Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Kayıp Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Mehmet bu Hakkı bir gün 200'le tekere alıp girmiş arabaların arasından makas atarak geçiyo, tabi ben bu arabaların yanından 30sn önce 300'le geçmişim, amcam beni algılayıpta refleks direksiyonu kırana kadar, Hakkıcım araya girmiş.

Hakkının ayaa teker bi kapmış orda, iki ısırmış atmış bunu, ilerde geldi yanıma dörtlüsünü yakmış, kaza yaptım sanki ayağımı çarptım sanki diyo...

Bakıyorum motor çil çil, üst baş çil çil, ayakkabılar çil çil...

Ayakkabıyı bi çıkarttık, serçe parmak yarıya gelmiş nerdeyse kopçak, hemen numuneye gittik, film çekildi 3-4 çatlak, parmak un ufak olmuş.

Neyse abi Hakkı'yı canlı canlı bi dikmeye başladılar, akrapovic gibi baarıyo, yırttı hastaneyi.

Bu adam kıyafet ve motora en ufak çizik almadan patlayabilme yeteneğine sahip, kim bilir bizim bilmediğimiz ne patlamaları vardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    bir kere de kafadan patladım. aklım boyle gidip geliyor o yüzden

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:18 ----------

@ boy,
    sen de oyun bozanlık yapma. bu alemde motosikletini yenileyeceksen kasko yaptırıp patlayacaksın. bu alemin raconu bu.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @aYe
    Bu adam kıyafet ve motora en ufak çizik almadan patlayabilme yeteneğine sahip
    Olm adam CBR125 Cup yarışında az mı patladı sanki? Bam Bam Hasan'a laf ediyorduk, Hakkı neredeyse Hasan'ı sollayacak. Bir keresinde de pocketbike testinde kaskın üstüne uçtu
    @Nemrut
    sen de oyun bozanlık yapma. bu alemde motosikletini yenileyeceksen kasko yaptırıp patlayacaksın. bu alemin raconu bu
    O alemin raconu o olabilir ama biz farklı alemlerdeyiz koçum, senle gazlamayalı sen apaçi grubuna kaymışsın.. Ne o öyle parmak parçalamalar falan? Ben bugüne kadar yarışta da olsa hiçbir motoru pert etmedim, etmem de.. Motoru yenileyeceksem parayı bastırır yenilerim. Sen bence Murat'a özenip apaçi olma, cesedin yakışıklı olmasın Murat 9 canlıdır, bol da parası vardır ona bişi olmaz..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @aYe

Olm adam CBR125 Cup yarışında az mı patladı sanki? Bam Bam Hasan'a laf ediyorduk, Hakkı neredeyse Hasan'ı sollayacak. Bir keresinde de pocketbike testinde kaskın üstüne uçtu
    @Nemrut

O alemin raconu o olabilir ama biz farklı alemlerdeyiz koçum, senle gazlamayalı sen apaçi grubuna kaymışsın.. Ne o öyle parmak parçalamalar falan? Ben bugüne kadar yarışta da olsa hiçbir motoru pert etmedim, etmem de.. Motoru yenileyeceksem parayı bastırır yenilerim. Sen bence Murat'a özenip apaçi olma, cesedin yakışıklı olmasın Murat 9 canlıdır, bol da parası vardır ona bişi olmaz..
    Hemde nasıl apaçi oldu abi, öyle böyle değil, bir yanlaması var, arka tekerle mangal yelliyor sanki

Hem benim 9 canın 8'i gitti kaldı 1, bol parada bitti bol borcu var de bundan sonra.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @aYe
    Hemde nasıl apaçi oldu abi, öyle böyle değil, bir yanlaması var, arka tekerle mangal yelliyor sanki Hem benim 9 canın 8'i gitti kaldı 1, bol parada bitti bol borcu var de bundan sonra
    Demek ki yalnız bırakmamak lazım çocuğu.. Sen de iyi yanlardın, taa ki Kabataş sahilde patlayana kadar Yanlamak düz yolda arka tekere patinaj çektirerek olmaz, Körfez pistinde Kenan kara şiganına girmeden 100m önceden yanlamaya başlıyordu ve viraja o şekilde giriyordu. Hakkı'nın yanlaması ön tekeri 3-5 saniye havada tutup ben teker yapıyom demek gibi bişi.. Sende de para bittiyse Amerikan borsası fena durumda demektir.. Olm sendeki para hergün yeni bir 1000RR alsan bitmez..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @aYe

Demek ki yalnız bırakmamak lazım çocuğu.. Sen de iyi yanlardın, taa ki Kabataş sahilde patlayana kadar Yanlamak düz yolda arka tekere patinaj çektirerek olmaz, Körfez pistinde Kenan kara şiganına girmeden 100m önceden yanlamaya başlıyordu ve viraja o şekilde giriyordu. Hakkı'nın yanlaması ön tekeri 3-5 saniye havada tutup ben teker yapıyom demek gibi bişi.. Sende de para bittiyse Amerikan borsası fena durumda demektir.. Olm sendeki para hergün yeni bir 1000RR alsan bitmez..
    Çok yalnız kaldı, düşün abi benle takılıyor, ordan hesap et
    Ama emin ol yanlaması on numara tekeri tırt kabul ediyorum.

O gün patladıktan sonra kırık kaburgayla nasıl 250-260 kapayıp gitmiştim ama beni yakalıycam diye 600RR'ın motorunu yakıyodun nerdeyse.

Para bitti abi bitti, yalan oldum.

Motosikleti
    var
    bu parmaklar fazla geliyo zaten yarışta da kırmıştım.
    evet yarışta bol bol düştüm fakat kullanmayı ogrendim.
    yalnız ben ne sokakta ne de çay bahçesinde düşmedim. o yüzden kıyafetlerim ve motorum kullanmaktan eskidi bir düşsem de hem motoru hem de kıyafetlerimi bir yenilesem

apaçiligin altın kuralı 9 canlı olmak. eger olabiliyorsan recep gibi ölümsüz olmak en makbulu

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Nemrut
    bu parmaklar fazla geliyo zaten yarışta da kırmıştım.
    evet yarışta bol bol düştüm fakat kullanmayı ogrendim.
    yalnız ben ne sokakta ne de çay bahçesinde düşmedim.
    Ne o olm Troy Bayliss'e mi özendin? Adam şampiyon olma uğruna küçük parmağını kestirmişti Bol bol düşüp hala motor kullanmayı öğrenemeyip tıra patlayanlar da var, çok kullanmakla öğrenilmiyor bu işler biraz da kapasite şart

Motosikleti
    var
    yani düşün bendeki ciddiyeti. kimseye geçilmemek için parmagımı feda ederim
    o yüzden bulaşmayın bana parmagımı keser yine de delerim herkesi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Murat gergerli paşam vardı... Kayboldu.... Gören bilen varmı?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat'a geçenlerde PM attım; nerelerdesin diye ara sırada olsa bir gel ceee de bari dedim.Sağ olsun döndü görev yeri değişmiş ve sık olarak siteye girmiyormuş. girsemde konulara yazmıyorum dedi.Biraz kırmışlar sanırım yazısında sitem vardı ..!
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani düşün bendeki ciddiyeti. kimseye geçilmemek için parmagımı feda ederim
    o yüzden bulaşmayın bana parmagımı keser yine de delerim herkesi
    hadi len en son riva yolunda delik deşik ettik daha ne yapcaz ne bu çidiyet delikleri mantarlamı tıkadın
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yalnız kaldı, düşün abi benle takılıyor, ordan hesap et
    Ama emin ol yanlaması on numara tekeri tırt kabul ediyorum.

O gün patladıktan sonra kırık kaburgayla nasıl 250-260 kapayıp gitmiştim ama beni yakalıycam diye 600RR'ın motorunu yakıyodun nerdeyse.

Para bitti abi bitti, yalan oldum.
    Ulan Aye naptın yaptın kendini attırdın...kamikaze dalışıda yapsan seni özleyecem birader...hah noldu şimdi...biliyoruz ki ordasın...okuyorsun ve birşeyler yazamamak seni çileden çıkartıyor...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gören bilen var...en son telefon görüşmemde kendisi başka bir memlekete (BATI ' ya ) tayin oldu...bir ara uğrayacağından bahsetti...bazı tatsızlıklar yüzünden siteye girmek istemediğini beyan etti..selam söyledi tanıyanlara...kendisine ulaşmak isteyenlere tel nosunu atabilirim...(kendiside verebilirsin dedi)
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HENÜZ YOK AMA OLACAK
    bende burdayımmmm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende düşünürüm bunu hep bişey olsa kimsenin haberi olmaz diye

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    wayyyy arkadaş 1 kişi bizi hatırlamamış :( yaklaşık 2 sene oldu ne çabuk unutulmuşuz bee :(

LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ya bi playboy_77 vardı gördünüz mü arkadaslar

aaa tam ben yazarken yazmışsın

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bi playboy_77 vardı gördünüz mü arkadaslar

aaa tam ben yazarken yazmışsın
    tabi tabi anlıyorum
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi tabi anlıyorum
    gerçekten ya çok merak ettik seni , amerika baskanı dahil herkese haber saldık : ) hosgeldin tekrar , nirelerdeydin bakem ??? du soğuk bi ayran getireyim sana

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    PİERzig ve belo vardı onlarıda görmüyorum epeydir.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler