Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

MOtORcULAR TEK VÜcUT OLUyOR...

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam motor tutkunları ...

Bizler : crazy_devil ve viper_1 olarak , motorcuların
    trafikteki diğer hareketliler tarafından farkedilmesi gerektiğini ve kendimizi
    göstermenin , tek vücut olmanın , zamanı geldiğini hatta geçiyor olduğunu düşündük.

((Kim ne derse desin)) Kışın motor kullanan pek kişi olmadığı için - motorcuların ortaya
    çıkmaya başladığı bahar ayını göz önüne alarak , bir faaliyet gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Bu konudaki çalışmalarımıza , şimdiden başlamanın faydası olacağını düşünüyoruz.

Yaptığımız ufak araştırma sonucunda , tüm illerde gerektiğinden fazla motorcu olduğunu ve
    yine bu motorcuların kendi aralarında gruplaştığını gördük. Örn: ENDUROCULAR , HARLEYCİLER ...

-----> Ve aynı zamanda , bizleri görmeyen , farketmeyen , diğer vatandaşlara da kendimizi gösterme
    çabasında olduğumuzu ve bu yolda ilerleyeceğimizi ispat etmek için ;
    -----> Motorcuları grup , isim , lakap olarak değil , tek bir vücut olarak , göstermek için ;

...yapacağımız 2-3 aylık bir ön hazırlık sonucu bahar sezonunda
    ( MART - NİSAN - MAYIS ) büyük bir organizasyon yapmayı planlıyoruz.

Ama bu organizasyon , sadece ESKİŞEHİR , DENİZLİ veya ANKARA'da değil tüm TÜRKİYE'de olması için ,
    internet sitelerinden destek almayı planladık.

Tabiki 2 - 3 kişiyle yapılamıyacak bir organizasyon olacağı için her ilden en az 1 temsilci ile
    vereceğimiz e-mail adresinde görüşüp , konuyu tartışacaz.

Bunun için lütfen illerinde temsilci olacak veya diğer motorcularla bağlantı kurabilecek ekip
    arkadaşlarının bu topic e nicklerini ve e-mail adreslerini yazmasını rica ediyoruz.

Ve alacağımız kararlar doğrultusunda , belirli bir tarihte , TÜRKİYE deki bütün motorcuları ,
    kendi şehirlerinde MOTORCUYU FARKETME - DOSTLUK ve BARIŞ turuna davet edecez.

Tüm motorcular için büyük bir organizasyon olacak , eğer gerekli sayıya ulaşabilirsek.
    Aklımızda TV ve Radyolara çıkmak da war. Ama zaman gösterecek....

Çalışmalar devam ediyor.!
    -Black- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    Bu tarz organizasyonlara bugünlerde çok rastlanıyor. Tabiki sonuna kadar destekliyorum. Keşke çığ gibi büyüse ve faydasını görsek
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

VİRAGORİDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XV 535--SYM GTS 250 VOYAGER
    Organİzasyonunuza Elİmden Gelen DesteĞİ Vermeye Hazirim ArkadaŞlar İrtİbati Koparmayalalim
    YAMAHA VİRAGO XV 535 emekli oldu !
    Yeni bebeğim SYM GTS 250 VOYAGER

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    benden konya için bi oy arkadaşım. tek vücut olalım. bi de unutmayın ufak büyük scooter racing ne olursa olsun rüzgarı seven herkes buna katılsın...

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    bende her fırsatta bunu söylemeye calışıyorum.Kendimizi göstermelıyız
    ozkan_aygen@hotmail.com

Motosikleti
    Kawasaki Z800

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    organizasyonun denizli temsilcisi olmyı diliyorum.tabiki bu sadece benim dememle olmuyor.ayrıca izmir tayfasından apv41 hocam da bu organizasyona destek veriyor ve bir fikir daha sundu;belirli bir güzargah düzenleyip o güzergah üzerinde toplana toplana bi yerde çok büyük bir ekip oluşturmuş olacağız.Tabi ki bu bahat da yapılması planlanan bir düşünce yine.Kış için pek sağlıklı olmayacağı için ben kışın bi gezi,toplantı yapılması taraftarı değilim(uzun yol için).Ama kısa yol için gezi vs.çok iyi olur yinede.Neyse uzatmadan;mesela izmirden yola çıkan 5 kişilik bir ekip denizli ye gelip bizi aldı ve olduk 8-10 kişilik bi ekip,ordan diyelim ki manisaya geçtik ve 5 de orda ekip var diyelim,olduk 15 kişi... derken büyük organizasyonun yapılacağı yere kadar dehşet bir ekip oluşturacağız.Bu konuda benim de bir fikrim,ekiplere birer öncü verilip 15-20 dakika aralarla yola çıkmamız çünkü çok fazla insan olacağı için bi kaza ya da aksiliğe aman vermemiş oluruz.Ve düşünün ki İzmir tayfası çok fazla kişiden oluşuyor;İzmirde yapacakları "Motorları Farkedin" sürüşünden sonra denizlide bu ekip tekrar bizimle olacak ve denizli ekibi 10 kişiyse izmir tayfasıyla beraber olacak 30-40...sonrasında varılan diğer memlekette oranın ekibiyle beraber olacak 50-60 derken organizasyon yerine varıldığında mahşer yeri gibi bir kalabalık olacağından eminim.Hadi bakalım o zaman da duymasınlar motorcuların sesini.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    organizasyona daha çok destek bekliyoruz. motorseverler destek lütfen

SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Hayalimde hep böyle bir organizasyon var....

Motorumu alır almaz kesinlikle yanınızda olucam arkadaşlar şimdiden bu hazırlıkların başlaması cok mantıklı fakat bunları yapmak için herkesin herkesle irtibat içerisinde olmalı diye düşünüyorum...

Ve herkesin uzun yol yapabilecek kapasitede motoru yok, sakın beni yanlış anlamayın benim su koyvermek gibi bi düşüncem yok fakat herkesin kendi ve motor kimliğini bilmeliyiz derim...
    Motorsiklet Dostun,Rüzgar Arkadaşın Olsun...

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bence amaç tüm motorcuları birleştirmek olmalı uzun yol derken zaten motorlar 70den fazla hız yapıyo genelde. buda şehirlerarası hız limiti zaten. eğer daha yavaş motorlar olursa bi ayar yapılır. yoksa hızlı yavaş gibi ayırırsak bu tek vucut olmaz. ben 30km/h hızla giden bi motorun bile yanında olacağım.
    zaten organizasyona başlarken marka model plaka bilgisi olacak heralde.
    motor kimliğimde mondial 110ft son hız olarak 85-90km\h yaptım.
    rüzgarınız eksik olmasın...

Arkadaşlar , konuyu anlamadınız galiba ;

Ben hepimizin toplanarak yollara dökülmesini değil. Her motorcunun kendi çöplüğünde tur atmasından bahsediyorum. Mesela anlaştığımız gün ; ben Eskişehirde - sen Aydında - o Bursada 2 tur atıp evine girecek. Bu kadar basit ki bu da zaten biraz zor gibi görünüyor.

Motor kullanan herkes aynı düşüncede olmayabilir.

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    vipe_1 haklısın dostum ama ben bu turların ardından daha büyük bir organizasyona geçilmesini diliyorum.yani bu organizasyonun terini soğutmadan hemen en büyük organizasyonumuzu yapmalıyız diye düşünüyorum ve inanın dehşeh fikirlerim var arkadaşlar.bu topic altında düşüncelerimizi ve katılmak isteyenleri görelim.fikirlerimizi tartışmak için viper_1 arkadaşımızın yeni açmış olduğu msn adresinde konferans yapalım.msn adresini bilmeyenler özelden bana ya da viper_1'e ulaşırlarsa sevinirim.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    evet her ilde ayrı ayrı olacak organizasyon. daha çok ilgi bekliyoruz motorculardan hadi ne duruyorsunuz

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    he valla yawwww.nerde bu devlet nerde bu mete abi,nerde bu insanlar hııı bide bu arada arkadaşlar modlarımız falan nasıl bakıyorlar bu işe. ? hadi be biraz daha destek arkadaşlar.Eminim ki sizin gibi kardeşlerimiz sayesinde bizim de bir festivalimiz,geleneksel sürüşlerimiz felan olucak.hadi be davranın biraz

herkesın yenıyılını kutlar kazasız belasız yıllardılerım ebende gönülden katılıyorum arkadaşlar

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Destekler Artsin ArkadaŞlar Hadİ Yav Nerelerdesİnİz???

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Bu konuda bende yanınızdayım .. Yapabileceğim bişey olursa motorumla 24 saat emrinizdeyim ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    aliberkay İstanbul
    VİRAGORİDER İstanbul
    ylmzz Konya
    Super_meke İstanbul
    Sick_boy İstanbul
    emrah78 ???
    uzzy İstanbul-Kadıköy
    viper_1 Eskişehir
    crazy_devil Denizli
    Evet arkadaşlar şu an için sadece İstanbul,Konya,Eskişehir ve Denizli'den katılımcı olmak isteyenler var yokmu daha kimsecikler yahuuu Hani destek

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    motoru alınca her türlü desteğe, geziye hazırım evelallah

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    aynı gün ve aynı saatte şehirin en önemli anıtının önünde kimseye rahatsızlık vermeyecek bir toplantı çok hoş olacaktır ( mesela nisanin ilk pazarı ) havalar ve trafik müsaade ettiği sürece kısa bir tanışma ve sonra yakın bir yerde mangal sohbet bahar partisi basınında ilgisini çekecektir (yerelde olsa ) şimdilik
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler