Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbul-izmit arası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Arkadaşlar istanbuldan-iztime en yakın nasıl gidebilirim? ve ortalama kac dk sürer? birazdan yola cıkıcam, yardımcı olursanız sevinirim
    By.Speedy :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    istanbul-İzmit birbirine bitişik,5 dakika sürer,İstersen haritaya bakmayı dene.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul-İzmit birbirine bitişik,5 dakika sürer,İstersen haritaya bakmayı dene.
    bitişik olduğunu bende biliyorum en kısa e5 tenmi gidiliyo yoksa avrupa yakasına geclip mi gidlio bunu ögrenmek icin yazmıştım. haritaya bakmayı dene yerine 1 cumle ile tarif etseydiniz daha cok makbule gecerdi. neyse yinede teşekkür

Alıntı speedy17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar istanbuldan-iztime en yakın nasıl gidebilirim? ve ortalama kac dk sürer? birazdan yola cıkıcam, yardımcı olursanız sevinirim
    bulunduğun bölge önemli ,istanbul derken bahçeşehirdenmi hareket yoksa kartaldanmı ?
    Profil bilgilerindeki motorla eğer istanbul içi bir yerde isen e-5 ten gitmeni tavsiye ederim normal şartlarda ortalama 70-80 km hızla 1 saat 15 dakikada gidersin ,
    600 cc ve üzeri motorlarla tem yolunu E-6 yı tavsiye ederim ,süresini bilemem pilotuna göre değişir ama normal şartlarda 50-55 dkk da gidersin ..

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulunduğun bölge önemli ,istanbul derken bahçeşehirdenmi hareket yoksa kartaldanmı ?
    Profil bilgilerindeki motorla eğer istanbul içi bir yerde isen e-5 ten gitmeni tavsiye ederim normal şartlarda ortalama 70-80 km hızla 1 saat 15 dakikada gidersin ,
    600 cc ve üzeri motorlarla tem yolunu E-6 yı tavsiye ederim ,süresini bilemem pilotuna göre değişir ama normal şartlarda 50-55 dkk da gidersin ..

öncelikle cevap icin teşekkür ederim abi anadolu yakası üsküdardan cıkıcam. ve izmitin merkezine gidmem gerekiyo.

öncelikle cevap icin teşekkür ederim abi anadolu yakası üsküdardan cıkıcam. ve izmitin merkezine gidmem gerekiyo.
    üsküdardan E-5 bağlan geze geze git ,iftar saatlerinde yollar bom boş olur keyifle gidersin iyi yolculuklar ..

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üsküdardan E-5 bağlan geze geze git ,iftar saatlerinde yollar bom boş olur keyifle gidersin iyi yolculuklar ..
    saolun ; sizede hayırlı akşamlar

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam Google a girip google maps i biraz kurcalarsan emınım işine yarar.en kosa yollar kaç km oldugu fılan secıp bakabılıyorsun.Tavsiye ederimonun dısında anadolu yakasından yol 70 80 km civarında sanırsam...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bitişik olduğunu bende biliyorum en kısa e5 tenmi gidiliyo yoksa avrupa yakasına geclip mi gidlio bunu ögrenmek icin yazmıştım. haritaya bakmayı dene yerine 1 cumle ile tarif etseydiniz daha cok makbule gecerdi. neyse yinede teşekkür
    Bence günün topiği bu olmalı.
    işte sana bir cümle

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence günün topiği bu olmalı.
    işte sana bir cümle
    Ne var bunda ? sonuçta bilmediğim için soruyorum dimi ? burda herkes yolu bilmek zorundamı? il dışına çıkmışlıım yok malesef. Bu topiğe gelip ters cevap vermenizin amacı nedir? madem yardım etmek istemiyorsunuz cevap yazmayın, yada okumayın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ne var bunda ? sonuçta bilmediğim için soruyorum dimi ? burda herkes yolu bilmek zorundamı? il dışına çıkmışlıım yok malesef. Bu topiğe gelip ters cevap vermenizin amacı nedir? madem yardım etmek istemiyorsunuz cevap yazmayın, yada okumayın..
    herkes yolu bilmek zorunda değil ama tarifle gideceğine haritaya bakarak gitsen
    nerede olduğunu,ne kadar zamanda varabileceğini daha somut verilerle görmen için haritaya bak dedim.Haritaya bak ki bir kavşağı kaçırdığında alternatif yolu görebilesin.Allah muhafaza yolda kaldığında yerini tarif edebilesin.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İST ile İzmit arası 100 km civarındadır.. Bu da yaklasık normal hız ile 90 dakika sürer... Ankara Otobanına cıkacaksın; ordan rahat rahat gidersin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ne yapıcaksın izmit'te hiç gelme boşver )
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    bence istanbul'da oturup okuma yazması olan herkesin izmit'in tekirdağ yakınlarında bir yer olmadığını bilmesi gerekiyor.

ama karışmıyorum susuyorum
    http://www.motorla.co

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    üsküdardan bizim burası 50 km yaklaşık gebzedende 45 km buraya kadar iyi gelirsin e 5 den ama sakın bizim gebzeden izmite sakın ama sakın eski yoldan yani e 5 den gitme çok kötü ve tehlikeli bence ya gebzeden otobana gir yada üsküdardan direk otobana gir kaptır git hayırlı yolculuklar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler