Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hala Kararsızım Hala Kararsızım..!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    hiç ber şey mükemmel değildir. her şeyin mutlaka bir kusuru vardır. bu kusurlar ve mükemmeliyet de tamamen kullanıcı beklentileri ile alakalı bir durumdur. onun için kimseden tavsiye bekleme. yapılacak tüm tavsiyeler, tavsiyeyi yapan kişinin kişisel seçimleri, beklentileri, zevkleri, düşünceleri ile ilişkili olacaktır ve seninkilerle %100 uyum sağlamayacaktır. en sonunda iş yine sende başlar, sende biter...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    carasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150
    motorun çok güzel gerçekten ama şuanda ilk başlangıç yapacağım için kanuni carasalla başlamayı düşünüyorum zaten maddi olarakta 3500 falan banada uygun bu fiyatlara tavsiyeleriniz varsa ilgiyle bekliyorum.Teşşekkür ederim

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı carasal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun çok güzel gerçekten ama şuanda ilk başlangıç yapacağım için kanuni carasalla başlamayı düşünüyorum zaten maddi olarakta 3500 falan banada uygun bu fiyatlara tavsiyeleriniz varsa ilgiyle bekliyorum.Teşşekkür ederim

carasal değil kardeşim caracal

Motosikleti
    Keeway SL 150
    düzeltme için sağol arkadaşım peki senin bi fikrin var mı o fiyata ne alabilirim.. bu arada senin motor ne?

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    regal raptor 250 al derim

Motosikleti
    Keeway SL 150
    düşüncene %100 katılıyorum ama siz değerli arkadaşların bilgilerinden faydalanmakta güzel bir şey

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:03 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:02 AM ----------

abi ben sıfır almak düşüncesindeyim regal benimde çok hoşuma gidiyor 5000 tl falan en az tabi hem sıfırıda nerde satılıyor varmı bilgin...

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    arkadaslar çok tşk ederim hepinize ama hyosung demişsiniz abicim benim bütçem 3bin hadi borç harç 4bin yani 10 15bin para lazım o makineyede yav

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:21 PM ----------

Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

arkadaşım bu en iyisidr bana göre satma sebebim sadece cc büyütmek ve tarz değiştirmek.
    Forum üyelerine ciddi bir indirim yaparım
    gerçekten sağlam makine gibi duruyor..gibisi fazla adı yeter..

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Sende bendensin ozaman dostum

Motosikleti
    galiba öyle ama bu hyosungada yakıt parası yetiştiremeyiz be kardeşim 100 km de 3.5 litre korkunç ya helede benim gibi biri için

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Dostum benimde bütçem senin kadar caracal 200 yada keeway 150 düşünüyorum ben sen ne diyorsun bu konuda hiç araştırma yaptın mı ?

Motosikleti
    evet keewayi araştırdım dostum hani derler ya adı yeter aynen öyle işcilik falan 10 numara ama ben biraz iri olduqum icin altımda kücük durmasından korkuyorum ama ben 1.90 boy 100 kiloyum sen benim gibi deilsen tıknazsan zaten sen motorun üstünde kaybolurusn ama caracal hakkında diyebileceğim tek şey yani ne biliyim kanuni olunca bi ama diyorum acıkcası keeway regal hosung dururken neden kanuni derler adam öyle deilmi yani benim fikrim bu ama regal lifan keewayin işçilikleri aynı arkadaslarında dediği gibi sanırım gerçektende üstüne binip alıyorum diyip alcaksın usta motorunu yoksa böyle bi yere waramayız..
    NOT:herkerse tşk ederim..!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı MeTaFiZiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galiba öyle ama bu hyosungada yakıt parası yetiştiremeyiz be kardeşim 100 km de 3.5 litre korkunç ya helede benim gibi biri için
    100 km de 3,5 litre yakmayan orta kalite bir cruiser bulamazsın dostum

Motosikleti
    evet maalesef

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    hocam ben 0 nı bulıyımda iş 2. ele kalsın 1 yıldır araştırıyorum yeminle sinirden pc yi kırdım mönitör falan tüm parça parça walla nasıl bişey bu ya
    yav neyi araştırıyon al bitane ala ala ya ben böle şeylere hiç gelemem beynin yorulucağına al bitane arıza çıkarırsa bedenin yorulur fitleşirsiniz yahu ben 1 ay önce bir motor aldım bak inan bir tek motoru söküp tamir yaptırmadım şuan için yaptıgım masraf 1.400 ytl bu fiyata motor alanlar var!siboplarından tut süspansiyonlarına herşeyini yeniliyorum hep arızalı çıktı hiçte pişman değilim yani hoşuna giden bi motoru al benim gerçi elimden tamir işi geliyo ama sende ögrenirsin, düşünüp kafayı yemeye gerk yok hepsi aynı tip zaten
    bu motor çok hoş misal bütceni bilmiyorum ki
    http://www.sahibinden.com/harika_bir...XQQdisplayitem
    birde bu hoş
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem
    buda saglamdır
    http://www.sahibinden.com/yamaha_vir...XQQdisplayitem
    cin malı bakıyosan hepsi aynı zaten
    Motosiklet mucidi

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım sen başkalarını boşver hangisi hoşuna gidiyorsa onu al ben kasabamızda truva bayisi olmadığı halde sırf beğendiğim için aldım hangi servise gidersen git ustanın hakkını verip birde çay ısmarladınmı işini yapmıycak usta yok bazı arkadaşlar 30.000tl lik motora bile negatif yorum yapıyo bu arkadaşlara kaldıysak yandık

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ya gözünüzü seveyim benim aklıma bi chopper motor sokun ya mesela bi regal raptore heves ediyorum bi araştırıyorum yok motor yere yakın yok artçıyla binmeyecen.. eywallah diyorum keewaye göz kestiriyorum tam heves ediyorum bi araştırıyorum yetkili ervisi nadir buraya çok uzak oda yaş yani..eywallah diyorum yav abiler ablalar kardeşler bu motorları bu kadar kötüleyen war madem bakıyorum millet vızır vızır biniyo ya bana sağlam bi chopper söyleyin bıktım artık bu dertten ya virago gibi sağlam bi motor önerin beni yarı yolda bırakmayan yok tutusu ii olan yedek parçası kolay ve sağlam olan ucuz olsada olur yani motora binince hiç bi arıza olmasın 0 alacam beni bi 20 000 kmye kadar götürsün ya cokmu zor abi böyle bi motor piyasada o kadar dandik chopper war ki ya insan bıkıyo artık ben tam bir chopper manyağıyım ama bulamıyorum ne işse lütfen bi yardım edin walla canıma tak etti..
    gv 250 derim para azsa bisan roadstar ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler