Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tavsiyelerinize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar. başlıktan da anlaşılacağı gibi sizlerden tavsiye istiyorum.
    mesele şu. yaklaşık iki yıldan beri hayalim bi supersport modele sahip olmaktı ve bi aksilik olmazsa eğer bu dileğim yakında gerçekleşicek. ilk idealim HONDA CBR 600RR. bu modeli tavsiye eder misiniz. fakat asıl sorun şu. daha önce motorum olmadı. biraz küçük motorlulardan kullandım fakat racing tipi hiç kullanmadım. düşük bi motorla bu işe başlamak elbette gerekir ama bende biraz sabırsızlık var. bir an önce supersport istiyorum. düşük motorla başlamadan cbr 660rr la yapabilir miyim. alışmam zor olur mu ve çok zaman alır mı. son olarak honda cbr 600rr dan başka hangi marka ve modelleri tavsiye edersiniz. şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    kardeş 600 rr ile başlanırmı demişsin .başlanmaz ya ..hani başlanırsa nasıl başlanılır . al motoru trafige kapalı alanda bi kaç ay takılırsın. bak ozaman olur bence ..ama alayim ben haftaya trafige cıkayim dersen sakın derim . hani 600 lük cruiser olsa neysede sen racing diyon ya ..Allah muhafaza

Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş 600 rr ile başlanırmı demişsin .başlanmaz ya ..hani başlanırsa nasıl başlanılır . al motoru trafige kapalı alanda bi kaç ay takılırsın. bak ozaman olur bence ..ama alayim ben haftaya trafige cıkayim dersen sakın derim . hani 600 lük cruiser olsa neysede sen racing diyon ya ..Allah muhafaza
    sağ ol kardeş dediğin gibi trafiksiz boş alanlarda bol bol pratik yapıcam ama sende bi kaç ay dedin abi yaa o kadar zaman sabredebiliceğim konusunda şüpheliyim:D
    ayrıca cbr600rr doğru seçim mi sence

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu oyuncak değil. Ölüm ile eğlenilmez !

Büyük hacimli motorlar ile başlamak hiçbir zaman doğru değildir.

Fakat iLLa da başlayacağım dersen; sana CBR 6oo F öneririm!
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    sen aprilla rs 125(2 zamanlı) yada derbi gpr 125(2 zamanlı) veya[ yamaha 125r(4 zamanlı) ]bunlar dan al büyük ler cbr 125 gibi degiller yani bunlarla başlarsan kısa sürede cbr 600 rr da alırsın kunlanırsında birden 600 olmaz motosiklet.net e sağ adamlar lazım

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Alıntı Cagsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağ ol kardeş dediğin gibi trafiksiz boş alanlarda bol bol pratik yapıcam ama sende bi kaç ay dedin abi yaa o kadar zaman sabredebiliceğim konusunda şüpheliyim:D
    ayrıca cbr600rr doğru seçim mi sence
    ben racinglerden anlamadigim için yorum yapmicam ama en az 1 ,2 ay düzenli egit kendini pratik yap..Sabretmek gerçekten cok zor biliyom ama buda hani nolacak düşeresin korumalar var kolun kırılır en fazla diyebilecegin bişey degil ..hele bide racing.. affı olmaz ..aman bilinçli ol ..Tamam motor tehlikeli degil ama haybeyede davetiye cıkarilmaz ..

sonuç olarak ..Derler 125 cc ile basla 250 cc ye geç sonra 500 ..dogrusu bu ama ölme eşşegim ölme tamam al ama en az 2 ay trafige cıkma .. motorun eminim çok güzeldir..Hayırlı olur inş.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    madem içinde bir supersport sevdası var,
    al bı hyosung gt250R edat olarak cüsse olarak en azından fazla deneyımın yok HIZ OLARAK seni memnun edecektır,

baktınki oyuncak gibi oynbamaya başlıyorsun artık,
    kendin karar verırsın zaten değiştirme zamanın geldığine,
    imkanında el verırse o zaman alırsın 600 RR veya F modelini.

ama şu anda alırsan eğer,
    en ufak yatmada canın yanar hem MADDİ HEM MANEVİ...
    hastahaneler ve parçalar ucuz değiller çünki...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Neden olmasın 600cc lik bi racinglede gayet iyi başlanabilir.Sonuçta gazı hükmeden beynimiz makine seni değil sen makineyi kontrol edersen bu iş olur.600 klasta zaten japon hükümdarlığı var hangisini alırsan al aşağı yukarı hepsinin teknolojisi aynı bence fiyat olarak hangisi en uygunsa onu al.

Motosikleti
    henüz yok
    en iyi başlangıç 250 cclikten başlamaktır. kardeşim allah aşkına motor kullanmayı bilmeden racing almayın.sonra kaza yapıyosunuz motor sakat aman ha diyosunuz. en iyisi 250 cc lik choper yada cross...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler