Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Sym parça fiyatları çok mu pahalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    konuyu devam ettiren arkadaş bir soru sormak isterim.
    madem sym gts 250 fiyat/performans olarak pek hoşlandığı bir makina değil.
    bu makinanın 2. elleri 5000-5500 olarak değişiyor bu fiyatlarda emsal bir makina tavsiye edebilir misiniz ?

BBRR
    konu sahibinin üslubu gereksiz yere yıkıcı yapıcı değil. diğer arkadaşın da ardıl olduğu düşünülürse ...
    madem gts ile ilgili bir detay verecek o zaman egzos şu kadar diyerek işin içinden çıkamazsın.
    bu makinayı ne kadar kullandın ?
    hangi şartlarda kullandın ?
    hangi arızalara denk geldin ?
    hangi yedek parça lazım oldu da bulamadın ?
    o zaman bende yazayım kymco kadar adi makina yok. oldu mu şimdi ?
    sym markası benim değil herhangi bir organik bağım da yok. kullandığım makina, yol arkadaşım ve birisi yol arkadaşımı yerecekse hakkını da verecek.
    herkes bildiği konuyu konuşsun bilmediği konularda fetva vermesin.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    5000-5500 arası ne alabilirim demişsin piyasada dünya kadar BURGMAN 400-MAJESTY 400 var hatta biraz daha zorlasan SİLWERWİNG 600-400 bile alabilirsin yada istersen sana bulabilirim.Yukarıda saydığım hiç bir motor 100 kmye gelince kafa sallamıyor yol tutuşunda en ufak bir sapma olmuyor.http://www.sahibinden.com/2005_24000...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:55 ----------

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

Motosikleti
    sym joymax
    1. link 6200 tl 2005 model 24.000 de
    2. link 5500 tl 2003 model 30.000 de bildiğim kadarı ile burgmanlarda yağ yakmak gibi bir sıkıntı var. ve bu makinalar 400 cc, bakım ve yürütme maliyetleri yüksek.
    herhal parça fiyatlarını siz yazarsınız bana gerek yok.

250 cc segmentinde devam edelim sym 400 lüğü getirince oraya da el atarız.

100 km ye gelince kafa sallayan makine için de söz değil video isterim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bak burda laf yarıştıracaksak sana çoook cevap var.Birkere fiyat dedin verdik hemde 250 değil 400 lük alıyorsun o parayla artı BURGMAN alıyorsun dikkatini çekerim bu işin uzmanı kesinlikle BURGMAN dır.Yağ yakma olayına gelince tüm motosikletlerde belli bir km den sonra yağ segmanlarının değişmesi gerektir.Kafa sallama olayı videodan anlayamazsın ki binip kullanman lazım.Sözün özü sen dedinki 5000-5500 arası 250lik bul dedin ben sana 400 lük buldum yani daha fazla güç daha iyi denge daha iyi yol tutuş bundan ötesi var mı ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:24 ----------

http://www.sahibinden.com/bir_haftal...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:27 ----------

http://www.sahibinden.com/yamaha_maj...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:29 ----------

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

Motosikleti
    sym joymax
    niyet laf yarıştırmaksa ben çekileyim makinayı konuşacaksak devam edelim.
    işin uzmanını gördük 2007 modelleri ile dolayısıyla bana uzman demeyin anlamam.

yamahanın ilk linkindeki makinayı bilmiyorum. ama vergi borcu olayı alengirli iş.
    2. makinayı duydum, kazalı diye bilgi geldi doğru mu yanlış mı bilemem ?

400 lük makina istemedim emsal makina istedim. yamahanın ve suzukinin servis fiyatlarını ve parça fiyatlarını az çok bilirim. dolayısıyla emsal makina değiller.

kafa sallama olayını binip kullandığım için soruyorum zaten.
    eğer konuyu baştan sona okursanız benim fikirlerim ve tecrübelerim yazıyor.

honda foresight ile gts 250 yi yanyana koyun sonra emsal olup olmadıklarını konuşalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ayrıca EİCMA da bizzat çıplak gözle inceleme fırsatım oldu SYM MAXSYM 600ü 400 lük yoktu.İtalyada 2011 yılında satılacak.ÇOK GÜZEL BURGMAN KOPYASI OLMUŞ.

Motosikleti
    sym joymax
    bu benim sorularıma cevap değil.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı IRON HORSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işin uzmanı kesinlikle BURGMAN dır.
    Mesajlarınızı takip ediyorum da bu yukarıda dediğinize gerçekten inanıyorsanız gerçekten maxi scooterlar hakkında ya yetersiz bilgilere sahipsiniz ya da kıyaslamalarınızı sadece kasaya bakarak yapıyorsunuz..

Suzuki Burgman kesinlikle bu işin uzmanı falan değil..Haa bundan 5-6 sene önce olsaydı belki evet derdim ama piyasada olan maxi scooterlar çoktan burgman'ı sollamış durumda..

Ayrıntı veya kanıt isterseniz google ı bu yönde taramanızı öneririm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yahu sana YAMAHAda gösterdim the dude bunları dünya beğenmiş sana beğendiremedik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:52 ----------

[QUOTE=Osbourne;1895072]Mesajlarınızı takip ediyorum da bu yukarıda dediğinize gerçekten inanıyorsanız gerçekten maxi scooterlar hakkında ya yetersiz bilgilere sahipsiniz ya da kıyaslamalarınızı sadece kasaya bakarak yapıyorsunuz..

Suzuki Burgman kesinlikle bu işin uzmanı falan değil..Haa bundan 5-6 sene önce olsaydı belki evet derdim ama piyasada olan maxi scooterlar çoktan burgman'ı sollamış durumda..

Ayrıntı veya kanıt isterseniz google ı bu yönde taramanızı öneririm.

Suzuki maxiscooter segmentinde kendini en çok yenileyen geliştiren kimseyi bu konuda yanına yaklaştırmayan firmadır.Çoğu firmalar SUZUKİ nin altyapısıyla biryerlere gelmiştir ve onlara örnek olmuştur.BURGMAN 650 bir devrimdir.hee dersen ki GP800 o sportif bir manyakktırrr scooter değil nerdeyse bir racingdir.Ama unutmadan SUZUKİ G-STRİDER 900 çıkınca yeryerinden oynayacak.BENİM MOTOR BİLGİMİ KİMSE TARTIŞAMAZ SORGULAYAMAZ

Motosikleti
    sym joymax
    bu konu yamahanın ya da suzukinin makinaları hakkında değil.
    sym hakkında konuşuyoruz. parça fiyatlarının pahalı olmasından iş bu noktaya geldi.
    emsal makina istiyorsanız ben vereyim.

kymco grand dink 250
    kymco xciting 250
    hyosung ms3 250
    daelim s250
    yamaha xmax 250
    yamaha xcity 250
    italyanları tek tek yazmayacağım

madem motosiklet sektöründesiniz buyrun bunların parça fiyatlarını da yazın.
    mesela egzos ne kadar hepsinde ?
    aynaları ne kadar ?
    gösterge paneli ne kadar ?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    BENİM MOTOR BİLGİMİ KİMSE TARTIŞAMAZ SORGULAYAMAZ
    Hohohoo..
    Tamam ben çekiliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    The dude kelime oyunu yapma 5000-5500 e alternatif varmı dedin sana örnek verdim.Suzuki nin servisi pahalı demişsin extra 1 litre yağ ve filtre değiştirmeye üşeniyorsan motorunu sevmiyorsun demektir.

Motosikleti
    sym joymax
    üslup konusuna dikkatinizi çekerim.
    direk sorular sordum cevap istiyorum.
    cevap veremeyecekseniz bu komediyi sonlandıralım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosung ms3 te bir alternatif olabilir . motoaktuelin bir sayısında 250 cc scutırlar karşılaştırılmış ms3 çok iyi sonuçlar almıştı ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung ms3 te bir alternatif olabilir . motoaktuelin bir sayısında 250 cc scutırlar karşılaştırılmış ms3 çok iyi sonuçlar almıştı ..
    Doğru MS3 süper bir alternatif bir kere daha kuvvetli 24 hp üretiyor.Enjeksiyonlu olması iyi bir ayrıntı bildiğim kadarıyla HYOSUNG SYM ile ortak çalışıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

HYOSUNG ve SYM teknoloji paylaşan iki firmadır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 ----------

http://www.hisntmotors.com/product/s.../m_megajet.asp

Motosikleti
    sym joymax
    maalesef ms3 bir alternatif değil. keşke olabilseydi.
    bir zahmet internette ufak bir araştırma yapın, neden alternatif olamadığını az çok anlarsınız.

bu konu benim için burada kapanmıştır.
    sorularıma cevap alamadım. üsluptan da hoşlanmadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    vay bee bi tek senin gts250 lin hiç sorun çıkarmıyor zaten.Sırf senin için bu hafta SYM GTS 250 nin artılarını eksilerini incığını cıncığını çıkaracağım.Sen yazılan tüm modellere tüm markalara çamur at ama adam bi SYM PARÇA FİYATLARI yazdı diye adamı linç et.Yok öyle yağma tüm motorlara tüm scooter lara hakim birisi var karşında sana söyleyeyim çok sert kayaya çarptın.Eğer sen bir suzukiyi bir yamahayı bir hondayı eleştirebiliyorsan sym ninde eleştirilebileceğini kabul etmek zorundasın.Mızıkçı çocuklar gibi ne o öyle yok bunu beğenmedim yok şunu beğenmedim ne bu bi kamera şakası falan mı?

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    5000-5500 arası ne alabilirim demişsin piyasada dünya kadar BURGMAN 400-MAJESTY 400 var hatta biraz daha zorlasan SİLWERWİNG 600-400 bile alabilirsin yada istersen sana bulabilirim.Yukarıda saydığım hiç bir motor 100 kmye gelince kafa sallamıyor yol tutuşunda en ufak bir sapma olmuyor.http://www.sahibinden.com/2005_24000...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:55 ----------

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem
    Arkadaş,

Bu tamamen yanlış bir bilgi Bu söylediğin fiyatlara Foresight var amma alır almaz serviste 1000 Tl gibi bir harcamayı hemen yapman lazım. Hele silverwing den bahsetmişsin 6000 TL gibi fiyatlaraki sadece şunu demek istiyorum: Silverwing'i ne zannettin ki sen?

Bilmeden yanlış bilgi vermemek lazım, bana 8000 Tl ye temiz bir silverwing (600 ü geçtim 400 cc lik...) bul hemen peşin para alacağım. Hatta alır almaz servise gidip 2000 TL harcamaya da hazırım
    Poturdak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Silverwing akdeniz ve ege bölgesinde burgman ve majesty ye göre piyasası en az olan motordur araştırırsan görürsün.Ayrıca burgman 400 piyasası silverden daha çok olduğu için burgmanı tercih edip söyledim.SANA SÖZ BU HAFTA MUTLAKA BULACAĞIM SİLVER SANA.ama sonradan kılım döndü tüyüm döndü durumları olmasın.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seviyeli bir şekilde tartışabilmek markaların eksi ve artılarını ortaya koyabilmek lazım.. snuçta hiçbiri babamızın oğlu değil.. bilinçsiz karalamaya karşıyım . denemeden bilmeden artı ve eksilerini tecrübe etmeden ne bir markaya körükörüne bağlanıp şovalyeliğini yapalım nede aman benim alet bu marka değil vurun abalıya mantığı güdelim

uzun motor hayatım boyunca hemen hemen her marka motorum oldu .. vede olacak hiç çekinmeden artı ve eksilerini tartışabiirim .. sahipolduğum onlarca motor aasında en iyisi hangisiydi diye sorarsanız gözü kapalı YAMAHA Chapy derim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler