Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bana mantık dışı geldi bide siz yorumlayın

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    arkadaşlar 1998 model honda magna motorumu 1 ay önce aldım noter satışını yabtık devir işlemlerine başladık ama kahraman maraş ta devir alacağız ama
    makina 34 plakalı ve trafikte görünmediği için evraklarımızı fakslayamıyor istanbul emniyetibiz anlamadık noter satışı için borcu yok kağıdını veriyorlar kahraman maraş trafiğinde görünüyor noter satışı yabmaya bile itiraz yok ama sadece istanbul trafiğinde görünmediği için makina devir almak eziyete dönuştu
    karşı cevab şudur
    ruhsat sahibi istanbula gelecek elinde ruhsatla başvurub kayıtını yabtıracak mış
    anlayamadığımız şu trafikte görünmeyen aracın vergisini falan alırknen varda şimdi niye yok 2010 a kadar muayenesi bile ful
    sigortada aynen
    ne dersiniz varmı bu konuda tecrübe li arkadaşlar
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sahibiyle görüşüp bana haber edecektin mustafa. ne oldu???
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bir dedektif tutmak lazım ne karışık işler ya arkadaşım kolay gelsın

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1998 model honda magna motorumu 1 ay önce aldım noter satışını yabtık devir işlemlerine başladık ama kahraman maraş ta devir alacağız ama
    makina 34 plakalı ve trafikte görünmediği için evraklarımızı fakslayamıyor istanbul emniyetibiz anlamadık noter satışı için borcu yok kağıdını veriyorlar kahraman maraş trafiğinde görünüyor noter satışı yabmaya bile itiraz yok ama sadece istanbul trafiğinde görünmediği için makina devir almak eziyete dönuştu
    karşı cevab şudur
    ruhsat sahibi istanbula gelecek elinde ruhsatla başvurub kayıtını yabtıracak mış
    anlayamadığımız şu trafikte görünmeyen aracın vergisini falan alırknen varda şimdi niye yok 2010 a kadar muayenesi bile ful
    sigortada aynen
    ne dersiniz varmı bu konuda tecrübe li arkadaşlar
    kardeş hangi ülkede yaşıyorsun
    malesef bu tür iletişimsizlikler zaman zaman başımıza geliyor
    ben Bursadan Kocaeline gitmek zorunda kalmıştım
    hadi benim mesafe git gel 250 km idi pek sıkıntı yaratmamıştı
    ama senin işin biraz zahmetli oalcak
    geçmiş olsun

tavsiyem, mantık arama, durduk yere canını sıkmaktan başka işe yaramıyor çünkü
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bence orjinal ruhsatı ve plakayı alıp direk ruhsatta yazan tescil yerine götür.Orada tüm gerçekler ortaya çıkacaktır.Tescil yapan yerde koplayalar en önemlisi o birimin amirinin imzası var o belge orda kaybolduysa bile yaratırlar merak etme(fakat ruhsatlar sahte ise bi bardak su aynen)

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığın motosikletin plakası daha önce başka bir araçta kullanılmıştır. Daha önce o plakayı kullanan araç da başka bir yere satılınca plaka kaydı silinir, boşa çıkan plaka başka bir araca verilirse verilen aracın bilgileri girilir. Muhtemelen aldığın motorun bilgileri plaka bilgilerine girilmemiş...
    Benimde başıma bunun bir benzeri olay geldi, aldığım motorun plakası Volkswagen bir araca ait çıktı, bu yüzden istanbulda noter satışını yapamadık. Bizde vekalet aldık ve döndük. Çanakkaleye de dönünce plakanın bağlı bulunduğu trafik tescil bürosuna telefonla rica minnet fax çekerek plakayı düzelttirdik. Noter sorgulamalarda plaka ve araç birbirini tutmayınca satış yapmıyor.
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler