Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Tvs apache

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    arkadaşlar tvs apache alıyorum sıfır kötü bi izlenimi olan ltfn söylesin sonucta 4000 lira az degil sizce nasıl motor şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V STROM DL 650
    bence cbf 150 daha iyi.

apache iyidir az yakar çok gider tek sorunu titreşiminin olmasıdır bu kimisini rahatsız etmez kimisini rahatsız eder almadan önce bi test etmende yarar var.
    2009'larda titreşimin azaldığını belirtmişlerdi konusunda.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Arkadaşım hoşuna gidiyosa al sorun çıkartan bir makine değil kaya gibi sağlam şimdi herkez başka şeyler sölicek sana ama senin aklında apache varken gidip başka bir motor alsan aklında hep acaba apacheyimi alsaydım diceksin tereddütte kalma sorun çıkartan bir alet değil
    Alıntı selami olgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence cbf 150 daha iyi.
    Bana görede apache daha iyi
    Bu tercih meselesi
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    doğrudur kardeşim haklısın sn kullanıcı olarak daha iyi bilirsin kac snedir kullanıosun hiç sorun cıkarttımı bi de titreşim derken kac km den sonra yapıo bunu ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:26 ----------

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım hoşuna gidiyosa al sorun çıkartan bir makine değil kaya gibi sağlam şimdi herkez başka şeyler sölicek sana ama senin aklında apache varken gidip başka bir motor alsan aklında hep acaba apacheyimi alsaydım diceksin tereddütte kalma sorun çıkartan bir alet değil

Bana görede apache daha iyi
    Bu tercih meselesi
    doğrudur kardeşim haklısın sn kullanıcı olarak daha iyi bilirsin kac snedir kullanıosun hiç sorun cıkarttımı bi de titreşim derken kac km den sonra yapıo bunu ?

Motosikleti
    V STROM DL 650
    bencede insan kendi karar vermeli sonuçta kendisi kullanacak.insan sevdiğini kendisi seçmeli.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı hkgonzales adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tvs apache alıyorum sıfır kötü bi izlenimi olan ltfn söylesin sonucta 4000 lira az degil sizce nasıl motor şimdiden teşekkürler
    arkadaşım bende bir 2008 vardı 25.000 km de sattım.80 km den sonra aşırı titreme vardı.2009 aldım sıfır gayet güzel 3500 km deyim titreşim yok denecek kadar,o da normaldir altındaki gücü hissediyorsun sanki 250 cc motor var gibi,bir kullan bence daha iyi karar verirsin.birde 2. el temiz bulursan daha iyi bence.fiyat açısından.cbf le Apache nerdeyse eşit gibi.Apache biraz daha spor ve ekonomik + hindistan üretimi gayet sağlam,yakıt zaten şu an üzerine yok.gerisi senin zevkine kalmış.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:26 ----------

hocam yaklaşık 5 aydır felan kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım bakımlarını düzenli yaptırdım allaha şükür bir sorun yok uzun yolda yaptım titreşimi kullanıcıyı rahatsız edicek kadadar yok zaten titreşim 6.000devirden sonra başlıyor ama çin malı motorlardaki gibi bir titreşim değil hoş bir titreşim dediğim gibi pişman olmassın çok seri bir alet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:35 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende bir 2008 vardı 25.000 km de sattım.80 km den sonra aşırı titreme vardı.2009 aldım sıfır gayet güzel titreşim yok denecek kadar,o da normaldir altındaki gücü hissediyordun sanki 250 cc motor var gibi,bir kullan bence daha iyi karar verirsin.cbf le Apache nerdeyse eşit gibi.Apache biraz daha spor ve ekonomik + hindistan üretimi gayet sağlam,yakıt zaten şu an üzerine yok.gerisi senin zevkine kalmış.
    arjantinli şunuda ekliyelim hindistanta motosiklet hayatlarının bir parçası sağlamlık konusu en üst düzeyde

Motosikleti
    CBF250
    2008 aralık ayında sıfır almıştım. 3 ay öncede sattım. 1 seneye yakın bindim 10 bin km yaptım. Biraz vibrasyon var oda çok devirli kullanırsan, ama alışıyorsun. Kesinlikle 150 cc lerin arasında alacağın en iyi motor. Kıvraklık, az yakışı, tork, Kesinlikle pişman olmayacağın bir motor, şimdiden hayırlı olsun.

Sana tavsiyem, motoru alır almaz lastiklerini değiştir, özellikle yağmurda orijinal lastikleri çok kayıyor. Tercih tabiki michelin yada pirelli olsun. irc almıştım bir süre sonra irc de yağmurda kaymaya başlıyor.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 aralık ayında sıfır almıştım. 3 ay öncede sattım. 1 seneye yakın bindim 10 bin km yaptım. Biraz vibrasyon var oda çok devirli kullanırsan, ama alışıyorsun. Kesinlikle 150 cc lerin arasında alacağın en iyi motor. Kıvraklık, az yakışı, tork, Kesinlikle pişman olmayacağın bir motor, şimdiden hayırlı olsun.

Sana tavsiyem, motoru alır almaz lastiklerini değiştir, özellikle yağmurda orijinal lastikleri çok kayıyor. Tercih tabiki michelin yada pirelli olsun. irc almıştım bir süre sonra irc de yağmurda kaymaya başlıyor.
    Ben orjinal lastikleriyle her köşe başında drift yapıyorum yakında kaza topici açarım size şaka bir yana gerçekten orjinalleri fena kayıyor bende değiştiricem ama bu ara yapılıcak listesi fena kabardı hepsi üst üste bekliyor

Motosikleti
    CBF250
    Ben orjinal lastikleriyle her köşe başında drift yapıyorum yakında kaza topici açarım size şaka bir yana gerçekten orjinalleri fena kayıyor bende değiştiricem ama bu ara yapılıcak listesi fena kabardı hepsi üst üste bekliyor

Allah korusun. Bende apache varken ilk başta arkaya irc almıştım, ama ön lastik idare ediyordu. Tabiki ıslak zeminde fazla yatırmıyordum. özledim kara kızımı )

Drift yapmak çok keyifli hatta çok iyi kayıyor ama kaçırırsan hem sana zarar gelir hemde motorun hırpalanır. Motorun hırpalanırımı kesinlikle dikkate alacaksın )

Michelin lastik koyun 1 sefer para veriyorsunuz!! En iyisini koymak lazım, zaten alacağın lastikten 20 - 30 lira fark edecektir. LASTİK İŞİNİ 1. SIRAYA koy derim sana.

Motosikleti
    Allah korusun. Bende apache varken ilk başta arkaya irc almıştım, ama ön lastik idare ediyordu. Tabiki ıslak zeminde fazla yatırmıyordum. özledim kara kızımı )

Drift yapmak çok keyifli hatta çok iyi kayıyor ama kaçırırsan hem sana zarar gelir hemde motorun hırpalanır. Motorun hırpalanırımı kesinlikle dikkate alacaksın )

Michelin lastik koyun 1 sefer para veriyorsunuz!! En iyisini koymak lazım, zaten alacağın lastikten 20 - 30 lira fark edecektir. LASTİK İŞİNİ 1. SIRAYA koy derim sana.
    burada michelin bayisi arkadaşım o bana tanesini 120 liraya felan getiricekti sport pilot lastik yarı silik

Motosikleti
    CBF250
    Aynen o seri çok iyi kesinlikle tavsiye ederim. Zaten dikkat edersen yüksek sürate çıkan otolardada o seriyi kullanıyorlar. Apache yi sattıktan sonra X9 aldım, tadığım bir mimar amcadan, o motoru satmadan önce servise soktu, tek kötü seçimi PIRELLI alması idi, ama yol tutuşu iyi. Senede ortalama 10 bin km yapıyorum, artık seneye değiştirirm MICHELIN tercih edicem. Lastik en önemlisi diyebilirim. Asfalt ve motor arasında

Motosikleti
    Aynen o seri çok iyi kesinlikle tavsiye ederim. Zaten dikkat edersen yüksek sürate çıkan otolardada o seriyi kullanıyorlar. Apache yi sattıktan sonra X9 aldım, tadığım bir mimar amcadan, o motoru satmadan önce servise soktu, tek kötü seçimi PIRELLI alması idi, ama yol tutuşu iyi. Senede ortalama 10 bin km yapıyorum, artık seneye değiştirirm MICHELIN tercih edicem. Lastik en önemlisi diyebilirim. Asfalt ve motor arasında
    bi ton şey almam gerekiyor vallahi
    Motorun bakımı geldi
    arabaya açık hava filtresi ve yay
    motora lastik
    bir yandan motora çıkma arıyorum
    + motor için performance egzoz

aaa bak milli piyangoyada bakmadım belki bana çıkmıştır

Motosikleti
    CBF250
    bi ton şey almam gerekiyor vallahi
    Motorun bakımı geldi
    arabaya açık hava filtresi ve yay
    motora lastik
    bir yandan motora çıkma arıyorum
    + motor için performance egzoz

aaa bak milli piyangoyada bakmadım belki bana çıkmıştır
    Masraflar bitmiyor. inş. çıkmıştır.

Motosikleti
    Masraflar bitmiyor. inş. çıkmıştır.
    çıkmış çıkmış ama amorti 7,5 lira ahahaha

Motosikleti
    CBF250
    Sende helezyonlarını kestir yada press e ver
    ;)

Motosikleti
    Sende helezyonlarını kestir yada press e ver
    ;)
    zaten kestirmiştim o ara para yok diye ama bu şekilde olmuyor çok ses geliyor araç içine garç gurç diye

Motosikleti
    CBF250
    zaten kestirmiştim o ara para yok diye ama bu şekilde olmuyor çok ses geliyor araç içine garç gurç diye
    İstanbul da olsan çıkma helezyon bakardık, eğer bulabilirsen çıkma helezyon bak illaki bulursun

Motosikleti
    İstanbul da olsan çıkma helezyon bakardık, eğer bulabilirsen çıkma helezyon bak illaki bulursun
    ya ne gerek var fiyatı zaten 150 lira araba ufak çok hafif uçup gitmesin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler