Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni bir başlangıç için yardım :)

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar yeni bir başlangıç yapacam daha once scooter tarzı motorlar kullandım.şimdi vitesli bi motor almak istiyorum.
    aklımda aprilia rs 125,honda cbr 125 ve yamaha yzf125 var.kilom 55 boyumda 170 hangisini secmem gerekir sizce yardım edersiniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Benim de ilk olacak. Ve bende TVS Apache almayı düşünüyorum ehliyetim olduktran sonra. Sana da önerrim.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de ilk olacak. Ve bende TVS Apache almayı düşünüyorum ehliyetim olduktran sonra. Sana da önerrim.
    arkadaşım TVS iyi motosiklet ama arkadaşın yazdığını iyi okursan racing tarzı bi motor istiyor.

dostum cbr 125 bence çok cılız bisiklet gibi.yamaha yı yakından göremedim onun hakkında bişey diyemiycem ama aprilla boyut ve tip olarak abilerini aratmıyacak kadar hoş duruyor ben cbr125 yerine aprillayı tercih etmeni öneririm
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

carasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150
    125 zn diyorum başka bişi demek istemiyorum (yeni başlangıç için)

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım TVS iyi motosiklet ama arkadaşın yazdığını iyi okursan racing tarzı bi motor istiyor.

dostum cbr 125 bence çok cılız bisiklet gibi.yamaha yı yakından göremedim onun hakkında bişey diyemiycem ama aprilla boyut ve tip olarak abilerini aratmıyacak kadar hoş duruyor ben cbr125 yerine aprillayı tercih etmeni öneririm
    biraz eksik okumuş olabilirim..

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster

peki kardeşim bu aprilianın servislerinde sorun yaşarmıyım ?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR 125 İle YZF 125 kıyaslanabilir fakat Aprilia bu kıyaslamaya girmemeli...
    Aprilia 2 zamanlı bir 125 lik olduğundan cok seri bir motor... Kalkışlarda 6oo lüklerle başa baş gidebilecek güce sahip...Ben de cok arastırmıstım zamanında.Anlayacağınız Aprilia'yı baslangıc motoru olarak aklınızdan cıkarın!

Diğer iki motor arasında ikisini de kullandım. hızlar aynı hatta cbr daha hızlı. CBR ile 140görürken YZF ileb 130-135 arası oynadı ibre... Ama görüntü olarak YZF daha sexy duruyor.Hakkını yememek lazım fakat Sırf görüntü diye de 2 katı para ödenmez!

CBR biraz daha kalıpsız fakat önemli olan üzerinde nasıl durmaktır. Motor bende hiç sırıtmıyordu; ki ben 58 KG 1.76 boyundayım.. Demek ki sende daha hoş duracaktır...

Kesinlikle CBR 125 tavsiye ediyorum !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aprilia rs 125 2 zamanlı olduğu için seridir, diğer seçeneklerden ayırman gerek.

cbr125 ile yzfr125 arasından seçim yaparsak: pahalı olmasaydı kesinlikle yamahayı al derdim. 7-8 bin liraya temiz 2. elleri dolaşıyor piyada.
    zevkine ve bütçene kalmış artık

peki arkadaslar aprillanın seri oldugunu sölediniz daha once vitesli motor kullanmamıs biri olarak aprillayı altımda tutabilirmiyim acaba aprillanın gonlumde ayrı bi yeri var yalnız hızlı ve servisten sıkıntı cekmekten korkuyorum

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alabiliyorsan YZF 125 süper makina.. Ama o kadar para 125 liğe verilirmi karar senin tabiki..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alabiliyorsan YZF 125 süper makina.. Ama o kadar para 125 liğe verilirmi karar senin tabiki..
    ya aslında bende wermek istemiyorum ama bi yandanda dusundummu alıp 1 sene binsem belki 1-2 bin lira zararım olur onuda bindigime sayarım die dusunuyorum

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı EnyaLi0s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki kardeşim bu aprilianın servislerinde sorun yaşarmıyım ?
    bu konuda fazla bilgim yok ama bildiğim ferco motor var internetden araştırabilirsin
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım Aprilia Rs 250 satıyorum şuan askerim
    Motoruda Motosiklet.Net üyelerine sorabilirsin..
    6000 kmde temiz makinadır.. garanti veririm..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim eski motor cbr125'di.
    Vücut ölçülerim de sana çok yakın.
    Verdiğim linkte fotograflarım var.
    Üzerinde nasıl duracağın hakkında bir fikrin olur.

http://bikepics.com/members/seigneur/06cbr125/
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu ana kadar şu sitede gördüğüm en mantıklı yeni başlıyorum konusudur. ALKIŞŞŞŞ.

Gönlünüzde yatan hangisiyse onu alın bu cc' de.

GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar yeni bir başlangıç yapacam daha once scooter tarzı motorlar kullandım.şimdi vitesli bi motor almak istiyorum.
    aklımda aprilia rs 125,honda cbr 125 ve yamaha yzf125 var.kilom 55 boyumda 170 hangisini secmem gerekir sizce yardım edersiniz sevinirim.
    bende yeni başlıcam ama neden racing tarzı motor istiyosunki oturuş pozisyonu diğerlerine göre daha rahatsız uzun yolda sıkıntı çekersin benim tavsiyem 2000-2500 (yada ne kadar veriyosan) cbf yada ybr alman onunla dahanraha alışırsın ileride satar para biriktirir istediğin tarzda,güçte,hızda racing alırsın benim önerim böyle

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    peki arkadaslar aprillanın seri oldugunu sölediniz daha once vitesli motor kullanmamıs biri olarak aprillayı altımda tutabilirmiyim acaba aprillanın gonlumde ayrı bi yeri var yalnız hızlı ve servisten sıkıntı cekmekten korkuyorum
    Dostum biz de onu söylüyoruz.. Sen bu RS yi cıkart aklından... İki seçenek arasından seçim yap
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler