi
    3-kendim hyo aldım 2 el sadece yaz sezonunda bindim yaklaşık 8000 km yakın emin ol motor sadece benzin masrafı yaptı sonra aldıgım fiyata verdim ama sen bu ikisinide sıfır alsan yarı yarıya zarar,
    4-başlangıc motoru diyorsan sana tavsiyem kesinlikle 2,el öğrenme aşamasında ufak tefek küçük düşmeler ve grenaj çizikleri oluşacaktır.
    5-hyo meselesinde al temiz bir 2007.ama gövdeye aldanıp 170 geçme paşa paşa binersin sahibinden.com a bak 5000-5500 alırsın fsıfırına 10,000 ödeme hesap ortada aynı şey 2,el kawA İÇİNDE GEÇERLİ HEM KAWALARIN PİYASADAKİ YOKLUĞUNU İLAHN SAYISINA BAK anlarsın.
    imzamı basarım bunun altına

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imzamı basarım bunun altına
    bende kaşemi

al sana sıfır 8.800

kardeşim yazdıkların için teşekkür ederim vakit ayırmışsın eline sağlık...

motorlara baktım ama kazalı olup olmadığını nerden anlıcam ben? adam bana sağlam der alırım felçtir bunu anlayamam o yüzden sıfır almak istiyorum ve bunu alacağım bayii yi bile aşırı derecede araştırmaya başladım çünkü bayiilerdede baya bir problemlerle karşılaşılmış yani aldığım motorun gümrük giriş belgelerine kadar isteyecem adamlardan ki kafam rahat olsun...

hyo kullanıcıların güzel söylemleri var ama iyice aklım karıştı yani tam hyo diyorum kawa çıkıyor kawa diyorum hyo çıkıyor delirmek üzereyim

bu 250 cc motor ara geçiş motoru olacak sanırım .. bence hyosung almalısın cunku parcası ıvırı zıvırı daha coktur dıye tahmın edıyorum ... ama sunu bılıyorum kı kawa yedekparca konusunda cok sıkıntılı

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Bir Kawasaki kullanıcısı olarak yanıtlıyorum, eğer yıllarca kullanmayı düşünüyorsan sakın Kawasaki'den şaşma. Ben anlamıyorum bu şu kadar km yaptım bilmem kaç bin lira masraf çıkardı muhabbetlerini...

Şaka gibi... Ya motorun köftedir o zaman, ya bakmıyorsundur, ya da imalat hatası vardır. E kalite kontrol konusunda da Kawasaki'nin bir kriter olduğunu düşünürsek imalat hatası biraz zor....

Yedek parça fiyatları konusunda da korkma fazla. Evet biraz pahalıdır ama kime göre neye göre? Unutma o bir Japon. Fiyatlarını kıyaslayacaksan en azından ya Japon olsun rakibi ya da İtalyan.
    Evet pahalı gibi parçalar. Bir aynam kırıldı bir aydır alamıyorum 300 lira dedi servis. Ama ebay den sipariş ettim dünyanın öbür ucundan gelecek kısmetse bir haftaya kadar. 42$ + kargo(12$). Yedek parça fiyatlarını kıyaslarken bir de bakın bakalım kaç Ninja250 krank kırmış bu zaman kadar? Ya da kaç tanesi yağ yakmakta...

Eğer fiyat konusunda sıkıntın yoksa ve evladiyelik bir motor istiyorsan zaten sormaya bile gerek yok. Ama ben bir iki sene biner dehlerim bu motoru diyorsan tabi ki Hyosung.

Şimdi bu kadar laf ettim sakın Hyosung'ı kötülüyorum gibi anlaşılmasın. Hyosung gayet de alınabilir ve iyi bir motordu. Ama artık Hyo yok ST var . Senin için kaslı görüntü birinci plandaysa ST & Kanuni al. Ama unutma deponun üstünde Kanuni yazısını görmekle Kawasaki yazısını görmek arasında fark var. Düşünsene bisiklet tamircisinden bozma servise gitmek zorunda kalabilirsin. ( Bunun faydaları da var maliyet bakımından) Ya da Kawasaki alıp sırf yağ değişimine bile 50-60 lira ödeyebilirsin. Ama tamirata elin yatkınsa bakımlarını kendin yaparsan bu masraflardan kurtarırsın.

Sonuç olarak aslında iki motorun da farklı artıları var ve de ikisi de alınabilir ve sınıfına göre iyi motorlar.

Fazla düşüp kalkacağını düşünüyorsan Hyosung al. Grenajları uygun fiyatlı. Mesela sinyalleri mobilet sinyali. 5 lira. Ama grenajları takıp çıkartırken dikkat etmek gerekiyor mesela, somunlar elinde kalabiliyor. ( İki gün önce yağ değişimi ve motorun sağını solunu sıkmak için söktük takıp çıkartırken sıyırttırmamak için elele tutuşup sinerji yaratık.

Not: Bu yorumları okurken daha ince uzun vadeyle Ninja 250 kullanmadığımı ( bir kez kullandım) ama Hyosung kulandığımı ve bu yazdıklarımın biraz da içte kalan uhtelerin atılması amaçlı olduğunu göz önünde bulundurun.

Herkese selamlar, saygılar.

( Hyo cular kızmayın be ben de sizi seviyorum ama aşk her şeyi affetmiyor. )

Not2: 3 gün içinde plakasız bir motor bana çarpıp kaçarsa bilin ki oyazdıklarımı okuyan MT üyesi bir Hyo cudur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:42 ----------

al sana sıfır 8.800

Bunu sonradan okudum ama söylediklerinin tamamına katılıyorum.

Eğer geçiş amaçlıysa Kanuni al.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir Kawasaki kullanıcısı olarak yanıtlıyorum, eğer yıllarca kullanmayı düşünüyorsan sakın Kawasaki'den şaşma. Ben anlamıyorum bu şu kadar km yaptım bilmem kaç bin lira masraf çıkardı muhabbetlerini...

Şaka gibi... Ya motorun köftedir o zaman, ya bakmıyorsundur, ya da imalat hatası vardır. E kalite kontrol konusunda da Kawasaki'nin bir kriter olduğunu düşünürsek imalat hatası biraz zor....

Yedek parça fiyatları konusunda da korkma fazla. Evet biraz pahalıdır ama kime göre neye göre? Unutma o bir Japon. Fiyatlarını kıyaslayacaksan en azından ya Japon olsun rakibi ya da İtalyan.
    Evet pahalı gibi parçalar. Bir aynam kırıldı bir aydır alamıyorum 300 lira dedi servis. Ama ebay den sipariş ettim dünyanın öbür ucundan gelecek kısmetse bir haftaya kadar. 42$ + kargo(12$). Yedek parça fiyatlarını kıyaslarken bir de bakın bakalım kaç Ninja250 krank kırmış bu zaman kadar? Ya da kaç tanesi yağ yakmakta...

Eğer fiyat konusunda sıkıntın yoksa ve evladiyelik bir motor istiyorsan zaten sormaya bile gerek yok. Ama ben bir iki sene biner dehlerim bu motoru diyorsan tabi ki Hyosung.

Şimdi bu kadar laf ettim sakın Hyosung'ı kötülüyorum gibi anlaşılmasın. Hyosung gayet de alınabilir ve iyi bir motordu. Ama artık Hyo yok ST var . Senin için kaslı görüntü birinci plandaysa ST & Kanuni al. Ama unutma deponun üstünde Kanuni yazısını görmekle Kawasaki yazısını görmek arasında fark var. Düşünsene bisiklet tamircisinden bozma servise gitmek zorunda kalabilirsin. ( Bunun faydaları da var maliyet bakımından) Ya da Kawasaki alıp sırf yağ değişimine bile 50-60 lira ödeyebilirsin. Ama tamirata elin yatkınsa bakımlarını kendin yaparsan bu masraflardan kurtarırsın.

Sonuç olarak aslında iki motorun da farklı artıları var ve de ikisi de alınabilir ve sınıfına göre iyi motorlar.

Fazla düşüp kalkacağını düşünüyorsan Hyosung al. Grenajları uygun fiyatlı. Mesela sinyalleri mobilet sinyali. 5 lira. Ama grenajları takıp çıkartırken dikkat etmek gerekiyor mesela, somunlar elinde kalabiliyor. ( İki gün önce yağ değişimi ve motorun sağını solunu sıkmak için söktük takıp çıkartırken sıyırttırmamak için elele tutuşup sinerji yaratık.

Not: Bu yorumları okurken daha ince uzun vadeyle Ninja 250 kullanmadığımı ( bir kez kullandım) ama Hyosung kulandığımı ve bu yazdıklarımın biraz da içte kalan uhtelerin atılması amaçlı olduğunu göz önünde bulundurun.

Not2: 3 gün içinde plakasız bir motor bana çarpıp kaçarsa bilin ki oyazdıklarımı okuyan MT üyesi bir Hyo cudur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:42 ----------

şimdi parça diyosunda ben sana neden pahalı olduğunu anlatayım
    suzuki gsx 1000 r yetkili servis yedek parça fiyat listesine bir bak sadece
    suzuki piston 170 tl kawasaki piston 550 avro (bu fiyat farkı sence az mı?)
    suzuki piston perdon (perdonu biliyosunuzdur kolu pistona bağlayan mil) 3 tl kawasaki 75 avro
    bunların çıkmasından bahsedeyim çıkma olarak ebay veya herhangi bir türk sitesinde pistonun satış fiyatı 400 tl ile 600 tl arası değişiyor (kullanılmış ve ne kadar kötü olduğu bilinmeyen)
    gerisini yazim mi? kardeş bunları bırak fiyat farkını peki bunların bir de getirtilmesi var kaç ayda geliyor hani allah rızası için biri çıksın desinki kawasaki z motor bana bu kadar kazık attı ama parçam 1.5 aydan önce geldi kesinlikle yok böyle bişey
    git kendin bak hyo tamamen dl650 nin kopyası ama 250 lik olana parça teminini yine suzukiden çok rahat yaparsın vn 250 intruderin hemen hemen bütün parçaları hyo 250 ye uyar tamam suzuki de çinli motorlara göre biraz pahalıdır ama en azından ufak arızaya 150 avrodan başlayan bir tamir masrafı ve aylarca bekleme yapmazsın

Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yazı güzel eline sağlık ama parça çok pahalı bir piston 550 avro deniliyor bu çok uçuk bir rakam bence yani tamam adı var kawasaki ama yedek parça maliyetide çok önemli o yüzden hyo bana daha iyi gibi geliyor bu bakımdan ama dediğim gibi ST Kanuni olayı kötü şimdi burda bir çok yorum var ve gördüğüm kadarıyla kawa sağlam makina hyo belli olmaz gibi kawa parça temini ve fiyatı çok pahalı hyo temin ve ucuzluk bakımından güzel yani açıkça söylemeliyim ben bu motoru bir ay içersinde almayı düşünüyordum ama görüyorumki 1 aylık araştırma yetmicek bana herkese göre kendi motoru iyi ama valla çorba gibi oldu kafam ya

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler