Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

regal rabtor kullanıcısıyım honda wf750 c magnaya müşteri oldum artısı eksisi lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    arkadaşlar ben regal kullanıyorum 250 cc tamircimin tavsiye ettiği bir magna var
    bilgi sahibi arkadaşlardan her şeyiiyle ilgili bilgiye ihtiyacım var özellikşle yakıt konusunda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    piyasada pek honda manga c sihibi bulamazsın, sitede de olduğunu sanmıyorum ama sporta yakın bir karakteri var
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasada pek honda manga c sihibi bulamazsın, sitede de olduğunu sanmıyorum ama sporta yakın bir karakteri var
    evet sporta yakın olduğunu öğrendim yakıtı konusunda biraz bilgilensem
    daha sıcak bakacağım motora

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sporta yakın olduğunu öğrendim yakıtı konusunda biraz bilgilensem
    daha sıcak bakacağım motora
    100km de 5.5lt civarı olması lazım(tahmin sadece)
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 LT diye duydum ben
    6 silindir bir dört tekerlikli kadar yakıyor o zaman

arkadaşım bu motoru kullanmadım onun için yakıt konusunda bılgim yok.ama çok güzel bir makıne oldugunu ve yıllarca sorunsuz kullanıldıgını biliyorum.bu motor diğer chopperlara benzemez.gerçekten çok güçlü bir motor.sağlamlığı kalitesi ve gücüyle kendını ıspatlamış bir motor. türkiyede en son 2000 yılına kadar üretildi diye biliyorum.onun için temizini bulmak biraz zor

regal almak ıstıyorum dogrumu yaparım yada keeway mı ne dersınız

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı baymehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal almak ıstıyorum dogrumu yaparım yada keeway mı ne dersınız
    sadece bu iki markada kararsızsan benim tavsiyem regal arkadaşımdaki kevaay tecrübesinden dolayı

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    regal ne tor ne tor ??

regal rabtor kullanıcısıyım honda wf750 c m......
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Magna cok yakar ayrıca çok çok seri bi motor racing gibi bişey o motor 4 silindir makina bildiğim kadarıyla regal den sonra geçilcek makina olduğuna emin değilim çünkü ağır ve seri makina.O motorun bir tek sesi güzel gök gürültüsü gibi bi sesi var.

Benzini konusunda da racingleri aratmaz sana haberin ola.
    We are many...

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal ne tor ne tor ??

regal rabtor kullanıcısıyım honda wf750 c m......
    espirimi yabtın şimdi

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Magna hakkında ne öğrenmek istiyorsun?1986 model bir magnam vardı bir zamanlar .
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    espirimi yabtın şimdi
    hayır kesinlikle !! sen beni güldürdün ALLAH ta seni güldürsün ;) espiriyi sen yapmışsın yapacağın kadar zaten
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Magna hakkında ne öğrenmek istiyorsun?1986 model bir magnam vardı bir zamanlar .
    benim müşteri olduğum magna 98 model öncelikle yakıtı öğrenmek istediğim motor konusunda tamircime güvenrim ama yakıt konusu benim için önceliklşi

Motosikleti
    NC 700 SA
    Anladım,seninki yeni nesil zincirli magna yavrusu .Öncelikle Eski nesil VFR de kullanılan Silindir başına 4 sibop 45 derece 4 silindir V makinaya sahip.Torku ve yürüyüşü fenadır.İyi kaldırabilirsen ilk 400 m de bayağı bir makinayı deler. Ama makinası sorunluysa adam etmen için aldığın parayı harcaman gerekir.Benzin yakışına gelince,sakin kullanırsan seni üzmez.Ama açarsan taksimetre sayar.yumuşak kullanımda 4-5 LT yakar.Şunuda söyleyeyim.Senkron ayarı v.s de zordur.Almayı düşünüyorsan bu makinadan anlayan birilerini bulmuş olman gerekir.Yoksa sorun çıkarsa işin bayağı zor.Hayırlısı olsun
    Bir şey daha ekleyeyim.Regalindeki gibi gaz açmamanı tavsiye ederim alırsan eğer.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Anladım,seninki yeni nesil zincirli magna yavrusu .Öncelikle Eski nesil VFR de kullanılan Silindir başına 4 sibop 45 derece 4 silindir V makinaya sahip.Torku ve yürüyüşü fenadır.İyi kaldırabilirsen ilk 400 m de bayağı bir makinayı deler. Ama makinası sorunluysa adam etmen için aldığın parayı harcaman gerekir.Benzin yakışına gelince,sakin kullanırsan seni üzmez.Ama açarsan taksimetre sayar.yumuşak kullanımda 4-5 LT yakar.Şunuda söyleyeyim.Senkron ayarı v.s de zordur.Almayı düşünüyorsan bu makinadan anlayan birilerini bulmuş olman gerekir.Yoksa sorun çıkarsa işin bayağı zor.Hayırlısı olsun
    Bir şey daha ekleyeyim.Regalindeki gibi gaz açmamanı tavsiye ederim alırsan eğer.
    tavsiyen için sağol yardımın ve ilgin içinde
    tamircim konunun uzmanı herhengi biri değil motoru tanıyan ve bilen biri motorun sahibi bir diş doktoru arkadaş çok nadir kullanan biri imiş motoru bilen arkadaşlarımız ın hebsi motora tam not veriyor benim düşündüğüm motor gv 650 idi arkadaşlar bu makinadan dolayı kafamı karıştırdılar

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    en buyuk sorunumuz benzın oldu bu nedır böyle kardesim yaw...sınır komsumuz benzını su gıbı kullanıyor bız ıse 3.28 ytl karsılıgı alıyoruz lıtresını...
    .

Motosikleti
    NC 700 SA
    tavsiyen için sağol yardımın ve ilgin içinde
    tamircim konunun uzmanı herhengi biri değil motoru tanıyan ve bilen biri motorun sahibi bir diş doktoru arkadaş çok nadir kullanan biri imiş motoru bilen arkadaşlarımız ın hebsi motora tam not veriyor benim düşündüğüm motor gv 650 idi arkadaşlar bu makinadan dolayı kafamı karıştırdılar
    Makina kaç km de, bakımları zamanında yapılmışmı,Tarihi nedir biliyorsan al.Şu hali ile bile 2 tane hyo eskitir emin ol.deneme fırsatın varsa satan elemanın arkasına bin gazlasın ondan sonra karar ver.Sen deneme ama

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Makina kaç km de, bakımları zamanında yapılmışmı,Tarihi nedir biliyorsan al.Şu hali ile bile 2 tane hyo eskitir emin ol.deneme fırsatın varsa satan elemanın arkasına bin gazlasın ondan sonra karar ver.Sen deneme ama
    motor maksimum 25 binde falan diyor usta fazla olamazmış binilmeyen motor makina bakımlı siyah rengte deri çantalı

Motosikleti
    NC 700 SA
    motor maksimum 25 binde falan diyor usta fazla olamazmış binilmeyen motor makina bakımlı siyah rengte deri çantalı
    Hangisine karar verirsen,hayırlı olsun.Güle güle kullan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler