Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

jinlum JL250_5 HK

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    mrb ben kaan bi sorum olucam motor hk. yardımcı olursanız sevinirim motor almak istiyorum fikrinizi almak isterim benim bilgim yok motor hk.alıcagım motor bilgisini yazıyorum şimdiden tşkr..

1.80000 TL
    Ankara / Çankaya / Çankaya Mah.
    İlan Tarihi 19 Ekim 2009
    Marka Jinlun
    Model JL 250-5
    Tipi Chopper / Cruiser
    Üretim Yılı 2005
    Km 17.000
    Motor Hacmi 126 - 250 cm3
    Motor Gücü 26 - 50 arası
    Silindir Sayısı Çift Silindir
    Renk Sarı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    yardımcı olabilicek yok galiba?

Dostum bence biraz daha ayrıntıya gir.Mesela fotoğrafları varsa,arızası varsa,kazası varsa bir gönder.Ayrıca imla kurallarına da biraz daha dikkat edersen sevinirim.
    Arkadaşım dediğin fiyata sahibinden adresinde baktım.4000-10000 km arasında makineler bulabilirsin.Bence o fiyat biraz yüksek.

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Alıntı kaanelcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb ben kaan bi sorum olucam motor hk. yardımcı olursanız sevinirim motor almak istiyorum fikrinizi almak isterim benim bilgim yok motor hk.alıcagım motor bilgisini yazıyorum şimdiden tşkr..

1.80000 TL
    Ankara / Çankaya / Çankaya Mah.
    İlan Tarihi 19 Ekim 2009
    Marka Jinlun
    Model JL 250-5
    Tipi Chopper / Cruiser
    Üretim Yılı 2005
    Km 17.000
    Motor Hacmi 126 - 250 cm3
    Motor Gücü 26 - 50 arası
    Silindir Sayısı Çift Silindir
    Renk Sarı
    ilk önce fiyatı çok uygun olduğunu söyleyerek başlayayım sana. bende 150 lik var 4-5 aydır kullanıyorum.
    Sana benden bir tavsiye bu mesajı oku bir dahada jinlun deme yazık olur. çok yazık olur. ben 1800 lira ya alırsın ve muhtemelen 5 ay içinde 700-800 lira masraf yaparsın motoruna. bu parayı kenara koy. ve ya kendine kıyafet alırsın. ama jinlun sakın sakın sakın yanaşma...
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

Alıntı agecu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk önce fiyatı çok uygun olduğunu söyleyerek başlayayım sana. bende 150 lik var 4-5 aydır kullanıyorum.
    Sana benden bir tavsiye bu mesajı oku bir dahada jinlun deme yazık olur. çok yazık olur. ben 1800 lira ya alırsın ve muhtemelen 5 ay içinde 700-800 lira masraf yaparsın motoruna. bu parayı kenara koy. ve ya kendine kıyafet alırsın. ama jinlun sakın sakın sakın yanaşma...
    Vallaha ne demek istedin anlayamadım sayın agecu.fiyatı çok uygun diyorsun.ben 1800 liraya alırsın ne demek tam anlayamadım?

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    dün aldım jinlum motorumu sürmesini hiç bilmiyorum akşam yollar boş dedim cıkim ögrenmeye diye benzin az oldugunu gördüm benzinciye girişte düştümilk düşüşte gercekleşti ögrenene kadar cok düşücek galiba birde bu motor neden tutulmuyot onu kullanarak anlıcam galiba.benim arkadaşım 4 senedir kullanıyor bi arzası cıkmamış bende onun tavsiyesi üzerine aldım motorumu cok beyendim maşallah hic teklemiyor ama sorun bende ben hic bilmiyorum işallah en kısa zaman icinde ögrenirim benziciden geri gelemedim dominoz pizacı yanımdan gecerken slm veri bende hic bilmedigimi yardımcı olurmusun dememle sagolsun eve kadar getirdi zaman neleri göstericek bakalım..birde imla kurallarına dikkat demişsin anlamdım imla ne demek arkadaşım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:21 ----------

motorun arzası felan yok iyi durumda birde fiyat yüksek demişdiniz araştırdım 1700 tl aşagıda bulamadım

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı agecu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bla bla bla bla bla saçmalamanın anlamı yok çin işi böyle şanşın varsa iyisine düşersin yoksa agecu gibi dandik bir makina alırrsın saçlarını yolarsın.Bendede jinlun var dış aksamı dandik ama motor kısmı, yürüyeni muhteşem Ve bu benim ilk motorumdu bunla başladım 1 hafta boyunca hep 1inci ve 2inci veteste gittiğimi biliyorum ben hatta 1inci viteste 50-60 bile zorlamıştım ecemişlikti işte buna rağmen motor sapasağlam ayakta ula subab ayarı bile bozulmadı o zorlamama rağmen
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    ferkan kardeş motorda sorun yok motor herşeyiyle harika sorun bende ben hic bilmiyorum ondan düştüm

Motosikleti
    Yamaha xv250 Virago
    kaanelcin gülele kulan fiyatı gayet normal bende kulandım Jinlun sanırım aldığın motoruda biliyorum hiç sorun yaşayacağını sanmıyorum iyi günlerde kullan hımm bide düşmemeye calış )

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    teşekür tabiki arzaları olucak sonucta hic bilmeyen saybinin elinde normal aramalarda bili arza oluyor bu deyilki arza olmucak tamirci görmücek sonucta insanın yapdıgı bir makine sevkini sürücem diyorsan arzalarınada kaltlanıcaksın dimi arkadaşlar bilgileriniz icin teşekürler bunda acemiligimi atmak ve daha iyi motor almak isterim her kese alalah kazasız belesız günler nasip etsin

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    hayırlı olsun kaanelcin bu iş böyle düşe kalka öğrenilir kötüsü olmayanın iyisi olmazmış ,dostum ne yaparsın zamanla öğrenirsin her işin bir başlangıcı muhakkak vardır ama iyice ögrenmeden cıkma trafiğe mazallah ......

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    teşekürler ferhat kardeş tabiki trafiye cıkamam gece 1saat felan takılıyorum boş alanlarda 1 ci vites le hep gidiyorum motora hakim olduktan sonra üst viteslere gecerim.

Motosikleti
    600 rr
    kardeşim hayırlı uğurlu olsun öncelikle..
    çin yapımı en sağlam motorlardan biridir duyduğum ve çevremin dediğine göre çok sağlammış bakımını yap benzinini koy gazlamana bakama düşmemeyede çalış..
    keyifli sürüşler

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Alıntı _ferkan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bla bla bla bla bla saçmalamanın anlamı yok çin işi böyle şanşın varsa iyisine düşersin yoksa agecu gibi dandik bir makina alırrsın saçlarını yolarsın.Bendede jinlun var dış aksamı dandik ama motor kısmı, yürüyeni muhteşem Ve bu benim ilk motorumdu bunla başladım 1 hafta boyunca hep 1inci ve 2inci veteste gittiğimi biliyorum ben hatta 1inci viteste 50-60 bile zorlamıştım ecemişlikti işte buna rağmen motor sapasağlam ayakta ula subab ayarı bile bozulmadı o zorlamama rağmen
    benim makinem dandik değil ki. galiba yanlış anlaşıldım. arkadaşımız fikir ve görüş alışverişinde bulunmuş bende bir jinlun kullanıcısı olarak yaşadıklarımdan bi kaç fikir yazdım. Ben bulaşmamasını tavsiye ettim ama almış motorunu hayırlı uğurlu olsun. dilerim allah kaza bela yaşatmaz. Benim motorum şuanda gayet iyi durumda demek istedğim çok basit hatalar ile tamirciye gidilebiliyor. fakat aynı sorunları yaşayıpda tamire gitmeyenlerde var. Ben yolda kalmamak içim rahat olsun diye masrafından kaçmadım. ama en kısa zamanda satıp birdahada çinli almamaya çalışacağım.
    saygılar...
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Jinlun modeller başlığından modelle ilgili geniş bilgiye ulaşabilir, soru ve öneri ihtiyaçlarınızı oradan edinebilirsiniz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler