Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet ve sürücü kursu seçimi yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar 17 yıllık sabrımın sonucunda (17 yaşındayım) ehliyet yaşım geldi o da yetmezmiş gibi bi yerden yüklü bi miktar para elime geçti(geçicek inş) yani şu anda maddi yönden sıkıntı yok başlangıç motoru olarak ybr ,kanuni windy s,kymco ck ,cbf 150 düşünüyorum
    windys alırsam sıfır alırım 2.500tl
    ybr 2.el piyasası iyi 2 küsüre temiz bulabilirim sanırım
    kymco ck yorumlarda herkes sağlam diyo alırsam 2. el 1 küsüre temiz var
    cbf piyassı iyi 2. el 2 küsür
    aralarından kymco ck ağır basıyor çünkü alırsam piyasası düşük olduğundan ucuza alabilirim ve satmayı düşünmüyorum yani cc yükseltsemde elimin altında 125 olsun istiyorum yada bunun yerine sıfır ybr veya cbf alırsam ne avantajım olur sonuçta kymco da sağlam.

bi sonraki ehliyet sınavına gircem inş avcılar içinde ya da yakınlarda önerebileceniz sürücü kursu varmı fiyat eğitim açısından

her konuda tavsiyelerinizi yorumlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Merhaba arkadaşım bende 17 yaşındayım bende nisandaki sınava giricem inşallah.Ben 2-3 yıldır scooter kullanıyorum,ehliyetim olmadığı için fazla trafiğe çıkamıyodum.Şimdi ehliyetimi aldıktan sonra cbr 125 alıcam.Kanunının Windy S 125 modeli güzel bi motor,ama cbr 125 le karşılaştıramayız o motoru.Windy S 125 in genel özelliklerine baktım;Windy 5 vites(cbr 6 vites)arka freni tambur(cbr'nin disk)hava soğutmalı(cbr sıvı soğutmalı).Ee tabi bide honda kailtesi var,görünüş şekil bakımından ,birde bunun sıfırı 2.500 cbr'nin sıfırı 5.500 tl iki katından daha pahalı .Eğer ben motorumu satmıcam sağlam bir motorum olsun diyosan cbr nin 2.el fiyatları 3.000 liraya temiz bulursun.E tabi karar senin.Birde ben sadece Windy ye baktım diğerlerini bilmiyorum.İyi forumlar ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler