Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ucuz atlattık..

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    bugun başıma bi kaza geldi gerçi 1 hafta içinde 2. kazam 1.si klasik motsikletleri trafikte görmemkten oldu kavşakta adam geniş kavisle döndü sora yolu dönemedi geri geri gelirken hiç zahmet edipde dikiz aynasına bakmadı tabi bnde o arada arkadayım geldi ben altına altı o sırada ne olduysa bana bi güç geldi arabayı durdurdum az kaldı üztüme çıkıyordu sora hakkını hella et dedi öldürcektim ulan manyak ne hakkını helal et 2. kazam bugun oldu tek şeritli yoldan gidiyorum önümce bitane ticari bi ford connect var adam yavaş yavaş gidiyor arkada bizde arablarla birlikte bekliyoruz sora sinirlendim motosikletimin geçebilceği kadar bir yer gördüm ve tam aradan geçerken arabanın tam arka tambonna yaklaştım adam küt arabayı üstüme kırdı sora bene fren yaptım zor durdum ama arabaya çarptım arabada ve bende tabi motosikletimdede bişey yoktu ama adam hem suçlu hem güçlü arabadan çıktı ne yapıyorsun sne diyor bana bende arabanın arka tarafına doru yürüdüm ve bi baktım siyal vermemiş asıl sen ne yapıyorsun dedim sinyal vermeden dönüyorsun bana dediği kelimeye bakın ne yapıcan sen sinyali bende bağırarak ben nerden bileyim senin dönüceğini kardeşim dedim yaşlı başlıa adam bana vursa bişey yapamıcam o yüzden konuyu fazla uzatmadan kendimi sakinleştirdim ama en çok hoşuma giden neydi biliyorusun tam kaza yaptığım yerde bi tane motorcu bi abimiz vardı beni savunması çok hoşuma gitti sorada elini sırtıma vurdu hadi sen boşver git dedi çok güzel bişeydi ama kaza yapam değil motorcu dayanışması böle bi olay geçti bugun başımdan paylaşmak istedim umarım çarptığım adam bugun gider arabanın siyallerinin trafikte ne görevi olduunu araştırır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner Sp 180
    Büyük geçmiş olsun, ucuz atlatmışsın kazaları gerçekten.Motorcu arkadaşın sana destek çıkması da örnek bir davranış olmuş..
    where is my mind ?

Ucuz atlatılmış iki kaza.. Umrım daha kötüleri olmaz..

Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun
    Life is what happens when you are busy making plans

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ne yapıcan sen sinyali ha??? Allah'ın gerizekalısı, aptal herif. Motosikletsin ya, ne yapacaksın herifin sinyalini. Dur şunu döviiim abi ben ya

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    geçmiş olsun...şu sinyal vermeden dönen denyolara gıcık oluyorum...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    MCX 150
    evet aslında konu açmıcaktım ama 1 haftada 2 kere başıma gelince tırstım bide hafta daha bitmedi sora çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3.cüde muhabbeti olasından tırsıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:32 ----------

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapıcan sen sinyali ha??? Allah'ın gerizekalısı, aptal herif. Motosikletsin ya, ne yapacaksın herifin sinyalini. Dur şunu döviiim abi ben ya
    aynen abi arabadan çıktı üstüme yürüdü bende sinyalin yanmıyor dedim oda bana ne yapıcan sen sinyali dedi yaşlı başlı adam olmasa yemin ederim kafa göz dalcaktımm kafamda kask var zaten pat küt girerdim ama dedem yaşında aksi bi ihtiyar

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    Geçmiş olsun kardeşim. Ucuz atlatmışsın. Trafikte dikkatli olmak gerekiyor eğer motosikletliyseniz dahada dikkatli olmamız gerekiyor.
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

Motosikleti
    MCX 150
    evet tamamen ölüm oyununa döndü bu iş resmen trafikte ip üstünde cambazlık yapıyoruz.

pentaone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YeBeRe 125
    geçmiş olsun
    aman daha kötüsü olmasın
    ...freedom forever...

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    geçmiş olsun bende sınır oluyorum...hele carsı trafıgınden sınır katsayılarım artıyor...

bırgun usenmıcem durdurcam sınyal vermeyıp anı duranı.motorun zıncır kılıdıyle kırıcam sınyallerını madem bunları kullanmıyosun calısmasının bı anlamı yok hesabına..dıklenırse kafasınıda kırıcam.

böyle seyler yapmamızı ıstıyorlar kı motorcuların ınsan ve onlarında bı sınır katsayısı oldugu hatırlansın...

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    büyük geçmiş olsun.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun her gün benim başımada buna benzer onlarca olay geliyor ama amcamın sinyalin ne işe yaradığını araştıracağını sanmıyorum ama etrafına motosikletlerin nasıl serseri işi olduğunu nasıl gereksiz bi alet olduğunu anlatacağından eminim fakir fukaraya sadaka falan dağıt Allah kaza bela vermez inş. daha başka
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    MCX 150
    abi kesin karar verdim motosiklet trafik te olmuyor kullanılmıyor kullandırılmıyor zevki olmuyor korkudan kullandığın için hiç bi zevk almıyorsun en güzel giden yererl deniz kenerları özlleikle arabanın olmadığı yerlerde trafikte çok tehlikeli oluyor ama malum evimizin güzargahında trafik yoğun olan bölgeler var bunlardanda geçemk zorundayız ölmeden

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Pisiklet psikolojisiyle kullanıpta sağdan sağdan gider ve arabalara sensin abicim dersen bi sorun olmuyor maalesef bizimde bi vasıta olduğumuzu kabul edemediler henüz Türkiye trafiğinin üvey evladıyız biz motosikletliler
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler