Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dün kaza yaptım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    maerhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-03
    Selamlar,

Dün gece saat 03:30 gibi yoğun bir çalışma sonucunda yorgun ve uykusuzken arkadaşlardan eve dönmek için motora atladım ve Galatasaray'dan Beşiktaş'a sahilden gideyim dedim. Hava soğuk değildi, yerlerde ıslaklık - buz yoktu ve yollar bomboştu. Kabataş civarında 70-80 km ile giderken sebebini anlamadığım bir şekilde kendimi yerde buldum, metrelerce sürüklendim ve motor da neredeyse 20-30 metre ileriye kıvılcımlar çıkararak sürüklendi ve kaldırıma çarpıp durdu. O sırada oradan geçmekte olan bir sivil polis ekibi yardımcı oldu (sağolsunlar), ambulans çağırmak istediler ama ayağa kalktım ve montun bile yırtılmadığını görünce çok şaşırdım. Bir süre oturup bir şey olmuş mu diye kendimi kontrol ettikten sonra 5 dk lık bir uğraşla motoru tekrar çalışır hale getirdim. Evin yolunu tuttum. Şu an gayet iyiyim, kesinlikle ucuz atlattım.

Bunu buraya yazma sebebim: motora yorgun ve uykusuz bindiğim için, bomboş yolda giderken dalıp gittim, gözlerim açık uyudum ve yere düşünce uyandım. Enteresan bir deneyimdi, yerde sürüklenirken kafamı çevirip kolumun altından hızla geçen asfalta bakarak ne olduğunu anlamaya çalışıyordum. Bomboş yolda motoru sol tarafa yatırıp düşmüştüm... Ben ettim siz etmeyin, yorgun - uykusuz binecekseniz iyice dikkat edin, kaskı, montu, eldiveni üstünüzden eksik etmeyin.

Herkese iyi yıllar
    vanesy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun,sende bişey yok ya,motor düzelir.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Gecmiş olsun...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    honda CBF150
    geçmiş olsun arkadaşım koruman tamdı galiba değilmi

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    geçmiş olsun ders gibi kaza desene
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    bence kask mont eldiven ile birlikte dizlik te takmak gerek örneğin motor yan yattığı zaman kendimizi üstünden atarız hemen ve dizimizin üstüne yuvarlanmaya başlarız geçenlerde başıma gelmişti çok önemli bence dizlik şart

maerhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-03
    Sağolun arkadaşlar..
    Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşım koruman tamdı galiba değilmi
    Kask, mont, eldiven vardı, özellikle mont olmasa kolumun dışı baya gidecekti sanırım. Ellerimi de sürttüm ama eldivenden dolayı yine bir şey olmadı. Kaskı söylemiyorum zaten

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Çok geçmiş olsun kardeş Aman dikkat edelim dalgınlık kadar kötü bişiy yok ..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bu uyku arası yada uyku acaip bır sey uyur gezer bırıncı kattan pencereden atlıyor sabah ailesı dısarda buluyor sonraki bır zamanda cocuk yıne camdan atlarken annesi bağırıyor ve uyanıyor cocuk ama atlamış bulunuyor ve hastanelık kırıkları var bız hastana zıyaretınde öğrenmiştık bunları acaba sen tam uyanık olsaydın daha cokmu hasar alırdın tuhaf neyse buyuk geçmiş olsun

Motosikleti
    gt250comet
    büyük geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Dogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Geçmiş olsun kardeşim benimde başımdan geçti buna benzer bundan 1 yıl önce bende motordan düştüm daha dogrusu bi adama çarptım hızım 90-100 civarı idi şehiriçinde oldu fakat yere düşünce kafamı çok sert bişekilde yere çarptım ve elmacık kemigim kırıldı platin yaktılara yüzüme diyeceksiniz kask yokmu die vardı evet SEFALET vardı kask karpuz gibi yarıldı diyecegim oki kaskınızı kalite bir kask alıp takın benim yüzümüm bir bölümü hala uyuşuk öyle kaldı sakın geçiştirmeyin sonra paraya kıyıp keşke alsaydım diosunuz ama iş işten geçmiş oluyo

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun, üzüldüğüm için genellikle kaza topiklerine bakmam. Ucuz atlatmışsın. Hepimize ders olsun yaşadıkların.

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı Dogin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim benimde başımdan geçti buna benzer bundan 1 yıl önce bende motordan düştüm daha dogrusu bi adama çarptım hızım 90-100 civarı idi şehiriçinde oldu fakat yere düşünce kafamı çok sert bişekilde yere çarptım ve elmacık kemigim kırıldı platin yaktılara yüzüme diyeceksiniz kask yokmu die vardı evet SEFALET vardı kask karpuz gibi yarıldı diyecegim oki kaskınızı kalite bir kask alıp takın benim yüzümüm bir bölümü hala uyuşuk öyle kaldı sakın geçiştirmeyin sonra paraya kıyıp keşke alsaydım diosunuz ama iş işten geçmiş oluyo
    kaskını markası neydi arkadaşım?

Motosikleti
    Bmw F650
    geçmişşş olsunnn

Geçmiş olsun...

Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskını markası neydi arkadaşım?
    http://sharp.direct.gov.uk/search/re...size=0&price=0

bu galiba

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    aaa şimdi bak şimdi uykusuzdun yorgundun ahh be abicim neden kaskın vizörünü açıpta yüzüne bir rüzgar vursaydı hiç bişiyin kalmazdı ne yorgunluk ne uykusuzluk unutmayın soğuk rüzgar sarhoşu kendine getiriyor;;);) birz rüzgar yeseydi yüzün uyanırdın kendine gelirdin yüzünü yıkamaktan daha iyidir rüzgar

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Geçmiş olsun. Allah tekrarını nasip etmez inşallah. Gerçi sizin anlattığınız kadarıyla sebebi bilinmez ama yolun o yerinde sanki bir yağ gibi kaygan bir şey olabilir sanki. Tekrar geçmiş olsun.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler