Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar bi yardımcı olabilirmisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

foruma yeni katıldım bu ilk mesajım öncelikle hepinizi saygıyla selamlarım.16 yaşındayım 10 yaşında araba kullanmaya başladım ve 3 yıldır yamaha ybr125 kullanıyorum 80 kilo 1.70 boyundayım ve racing motora geçmek istiyorum herkes cbr 125 yzf125 hyosung gt250r seceneklerini sunuyor fakat cbr 125 çok cılız ve ben kilolu olduğum için komik duruyor ybr de olduğum gibi bisiklet gibi diyeyim yzf tipi çok güzel fakat 2 yıl sonra motorumla şehir dışına çıkağımda otobana giremiyeceğim işte tam bu anda hyosung giriyo devreye fakat tipi hiç çekici gelmiyor ve son secenek 600lük ve 1000 lik aletler 1000 liği abartmış olurum daha ehliyetim bile yok fakat 2005 cbr600rr bulsam temiz acaba kullanabilirmiyim SAYGILARIMLA..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    dostum bende senin yaşıtınım bende senin gibiyim 3 yıldır ehliyetsiz bir şekilde motosiklet ve araba kullanıyorum . 1-2 ay önce zx-6r alıcam diye bi konu actıgımda herkes karşı cıkmıştı bende karşı cıkıyorum artık o tür düşüncelere bu yaz gt 250r alıp seneyede ehliyet aldıktan sonra 600cc bi makine düşünüyorum. tipi çekici değil demeee 1000rr la aynı boyutta bi motor yav gayet te güzel bi tipe sahip bence
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

canım kardeşim 600rr olsun r6 olsun hepsini yakından gördüm kullanmadım fakat bi oturdum onun havası cbr125 te yok olamazda ama gt250r genellikle tutuluyor 2.el sayısındanda belli ama yakından görmedende bişey diyemiyorum renkleri nasıl hangisi daha çok çekici duruyor bakmam lazım :D ben şimdi alıp 5-6 yıl kullanmak istiyorum bi japon alıp üniversiteyi bitirene kadar

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    dostum sen havasına bakma 600rr daki hava cbr 125 te tabiki olamaz ama 600rr cbr 125 in maksimum hızını 1.viteste yapıyor bunuda unutma bence aynı şey değil yani ybr kullanmaya benzemez. benim sana tek tavsiyem 600lük bi makineden önce gt 250r ben kırmızı siyah almayı düşünüyorum sende bi bak o rengine.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    aklın varsa acemiyken 600 lük motoru almayı düşünme bende zamanında srad 750 vardı ilk motorumdu ama cidden kullanmak gözüktüğü kadar kolat değil bende senden 9cm uzun ve 5 kilo fazlayaım ama cidden 600 lük makinalara bakma 1000 likle tek farkıda zaten biri 3 saniyede 100 ü görür diğeri 3.9 saniye sanıldığı gibi bi ekstra farkı yok
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

peki 250cc kategorisinde ne tür racing motorlar var cbr250 var ama eski hyo var kawa var başkaa ???

Motosikleti
    kawa z750s
    illa 250 şart değil kardeşim.zira 3 senedir motora biniyorsan yeterince yol,trafik,az çok teknik ve 4 tekerlilerden uzak durman gerektiğini kavramışsındır.kütlen de müsait olduğuna göre seçenekleri sıralarsak,cbf 500,gs 500,er 6n veya f gibi hacimli kısmen cüsseli ama çok da deli güçleri olmayan motorlara geçiş yapabilirsin derim.herkasin görüşü farklıdır tabii ki ama sağ elinde güç olması herzaman kullanman gerektiği anlamına gelmez.ancak çoğu zaman da seni tehlikeden kurtaracaktır.125likte kalmayacaksın.250likte de.isim uzantısında r olanlardan uzak durman kaydı ile orta siklete geçmende bence bir mahsur yok.saygılar sevgiler.

can_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS 150 T19A
    Alıntı lagax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa 250 şart değil kardeşim.zira 3 senedir motora biniyorsan yeterince yol,trafik,az çok teknik ve 4 tekerlilerden uzak durman gerektiğini kavramışsındır.kütlen de müsait olduğuna göre seçenekleri sıralarsak,cbf 500,gs 500,er 6n veya f gibi hacimli kısmen cüsseli ama çok da deli güçleri olmayan motorlara geçiş yapabilirsin derim.herkasin görüşü farklıdır tabii ki ama sağ elinde güç olması herzaman kullanman gerektiği anlamına gelmez.ancak çoğu zaman da seni tehlikeden kurtaracaktır.125likte kalmayacaksın.250likte de.isim uzantısında r olanlardan uzak durman kaydı ile orta siklete geçmende bence bir mahsur yok.saygılar sevgiler.
    16 yaşında çocuğa, 0-100ü 6 sn olan motosiklet önermek nasıl birşeydir anlamıyorum??? arkadaşlar iyi misiniz, bahsettiğiniz kişi vücut olarak gelişmiş olsa da 16 yaşında, kanı deli dolu atan bir kardeşimiz. kaç gün yaşar o motosikletlerle sizce?? saçmalamayın !!!
    love is the name,sex is the game.Now forget the name,just play the game!

sonuç olarak ne yapayım hyosung mu alayım kaslı ama güçsüz bi racing istiyorum

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    kardeşim 16 yaşındasın düşündüğün motora bak.ben motosiklet satıcısı olsam ehliyeti olmayana motor hayatta satmam,aslında kanun çıksa daha iyi olur.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    kaslı ama gücsüz racing yok dostum bende sen bi 200 cc lik cros al
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    cbr 250 tr de var mı ?
    al bi hyo 250 alıştırma yap...ehliyetını alınca cbr 600 e gecersın. bu kadar basıt

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim 16 yaşındasın düşündüğün motora bak.ben motosiklet satıcısı olsam ehliyeti olmayana motor hayatta satmam,aslında kanun çıksa daha iyi olur.
    ehliyetli bi tanıdıgını bulur getirir kardeş sen merak etme burası TÜRKİYE

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    aaaahhhh ahhhhhhhhhhhhhh
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

kaslı ama güçsüz bi racing var gt250r aşağılar gibi konusmayalım komik bişey değil adam gibi soru sorduk.cbr250 var fakat eski bi modelini görmüştüm baya eski en son 2005 yılında üretilmiş sanırm bununla ilgili bi makale okumuştum bi kardeşimiz honda ile iletişime geçip sormuş fakat şuanda üretimi yokmuş en son yalan olmasın 2003 yada 2005 yılında

SAYGILAR

Motosikleti
    Asya Motor AS 150 T19A
    Alıntı cagri0695 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaslı ama güçsüz bi racing var gt250r aşağılar gibi konusmayalım komik bişey değil adam gibi soru sorduk.cbr250 var fakat eski bi modelini görmüştüm baya eski en son 2005 yılında üretilmiş sanırm bununla ilgili bi makale okumuştum bi kardeşimiz honda ile iletişime geçip sormuş fakat şuanda üretimi yokmuş en son yalan olmasın 2003 yada 2005 yılında

SAYGILAR
    kimse aşağılar gibi konuşmuyor ama, seninki, 17 yaşındayım, 3 yıldır Megane kullanıyorum, şimdi Ferrari almak abartı olur ama Porsche düşünüyorum. yada daha az güçlü bişiler de olabilir, ben bi Honda S2000 alsam mı? demek gibi birşey oldu. Motosiklet dışında bir açıdan bakman için söylüyorum bunları...

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    2005 cbr 600rr yan yatmamış lokal boyası olmayan kazasız bulursun yakışır kardeşime yola devam
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    Asya Motor AS 150 T19A
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 cbr 600rr yan yatmamış lokal boyası olmayan kazasız bulursun yakışır kardeşime yola devam
    arkadaşın 16 yaşında olduğundan haberin var değil mi=?

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı can_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın 16 yaşında olduğundan haberin var değil mi=?
    evet var
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    Asya Motor AS 150 T19A
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet var
    16 yaşında bir çocuğa, 260 km/s'i geçen bir son sürate sahip bir motosiklet öneriyorsun, ve bunu normal mi karşılıyorsun?? pes...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler