Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çanta lazım olan bir baksın lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    sitemiz eski üyelerinden levsy abi (levent abi) bugün beni arayıp kendisine küçük gelen topcase çantayı bana vermek istedi. ben çanta yeni aldım birtane ve işime yaramayacak bunu alıp çevremde verecek kimsde de yok o yüzden buraya yazayım dedim. çanta resimdeki gibi 27 litrelik. levsy abi kaza yapıp çantayı dağıttıktan sonra geçici olarak bunu almış ama çok küçük gelmiş. basit ama sağlam çanta oduğnu söyledi. 4 ay kadar kullanmış. bugün kappa aldığı için bunu lazım olan birine vermek istiyor. benim gibi öğrenvci olup baba parasına bakan birisi almak isterse kargo ücretinide kendisi vererek gönderecek. isteyen bana özelden ulaşsın. ya ben gönderrim ya kendisi duruma göre davranırız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Böyle değerli bir insan bulmak zor.Kargo parasını bile veriyor! Benim motosikletime olur ancak takmak istemiyorum ve daha gerekli olan birisi alsın lütfen.Aramızda motosikletiyle çalışan yada öğrenci olan diğer arkadaşlar ilgilenirler.Levent abiye de bu davranışından dolayı çok saygılar. . .

Kendime değil ama İhtiyacı olan ve bu sitenin üyesi olan bi arkadaşıma alabilirim bu çantayı ismini şuan vermiyim ama eğer çantayı bana yollarsanız ilk MT İZMİR toplantısında kendisine takdim edebiliriz kargo parasınıda arkadaşım adına kendim karşılayacağım
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    mondial 125 kt
    tamam konuyu değerlendirelim yalnız şuna dikkat edelim çanta küçüktür. sonra olmadı bu demeyecek birine gitmesi lazım.

Alıntı estelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam konuyu değerlendirelim yalnız şuna dikkat edelim çanta küçüktür. sonra olmadı bu demeyecek birine gitmesi lazım.
    Demeyeceğine eminim çokda sevinecektir genç yaşta hem okuyup hemde çalışarak kendi motorunun parasını kendi biriktirip alan bi arkadaş çok makbule geçicek bence

Diyelimki senin dediğin gibi oldu sözüm senettir senin gibi topic açıp bu sefer kargo parasını kendim karşılayarak daha ihtiyacı olan birine bizzat ben kendim yollarım istersen özelden telimi adresimi falanda veririm

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Güzel bir davranış Tebrikler..biggrinn
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demeyeceğine eminim çokda sevinecektir genç yaşta hem okuyup hemde çalışarak kendi motorunun parasını kendi biriktirip alan bi arkadaş çok makbule geçicek bence

Diyelimki senin dediğin gibi oldu sözüm senettir senin gibi topic açıp bu sefer kargo parasını kendim karşılayarak daha ihtiyacı olan birine bizzat ben kendim yollarım istersen özelden telimi adresimi falanda veririm
    mert kargo masrafına bende ortağım biz talibiz hocam çantaya
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    mondial 125 kt
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi tamamdır kendisi internette değil cepten görüşebildim. bu sözün üzerine kargo kendisine ait çarşamba gübnü gönderiyor yarın çok yoğunmuş.. bu kadar çabuk hallolduğuna sevindim. tek isteği birinin işine yaraması. bana özelden isimn adres ve tel gönderirsen tamamdır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:13 ----------

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mert kargo masrafına bende ortağım biz talibiz hocam çantaya
    tamam abi konu halloldu çarş günü göneriliyor

Arkadaşlar çanta başkasının kısmetiymiş ihtiyacı olan arkadaş ihtiyacını karşılamış çoktan geç kalmışız

Ama yinede Levent kardeşimede konuyu açan arkadaşımada çok teşekkür ederim umarım gerçekten ihtiyacı olan birine gider

Motosikleti
    mondial 125 kt
    abi neyse hayırlısı konu halen geçerlidir. bende tam konu kilitlensin falan diyecektim

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Eee ?????

Şimdi olmadımı Mert in arkadaşına verme işi?.... Birşey anlamadım?..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    mondial 125 kt
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee ?????

Şimdi olmadımı Mert in arkadaşına verme işi?.... Birşey anlamadım?..
    olmadı arkadaşta çantasını almış bencileyin bana vermek istedi bende geçenlerde aldığım içöin başkasının işine yarasın demiştim.

abi neyse hayırlısı konu halen geçerlidir. bende tam konu kilitlensin falan diyecektim
    Valla kardeşim bende çok heveslenmiştim ama faceden baktı şimdi Erman çanta varmış neyse dediğim gibi başkasının kısmetiymiş çıkar şimdi mutlaka bi ihtiyaç sahibi

Adresim ve telimi biliyosun İzmir'e gelirsen beklerim aynı şeyler Levsy içinde geçerlidir iletirsin her zaman kapımız açık

Motosikleti
    mondial 125 kt
    ben gelememde abi levent abi izmirlidir belki o gelir yılalrdır ankarada ama

ben gelememde abi levent abi izmirlidir belki o gelir yılalrdır ankarada ama
    İzmirliyse yani İzmirin havasını soluduysa bikere kesin dönecektir

Motosikleti
    mondial 125 kt
    niyeti var işini oraya taşımaya artık. altyapıyı oluşturmam lazım diyorsdu bakalım ne zaman nasip olur

konu halloldu özelden yazışmayla çanta sahibini buldu. konu kilitlenebilir veya daha iyisi silinebilir sayın adminler. ilgilenen herkese teşekkürler.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e hayırlı olsun o zaman...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Kendi adıma çok teşekkür ederim sizlerden nekadar güzel gurur duyuyorum
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler