Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletliyi öldürdü ama kaçamadı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200

KONYA (İHA) - Konya'da yanından geçtiği park halindeki aracın kapısının açılmasıyla dengesini kaybeden motosiklet sürücüsü, kamyonun altında kalarak hayatını kaybetti.

Kaza saat 09.45 sıralarında merkez Karatay ilçesi Fevziçakmak Mahallesi Muhammed İkbal Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Ahmet Totan (53) idaresindeki 42 HZ 680 plakalı motosiklet, cadde üzerinde seyir halindeyken park halinde duran aracın kapısının açılmasıyla dengesini kaybetti. O sırada yanında seyir halinde olan kamyonun altına giren motosiklet sürücüsü feci şekilde hayatını kaybetti. Kazaya karışan kamyon sürücüsü kaçarak uzaklaştı. Polis ekipleri olay yerine güvenlik şeridi çekerek

incelemelerde bulundu. Olay yerine yakın bir iş yerinin güvenlik kamerasının ise kaza anını saniye saniye kaydettiği ortaya çıktı.

Görüntülerden yola çıkan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, kamyonun marka ve modelini belirledi. Konya'da aynı modeldeki kamyonların listesini çıkaran polis, 60'dan fazla adrese giderek araçları incelemeye başladı.
    İncelemelerini sürdüren polis, merkez Selçuklu ilçesine bağlı Sarıcalar köyünde Hamdi T.'ye (61) ait kamyonu bularak görüntüde yer alan çarpma bölgesine baktı. Kamyonda çarpma izi bulamayan polis, bu kez lastiklerin arasına dikkatlice baktığında, olay yerinde hayatını kaybeden Ahmet Totan'dan kopan et parçasını buldu. Bunun üzerine şüpheli Hamdi T. gözaltına alındı.
    Konya Numune Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen şüphelinin, olay yerinden geçerken çarpmayı hissettiğini ancak biraz ileride durabildiğini ve baktığında bir şey görmemesi üzerine yoluna devam ettiğini söylediği öğrenildi.
    Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İHA
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    korkunç bir kaza. ALLAH rahmet eylesin. kaderimiz neyse yaşarız.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin......
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Allah rahmet eylesin. kamyoncunun kaçması ayıp olmuş. kusur kamyoncudan çok park halindeki kapı açan sürücü de değil mi? park halindeki aracın sahibi soruşturulmamış mı

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Allahtan rahmet etsin yakınlarına sabır versin . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    Plakası: 42HZ680
    Markası: ÇELİK (Motosiklet)
    Modeli: 2007
    Sahip Belge Tarihi: 31.07.2007
    Tescil Birimi: KONYA
    Renk 1: MAVİ
    Renk 2: -
    Cinsi: MOTOSİKLET
    Çalıntı Mı: HAYIR
    Hak Mahrumiyeti: YOK
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    keşke kapıya çarpsaydıda böle bir haberi okumamış olsaydık Alalh rahmet eylesin
    Motosiklet mucidi

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Allah rahmet eylesin..
    Böyle kapıyı löp diye açan dangalaklar çok var ben bisikletle çarptırm.Artık ya bi kapı kadar uzağından geçiyorum arabaların yada yavaşlıyorum
    facebook.com/kaskafa

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    en korktuğum kaza şekli......allah (c.c) ölümün bile hayırlısını versin....allah rahmet eylesin...böyle bi kazada hiçbir ekipmanın işe yarayacağını düşünmüyorum....
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok feci bi ölüm

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Allah rahmet eylesin , dikaktinizi cekiyormu bilmiyorum lakin son 3 yilin aydinlatilmis kaza , cinayet ve benzeri olaylarda kucucuk guvenlik kameralarinin ne kadar is gordugun farkindamisiniz belkide guvenlik kamera kaydi olmasa idi arac surucusu hala kayiplarda olacakdi.
    First Day Of My Life

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ölene ALLAHtan rahmet diliyorum....

Ancak rahmet dilerken bu olaydan bir ders çıkarmalıyız ki başka can kayıpları olmasın.

1.Motor sürücüsü bir aracın kapısını açma ihtimalini düşünememiş.
    2.Motor sürücüsü şeridini iyi kullanamamış.
    3.Dikkatini trafiğe yeterince verememiş.

Eğer sağdaki araçlardan veya yayalardan gelebilecek tehlikeleri öngörerek bir sürüş yapsaydı gerekli mesafeyi koruyacaktı.
    Aynı şekilde şeridini düzgün kullansa kamyon onu sollayabilmek için illaki korna vs ile uyarmak zorunda olacaktı.

Siz ne dersler çıkarırsınız,fikirleriniz nelerdir?

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Allah rahmet eylesin.

Burada kamyon soforunun bir sucu da yok aslinda, kacmasa imis keske.

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    vallahi araç sürücüleri Hiiiiiiiiiiç kusura bakmasinlar ben yolda kendimi bir otomobil olarak görüyorum sol tarafata yolun ortasında...hiç ama hiç kenardan gitmem ne anayolda nede trafikte..hiiiiiiiiiiiç kusura bakmasinlar bende bir aracım geçmek istiyorlarsa sollarlar !!!!!!!!!!!!!!!

o kapıyı HÖNK diye açanlara bi gün çok pis dalacam ama hadi hayırlısı az kaldi..

VEfat eden vatandaşımıza Allah' tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    allah rahmet eylesin
    caydırıcı cezalar türk hukukuna tecelli etmedikçe
    biz bu haberleri okumaya devam edeceğiz
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Motosikleti
    vz 800 marauder oldu :)
    Öncelikle allah rahmet eğlesin çok zor yakınları için,fakat arkadaşlar lütfen hem iğneyi hem çuvaldızı bi batıralım kendimize benim gördüğüm motorsiklet kazalarının 100de99 u hep bizde.
    Dikkatsizlik,aşırı hız vs... kamyoncunun bir suçu yokki burda... bu riskleri göze almadan bi tarafımız kesmeden binmeyelim.
    saygılar
    zavallı şeytan..bana ne verebilirsinki?-faust

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    ''pardon'' denilerek geçiştirilen küçücük bir hatanın sonucu bukadar agır olabiliyo malesef. kapıyı açmadan önce kontrol etse belki bu acı durum hiç yaşanmazdı...

Allah rahmet eylesin. sevenlerine sabır versin....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    yolları otopark zanneden çok kişi var Şerit ihlali de Sonuç bi can acı gerçekten acı.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölene ALLAHtan rahmet diliyorum....

Ancak rahmet dilerken bu olaydan bir ders çıkarmalıyız ki başka can kayıpları olmasın.

1.Motor sürücüsü bir aracın kapısını açma ihtimalini düşünememiş.
    2.Motor sürücüsü şeridini iyi kullanamamış.
    3.Dikkatini trafiğe yeterince verememiş.

Eğer sağdaki araçlardan veya yayalardan gelebilecek tehlikeleri öngörerek bir sürüş yapsaydı gerekli mesafeyi koruyacaktı.
    Aynı şekilde şeridini düzgün kullansa kamyon onu sollayabilmek için illaki korna vs ile uyarmak zorunda olacaktı.

Siz ne dersler çıkarırsınız,fikirleriniz nelerdir?
    Aynen öyle motosiklet sürücüsü bütün araba kullananların afedersiniz kazma olduğunu hesaba katmadan sağ şeride yapışık gitmiş...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Yazık valla yukarda da yazmışsınız ufak hataların bedeli ağır olabiliyo ,o park halindeki araç biraz '' dikkatli '' olsaya .

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler