Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yunus polislerin eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F-650
    Merhaba, siteye üye olan motosikletli polis var mıdır bilemiyorum. Eğer bilgisi olan varsa, polis motosiklet kursunun neleri kapsadığından bahsedebilir mi?

Benim bildiğim kadarıyla dünya da en sıkı eğitimi olan polisler İngiliz polisleri. Hatta kendilerince "sistem" adında bir motosiklet sürüş teorisi dahi oluşturmuşlar.

youtube'da felan bunlarla ilgili bi dolu video var. Neyse, konuyu dağıtmadan, cevaplarınız bekliyorum. Esen kalın.
    [COLOR="Blue"][B]Motosiklete yapılacak en büyük performans modifikasyonu, motorcunun sürüş becerisini geliştirmesidir...[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dragstar1100-K1200GT
    ewet kardeş bilgim war...ben yapıyorum eğitilerini...

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ner de nasıl dır yunus polis nasıl olunur hangi özellikler olması lazım bilgi verirseniz sevinirim

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    oldum olası bu yunus polisleri sevmem
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldum olası bu yunus polisleri sevmem
    Nefret ederim

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nefret ederim
    hele antalyadakiler
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    ben kıskanırım
    müthiş kocaman bmw ışıklı mışıklı

Motosikleti
    dragstar1100-K1200GT
    sevmeyen arkadaşlar muhtemelen çakallık yaparken yunuslara çarpılmıçlardır.....)))
    arkadaşlar ingilizlerin sistem eğitimleri, almanların adac adlı eğitimleri war ama emin olun hikaye...OMM şimdi ARA sertifikası veriyor...veren emekli bi ingiliz polis ama hikaye...emin olun onlardan daha iyiyiz...3820 kişiye kurs vermiş aynı zamanda şimdiki mevcut bütün yunus eğiticilerinin sertifikalarını imzalamış birisi olarak söylüyorum bunu...

Yok mu bunun vidyosu izleyelim,yoksa gizli sır öyle bişeyse kesin vidyosunu izleriz.

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu bunun vidyosu izleyelim,yoksa gizli sır öyle bişeyse kesin vidyosunu izleriz.
    harbıden merak ettık yokmu soyle hos kareler ve vıdyolar fılan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben yunus eğitimlerine katılacaktım bi aralar , yani bana motosiklet üstünde nasıl silah çekileceğini değil de sürüş teknikleriyle ilgili kısmında yardımcı olacaklardı , normalde dısardan kimse katılamıyormus ama ben araya iki kisi soktum ayarladım , hemde istediğim her sehirde , antalya izmir istanbul vs gibi büyük sehirlerin hangisinde istersem alacaktım bu eğitimi : ) canımı sıktılar gitmedim , o da şöyle , seni arıcaz 1 hafta sonra şu an çok yoğunuz dediler , bekledim bekledim ne arayan var ne soran , 1 hafta değil 2 hafta değil tam 1 ay sonra aradılar , yinede aradılar saolsunlar : ) gelebilirsin dediler , suratına kapattım telefonu : D sinirlendim ... ii de yaptım ...kandırdılar beni ...ama çok dehsetül vahset bir eğitimleri varmıs o yzden gidecektim .

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    70 Km hızla giden motosikletin üzerinde ayağa kalkıp silahını çıkarıp hedefi vurup, tekrardan motosikletin kontrolünü ele almak gerekiyor.
    Bunu yaparsan yunus olursun.

Onun haricinde en fazla toplum destekli scootercılardan.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    kıskananlar çatlasın

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 Km hızla giden motosikletin üzerinde ayağa kalkıp silahını çıkarıp hedefi vurup, tekrardan motosikletin kontrolünü ele almak gerekiyor.
    Bunu yaparsan yunus olursun.
    Onu yapar oturmadan silahı söker temizler tekrar birleştiririm
    caferacer21 ve esc bunu beğendiler.
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu yapar oturmadan silahı söker temizler tekrar birleştiririm
    işte bu aahaahahahahahahah hocam sen üstüne bide kahve yapar keyf yaparsın nasıl vurdum dıye dıme
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=xiFgHrpbIfI:

efsanevi eğitim sahnesi 04:55 de

Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=xiFgHrpbIfI:

efsanevi eğitim sahnesi 04:55 de

düzeltelim linki

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı GSXRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu aahaahahahahahahah hocam sen üstüne bide kahve yapar keyf yaparsın nasıl vurdum dıye dıme
    70 ile giderken olabilir de biraz hızlanınca köpüksüz oluyor =)

Ayrıca o videolarda artcının omzuna bacak atma hareketinin amacını çözemedim =)
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yunus eğitimlerine katılacaktım bi aralar , yani bana motosiklet üstünde nasıl silah çekileceğini değil de sürüş teknikleriyle ilgili kısmında yardımcı olacaklardı , normalde dısardan kimse katılamıyormus ama ben araya iki kisi soktum ayarladım , hemde istediğim her sehirde , antalya izmir istanbul vs gibi büyük sehirlerin hangisinde istersem alacaktım bu eğitimi : ) canımı sıktılar gitmedim , o da şöyle , seni arıcaz 1 hafta sonra şu an çok yoğunuz dediler , bekledim bekledim ne arayan var ne soran , 1 hafta değil 2 hafta değil tam 1 ay sonra aradılar , yinede aradılar saolsunlar : ) gelebilirsin dediler , suratına kapattım telefonu : D sinirlendim ... ii de yaptım ...kandırdılar beni ...ama çok dehsetül vahset bir eğitimleri varmıs o yzden gidecektim .
    Türkiye Cumhuriyeti Adına Çok Yerinde Bir Hareket Yapmışsın.. Tebrikler.. Devletin Milletin Selameti Kendi Tercihlerimizden Üstündür.. Teşekkürler Eftelya.. isabetli bi karar olmuş..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    yunusların kaskı hakkında bilgisi olan varmı dışarda gördüğümde de dikkatimi çekmişti videodada görünce aklıma geldi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler