Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

birine kötülük etmek istiyorsan plakasını çal..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    geçmiş olsun ama mesajı yanlış algılayan art niyetle kullanabilir plaka çalmak kötü bir şeydir neticede.
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğraşamadım bittabi.. yola gidecektim. bi şekilde hallettim.
    Tehlikeli mevzular bunlar

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı lucky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 plaka olduğu için 1 tanesini tekrar çıkartmak yaklaşık 20 dk alıyor...motorsiklette bazı şubeler tek plaka olduğu için araç tespit muayenesi istiyor..geçen hafta benim yaptırdığım gibi...
    araç şahsına ait olmadığı için..

araç sahibinin vekaletnamesi, ruhsat, kimlik vs lazım..
    hayır gerçekten hayatta ilginç şeyler ile karşılaştığın için ister istemez insan huzursuz oluyor.. çarpsa bir yere atsa plakanı oraya uğraş dur.. yada bir şekilde senin plakayı taksa al başına belayı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:53 PM ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tehlikeli mevzular bunlar
    valla halden anlayan bir polis memuru yardımcı oldu. sürekli yoldayım. boşa hacayabilecek günüm yok ki.. kendi aracım da değil ki garajda bekletebileyim..

o halde gören memur durduracağı yoksa da durdurup ceza yazıp duracak doğal olarak..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 PM ----------

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat et çalınan plakan yasadışı bir amaç için kullanılabilir...
    tırsıyosun ister istemez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:56 PM ----------

Alıntı serhat92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki giderken düşmüştür ve park ettiğinizde siz fark etmemiş olabilirsiniz.
    park ettiğim yer bir park yeriydi ve önünde demir vardı. çok yaklaşılmış mı diye kontrol ettim. o sırada vardı.. biri gelip kasıtlı olarak sökmüş ne yazık ki..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler