Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sabah sabah yedik cezayı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    ehlıyetım var ruhsatım var kaskım var eldıvenım var farım calısıyo aynam var fsm de gıderken arkadasa rastladım yolda durdum yok dedım burda durmım bısıklet yolunda durayım dedım ordada bı ekıp otosu var onlerınde durdum nasılsın ıyımısın derken cart yazdı cezayı hayırdır dedım bısıklet yolunu kapadın dedı 61 bınlıra dedım daha once bıkere daha durmustum kendımı ıhbar edıyorum onuda yazın yook o olmaz ben gordugumu yazıyorum dedı canın saolsun dedım bu muhabbet gecerken aramızda yanımızdan gecen pızacılar kuryeler hıc ama hıcbırınde kask yok hız lımıtı 60 onları sorma gıtsın neyse aldım cezamı herseyın bır ılkı vardır buda benım ılk cezam sacma sapan olunca ınsanın keyfı kacıyo ama neyse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    geçmiş olsun.. gördüklerini yazıyorlar he? demekki diğerleri görünmüyor.. sen durunca görünür hale gelmişsin yapıcak bişi yok..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    inşallah olacak
    böle mantıksızca cezalar olabiliyo gecmiş olsun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kısmet diyelim ...

açılmaz plaj şemsiyesi ve bahtsız deve arasında gidip gelen bir denklem sorusu karşısında vereceğin tepkiyle eşdeğer bir duygu diyelim şuna...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    sadece kendılerınden sogutuyolar sakın bırı deyılımdır ama bu sabah cook sakındım kask ıcın kendı canları takmasın kafaları kırılsın dedı

mantıksızca yazık işte insanlar bu yüzden polis düşmanı oluyor.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Seninkide Talihsizlikmiş beeee.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saçmalığa bak ya sisteme bak Allah aşkına bisiklet yolunu işgal etmişmiş! Ne olmuş yani hayret bişey ya

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Geçmiş olsun...

Benimde bir arkadaş ekip otosunun arkasına yanaşıp adres sormak için polislerin yanına gidince ehliyet ruhsat isteyip direk park cezasını yapıştırmışlar. O yüzden insanları soğutuyorlar kendilerinden.
    ..::.. GO ..::..

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi dak bidak sadece adres sormak için öyle mi ? ve ekip otosunun arkasında? diyememişmi ben burdaysam sende burdasın o zaman sende bana öde cezayı deseydin :D hayret bişey gerçekten ya :D işte ondan sonra polislere kan emici gözüyle bakılıyo

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Varoldum olası polisleri sevmedim sevemicemde bunların içine benim trafik polisi eniştem ve teyzemde dahil. motor aldırmamak için kan ve revan içersinde bana düşmanlar. ehliyetsiz oldugum zaman zarfında fıldır fıldır benim gözümü boyuyorlar alıcaz motorunu babana dua et vs.vs :D şükürler olsun hiç ceza yemedimm ama bu tarz muhabbetleri duydukça İyice soğuyorum bu pollislerden Geçmiş olsun kardeş..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Gecmiş oLsn Seninki Saçma olabilir ama ilktir hayırlı olsn diyelim Ben ilk cezamı ehliyetsiz arac kullanmak ve kasti yaya 'ya çarpmaktan ( nasıl kasti olyorsa ? ) ödedim..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bnmde ilk cezam saçma sapandı hep ole oluo heralde.

Doru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun. Gerçekten benim de canım sıkıldı şimdi. Yasalara karşı elbette saygılıyız ama çifte standarta da kimse saygı göstermemizi beklemesin. Bir kuyruk acıları vardı demek ki . Neyse o paranın çıkacağı varmış de . Unut gitsin.
    Atın yiğidine doru , adamın yiğidine deli derler.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısmet diyelim ...

açılmaz plaj şemsiyesi ve bahtsız deve arasında gidip gelen bir denklem sorusu karşısında vereceğin tepkiyle eşdeğer bir duygu diyelim şuna...
    ona plaj şemşiyesi değilde normal şemsiye diyelim, kutup ayısının görmeyeceği yerlerde dolaşmak lazım

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısı diyelim..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    bursada fsm polisleri öyledir zaten can sıkıntısına ramazan oldugu icin zengin bebelerden öc aldıgını sanıyo serefsiz polis
    Love mods hate racism

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    afiyet olsun nediyelim
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun.demekki sana kıl kaptı şerefsiz
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    motorunun markası nedir?Bu polislerin bazısı neyse bişey demeyelim gelip bizi durdurur ufacık scootera hanımı çoçuğunu kasksız bindirmiş adamı durdurmuyor.Görmüyo musun bunları diyincede ben gördüğümü muhabbetine başlıyor , kanunsa herkeze kanun.
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler