Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Teoriyi az önce basardim.. Yuppiiiiiiii

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Var
    Sahi arkadaslar ben bu saatte burada olmam ama az önce teori imtahanina girdim.. Bazilariniz hatirlar buraya aktardigim sorulari.. Pek ilgi görmedi ama farketmez..

O size biraz aktardigim sorulardan 20 tane soruldu. 100 e yaklasik dosyalardan 15 ini aktarmistim sanirim.. 6 puan yanlis hakkim vardi.. 7 oldumu kaybediyorum.. 20 sorudan birisini yanlis yapmisim.
    olmamaliydi bu ama neyse. sorunun degeri 2 puan.
    Hemen kagidi elime verdiler kazandigima dair.. Simdi sizi hatirliyorum kac gün beklemistiniz dimi.. kazandikmi kazanmadikmi diye.. Burada o yok.. Iceri girip cikmam en fazla 10 dakika.. Birde sizi bekletmislerdi unutmadiysam.. Burda oda yok.. Zaten PC oluyor hersey...

Neyse bunuda astim.. Tek pratik kaldi oda 2 hafta falan sonra sanirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Rmz Kalipso 100
    Hadi Hayırlısı :D

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    tebrik ederimdarısı başıma
    HAYATLA DALAŞMA :)

Motosikleti
    Var
    Alıntı Sultans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederimdarısı başıma
    Tesekkürler

Merak etme korkulacak birsey yok... Kinderspiel=Cocuk oyunu

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    bu heyecana değer h.olsun
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    geçmiş olsun.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    hayırlı olsun. bu konuda verdiğin gayretleri hem teorik, hem de pratik eğitimlerini, yorum yapmasam da takip ettiğim için ne kadar gayretli, istekli ve hevesli olduğunu biliyorum, adına çok sevindim...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    roman gibi...devamını sabırsızlıkla bekler olduk
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Var
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    roman gibi...devamını sabırsızlıkla bekler olduk
    Kusura bakmayin son derslerimden resim yok... Hocam resim cekmiyor.. Alana gitmedik daha.. Devlet yolunda ve otobanda 4 er saat dolastik.. Hocama israr etmeme lakin yok dedi.. Sana dikkat etmem gerek diyor.. Sana birsey olursa kime neyi nasil anlatirim dedi.. Ben resim cekiyordum onun icin farkina varamadimmi diycem diyor..Hay su almanlarin..
    Otoban da bir keresinde 150 kmh yi gectim.. Tirstim az ama yinede güzeldi..
    Hocam sadece sakin ol dedi telsizden..
    Birak gideyim baba yaaaaa.. Bizde türk kani var yani. Ama bu onu anlamiyor sanirim.. Hocami seviyorum. Bana cok seyler ögretti. Ögrettigi en güzel sey altimdakinin bir silah oldugunu.. Carsamba sahabi yine ders im var ama yine resim yok...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı ve geçmiş olsun. Bilinçli ve eğitimli olarak trafiğe çıkacaksınız ne güzel.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ooo hayırlı olsun gençadam.
    gurbet ellerde gelenek ve göreneklerimizi unutmayalım
    gönder gelsin baklavamızı
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hayirli olsun.
    Hangi soruyu yanlis yaptigini merak ettim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklın fikrin yemek. Obez olacaksın, parmakların klavyedeki tuşlara çifter çifter basacak, motosikletinin son hızı 90'ı geçmeyecek, rampa çıkarken 2. vitesle bile zorlanacaksın. Ye sen habire.
    Baklava fıstıklı olsun ayrıca.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Ahmet Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Dink 150
    Hayırlı olsun. Daha önceki yazıları da okumuştum. Alman'lara gıpta ettim doğrusu. Bizde kursa sadece sınav günü gidiyorsun. Adamlar işi ne kadar sıkı tutuyor. Herşey laçka nasıl yaşıyoruz anlamak mümkün değil. Kursa ilk gittiğimde bana bişey öğretecekmisiniz diye sormuştum. Onlarda motor sınavdan bir gün önce gelecek binersin demişlerdi. Devletimin kurs diye izin verdiği yerin imkanlarına, durumuna bak. Çok yazık.
    Grand Dink 150cc

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    adım geçmiş yukarıda katılayım bari!

remzi66 başından beri izlemekle yetiniyorum (zaten başka ne yapabilirim ki?) almanya'da 10 yaşına kadar kaldıktan sonra 25 yıldır Türkiye'deyim. medeniyet farkını her anlamda gördüm ve yaşadım; asla değişmeyecek olan şeylerden biri de bu forumu ilgilendiren "trafik" mevzusu.
    bizim ülkede trafik kuralları tam olarak uygulanmaya başlandığı dönem büyük ihtimal almanya ışınlama kullanan ülkelerden olacak; onu da arkadan ve yanlışlarla takip edeceğiz büyük ihtimal (aklıma cem yılmaz'ın esprisi geldi ışınlama makinesi soğuk yada babanın ışını mı vs)
    neyse konudan sapmadan bitireyim. çok güzel çalışmalar yaptın ve paylaştın; bize sadece imrenmek kaldı. ben de dün direksiyon sınavımı verdim. bir scooter ile önce 20 metre düzx gidip sonra gelişte 7 adet huninin arasında slalom yaptım. bu işlem 2 tekrar ile bitti. hepsi bu. artık trafikte motor kullanmaya "ehil" oldum. bundan sonrası tamamen zekama/vicdanıma/bütçeme bakıyorç yani gidip bir hayabusa alıp katliam çıkarsam devlet adına tek bir sorumlu olmayacak! neyse ki haddimi biliyorum; 250 cc cruiser almaktan dahi vezgeçtim artık ybr veya tvs arasından bir seçim yapıcam.

size kalan sınavda başarılar dilerim.

Motosikleti
    Var
    Hepinize tesekkürler arkadaslar..

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayipsin dostum. Buyrun afiyet olsun Simdi hemen daha büyügünü bulamadim özür.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:32 PM ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun.
    Hangi soruyu yanlis yaptigini merak ettim.
    Hic sorma dostum. Aslinda bu forumda herkesin bana iki tokat atmasi gerek bunun icin. Ama soru sondaydi yada sondan ikinci. Hic düsünmeden tikladim. Biliyordum ötekilerin hepsinin dogru oldugunu. Üzerinde durmadim. Oradan sadece cikmak istiyordum.

Soru su

Kavsaklarda kac metreye kadar park yasagi vardir. Yada kac metre mesafeden sonra park yapabilirsiniz?

Tabiki 5 metre
    Ben 15 yazdim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:36 PM ----------

Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adım geçmiş yukarıda katılayım bari!

remzi66 başından beri izlemekle yetiniyorum (zaten başka ne yapabilirim ki?) almanya'da 10 yaşına kadar kaldıktan sonra 25 yıldır Türkiye'deyim. medeniyet farkını her anlamda gördüm ve yaşadım; asla değişmeyecek olan şeylerden biri de bu forumu ilgilendiren "trafik" mevzusu.
    bizim ülkede trafik kuralları tam olarak uygulanmaya başlandığı dönem büyük ihtimal almanya ışınlama kullanan ülkelerden olacak; onu da arkadan ve yanlışlarla takip edeceğiz büyük ihtimal (aklıma cem yılmaz'ın esprisi geldi ışınlama makinesi soğuk yada babanın ışını mı vs)
    neyse konudan sapmadan bitireyim. çok güzel çalışmalar yaptın ve paylaştın; bize sadece imrenmek kaldı. ben de dün direksiyon sınavımı verdim. bir scooter ile önce 20 metre düzx gidip sonra gelişte 7 adet huninin arasında slalom yaptım. bu işlem 2 tekrar ile bitti. hepsi bu. artık trafikte motor kullanmaya "ehil" oldum. bundan sonrası tamamen zekama/vicdanıma/bütçeme bakıyorç yani gidip bir hayabusa alıp katliam çıkarsam devlet adına tek bir sorumlu olmayacak! neyse ki haddimi biliyorum; 250 cc cruiser almaktan dahi vezgeçtim artık ybr veya tvs arasından bir seçim yapıcam.

size kalan sınavda başarılar dilerim.
    Tesekkürler güldürdün beni.. Isinlami geldin bu dünyaya?
    Sen az da olsa binmissin.. Hic motor görmeyip ehliyet alanlar var bunu unutma.. Sana torpil yapmislar yine..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    hayırlısı olsun diğer yazılarınızı takıp ettık ama birşeyler yazmamışta olabılırız ama bu stedekı her konu takıp ediliyor okunuyor oradakı uygulamalardan haberimiz oldu sayenızde yani ben ilgiyle izledım

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Hayırlı olsun remzi.Umarım aynı(hatta daha iyi) başarıyı pratiktede gösterirsin.

Bu arada her topigine yazamasamda gerek teorik gerekse pratik egitimlerdeki paylaşımların için çok tşk. Sayende sanal egitim alıyoruz

Motosikleti
    Var
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun remzi.Umarım aynı başarıyı pratiktede gösterirsin.
    Tesekkürler.. Pratikten korkum daha cok. Neden dersen..
    Senelerden beri araba kullandigim icin hersey rutine olmus benim icin artik.
    Bazi seylere dikkat etmiyor insan aliskanlik yani.. Ara sira hocamdan firca yiyorum bunun icin. Benim icin gayet normal ve tehlikesiz seyler onun icin hic normal degil.. Anliyorsun sanirim

Motosikleti
    İnş Gv 250
    darısı başımıza...
    [B][I][U]TEK RAKİBİM THY[/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler