Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

selamlar pot yol arkadaşları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    r6
    bi 10 küsür sene evvel 125lik sahibiydim.Trafikle ,arabalarla ilgiliyim motor tutkusunu içimden atamadığımdan başlangıç için 600f almayı düşünürken kendimi r6 almış buldum
    Sorunum 1000 km yapmama rağmen henüz ani fren yapmayla tanışmadım(çok şükür)Geceleri yol boşken çıkıp geziyorum eğitim alacak zamanımda yok.Kabaca fren eğitimi nasıldır yani ani fren için kalıpsal yapılacak hareketler nelerdir bunu bilmekistiyorum.
    Ve anadolu yakasında motorla gezmeyi seven daha çok geceleri çıkan arkadaşlarlada tanışmak isterim
    Bi kaç akşam pota arkası caddebostana ugradım ama
    Herkese keyifli sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Hızlı değilken boş bir yerde gidonu sıkıca tut ve ön frene bas. Motorunun freni ne kadar sıkınca ne tepki vereceğini , ne kadar sıkınca lastiğinin kilitleneceğini öğren.Her yeni bindiğim motorda yaptığım birşeydir bu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 PM ----------

Bu arada lastik kilitlenince freni geri bırakmayı ihmal etme
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    merhaba arkadaşim hoş geldin siteye caddebostan ekibi olarak genellikle akşamları görüşüyoruz caddebostan topıgını takip et senıde aramizda görmek isteriz gel bi çekirdeğimizi ye ve taklitlerimizdende sakın

Motosikleti
    r6
    saol tavsiyen için gerçekten çokta mantıklı dediğin
    okdir takipteyim caddeyi
    giderken sağa bakıp oturmuş çekirdek yiyen kızılderili kesicem bundan sonra nasılsa taklitinden görme ihtimalimde yok
    Ben çağlar bu arada memnun oldum ekip her akşam toplanıyomu genelde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler