Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

peugeot SYM yi taklit etti.

Motovento
    REKLAM ALANI

peugeot firması SYM HD 200 ün kalitesini görünce aynısını taklit etti.

http://www.peugeotmotocycles.it/LXR-...?gamma&LXR&LXR

scooturk sitesinden alıntıdır.

işte bu da SYM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    scooter sevmıyorum aslında ama öyle şirın modeller varki insan ya bı tanede scooter olsun dıyor hanı mesela ben bu modeli beğendım eşi bıle kullanır

ne hallere düştün pejo :D

Motosikleti
    Dream Rider
    Fotograflardan bile malzeme kalitesi olarak Peugeot un daha iyi olduğu belli oluyor. Buyuk olasılkla Sym ile aynı fabrikadan çıkıyordur. Zaten Peugeot bir çok ürününü şekilde üretir. 307 lerin motorlarının ve alt aksamının tamamı İran dan Samand fabrikasından çıkar

Alıntı Lancelot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotograflardan bile malzeme kalitesi olarak Peugeot un daha iyi olduğu belli oluyor. Buyuk olasılkla Sym ile aynı fabrikadan çıkıyordur. Zaten Peugeot bir çok ürününü şekilde üretir. 307 lerin motorlarının ve alt aksamının tamamı İran dan Samand fabrikasından çıkar
    dikkat edersen teknik verisinden çelik firen hortumuna kadar aynı motor bunlar sadece üzerine peugeot amblemi yapıştırılmış. malzeme kalitesi sym nin çok yüksektir belirteyim küçük cc de ilk seramik silindiri kullanan motor hd 200 dür.

Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkat edersen teknik verisinden çelik firen hortumuna kadar aynı motor bunlar sadece üzerine peugeot amblemi yapıştırılmış. malzeme kalitesi sym nin çok yüksektir belirteyim küçük cc de ilk seramik silindiri kullanan motor hd 200 dür.
    peugeot bu motoru sym ye ürettirmiş olmasın. karını ekler satar. mesela toyota aygo ile peugeot 107 aynı araç sadece logo farklı

Motosikleti
    Dream Rider
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birbir aynılar buna birşey demiyorum. Ancak çekilen fotograflarda ışık sorunsalı yoksa grenaj malzemesi daha kaliteli gözüküyor bana gore Peugeot da. Yoksa motor, silindir vs dan bahsetmiyorum. Ve %99 Peugeot Sym ye yaptırıyordur bunu. Samand orneğini yukarıda vermiştim

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bildiğim kadarıyla SYM Peugeot lisansı ile üretiliyordu bir zamanlar.Hafızam beni yanıltmıyorsa
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    TEKNİK BROSURUN WEB SITESI
    http://www.peugeotscooters.fr/bib_res/pages/491C_12.pdf

125 CC 200 CC OLARAK 2 AYRI MODEL SUNULMUS

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    fransızlar bunu çok yapıyor.varan 1.fiat fiorinonun çakmaları pegaut bipper ve citroen de vardı adını unuttum şimdi
    pegaut 107 modelini gene citroen c1 kopyalamış ancak durum bundan ibarette değilmiş aynı fabrikadan çıkma olduklarından böyle birşey söz konusuymuş
    Mustafa Kemal Atatürk

Bence SYM hem kendine motor üretiyor hemde diğer firmalara fason üretim yapıyor alın bir başka üretim daha HYOSUNG a yapmış buyrun
    http://www.hisntmotors.com/product/s.../m_megajet.asp

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:12 ----------

http://www.hisntmotors.com/product/s.../m_megajet.asp

Motosikleti
    Ramzey DT125
    Aynı modeli çaynalar çok yapıyo hadi çaynaları geçtim Aprilia'nın da gördüm :S
    SATILIK Ramzey DT125 scooter sahibinden ilan kodu 21128890

amaç pazardan çok pay almak sym üretiyor. sadece üzerine pejo yapıştırıp yada honda yapıştırıp millete ben yaptım deyip satmak
    millettte ooooooo bu pejo kalitelidir honda bu deyip atlıyor.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Seramik silindirli motor ne demek , işin aslını bilen bi arkadas anlatabilirmi acaba ?

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim kimi taklit ediyor iyi araştırmak lazım.
    Mesela benim bildiğim aynı bu tip makinayı ilk olarak 2002 yılında Piaggio çıkardı. Liberty 200.

Taiwanlılar taklit ustasıdır. Tıpkı bir zamanlar japon sanayinin yaptığı gibi Batılı üreticilerin tasarımlarını taklit ederek üretim yaparlar. Ama bu onların sağlam olmadığı anlamına gelmez. SYM - Kymco - TGB dünyanın en iyi scooter üreticilerindendir.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı Lancelot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bakışta anladınız demek.

Bir diğerinin marka değerinin daha yüksek olması o ürünü daha kaliteli yapmıyor. Bence birebir yanına gidip incelemeden böyle yorum yapmak pek sağlıklı değil.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    Bence bos ve duygusal laflara gerek yok.
    Periodik bakimlarinin kac KM de bir yapidiginı incelemek gerekir.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu işler artık böyle yürüyor.japon lar çinlilerle işbirliği yapıyor herkes birbirinin sırtından geçiniyor işte....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler