Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

b ve a2 sınıfı aynı ehliyete işletmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    (Yakında) Honda Cbr 125
    şimdi efendim yarın denizli'de b sınıfı ehliyet almak için sınava gireceğim. akabinde izmir'de bir a2 ehliyet kursuna yazılacağım. a2 ve b sınıfını aynı ehliyete işlemek istiyorum ancak duyduğuma göre sınavı geçtikten sonra sınava girdiğiniz şehirdeki emniyet müdürlüğüyle uğraşmanız gerekiyormuş. farklı şehirlerden alınmış iki ehliyet belgesini aynı anda aynı ehliyete işleyebilir miyim?

teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    ıkısını aynı anda alaydın ya ugrastıgın seye bak ayrıca cok guzel ıslerler hıc merak etme bende b ehlıyet var a2 alcam haftaya kartımı degıstırıp ıslıcek olay budur
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    (Yakında) Honda Cbr 125
    sorma işte, bi aptallık yaptım denizlide yazıldım b ehliyet için. a2'yi en azından izmir'de alayım diyorum. ehliyet masrafları bekledikçe artıyor mu bir de, öyle bir geyik duymuştum. eğer artıyorsa b'yi hemen çıkartayım.

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    majik; ikisini ayrı bölgeden alıp kartları almadan tek ücret vererek tek kart alamıyorsun (yani b+a2 230 lira mesela).Ama a2 varsa b yi istediğin yerden alırsın.

ek
    son yazdığını okudum ikisini de ayrı bölgeden almışsın.Önce parasını verip bir kartı alcaksın.Sonra öbür kartı almaya gidip eski kartı verip parasını verip yenisini alcaksın.Bekledikçe zam gelmiyor saçmalık.Bana da aynı sana olan oldu.Farklı il de değil ilçelerden almıştım.Saçmalık
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler