Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

En çok zorlandığınız a2 sınav sorusu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 Yamaha ybr 125 bordo
    ehliyet sorunum yok: E+D , A2 , G

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    13 gün kaldı açıklanmasına direksionu zaten hiç saymıom direksion sınavı bizim burda 2 ağustosmuş direksiyona girdikten sonra kaç gün içinde ehliyet elimizde olur
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 gün kaldı açıklanmasına direksionu zaten hiç saymıom direksion sınavı bizim burda 2 ağustosmuş direksiyona girdikten sonra kaç gün içinde ehliyet elimizde olur
    Aynı gün direksiyon sınavı sonucunu öğreniyorsun zaten, ertesi gün gidip evraklarını kurstan alıyorsun, sonra da trafiğe gidiyorsun, adana da evrakları bıraktığın günün ertesi günü hemen veriyorlar. yani ondan snra çok bi iş kalmıo ama trafiktaki sıra olayı feci

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    bi başka komedi daha söyleyeyim. memleketin haline bakın...

şimdi bu sınavın sorularının, basın-yayın araçlarında örneğin internetteki sitelerde yayınlanabilmesi için resmi olarak 3 gün geçmesi gerekiyormuş. yani herhangi bir internet sitesi soruları ve cevapları 3 gün geçmeden yayınlayamıyor. araştırın bakın, bugün itibarıyla soruları göremezsiniz internette. şimdi biz burda oturup istesek soruların tamamını konuşur, tartışır, yazar-çizeriz. ama resmi olarak "YASSAK KARDEŞİM".

yav, neyi kimden saklıyor bunlar Allah aşkına? bu sınavda devlet sırrı filan soruldu da, biz mi göremedik acep? bu nasıl bi zihniyet, nasıl bi mantık, nasıl bi kafa? hangi mantığa dayanarak 3 gün yaak koyulmuş? şimdi bunu yasaklayan kafa ile youtube'u yasaklayan kafa arasındaki 7 farkı kim bulacak?

10 dakikada çözülecek, komik ötesi 20 soru için insanları 45 dakika sıralarda mahkum eden de aynı zihniyet ama değil mi? bunu da sorsanız derler ki "ama sınava geç kalanlar olabilir diye, ilk 45 dakika kimseyi çıkarmıyoruz ki, sınava geç gelenlerle erken çıkanlar karşılaşıp soru-cevapları paylaşmasın". yav iyi de sınav kağıdına koca koca yazılarla o zaman niye "GEÇ KALANLAR SINAVA ALINMAYACAKTIR" diye yazıyorsunuz kardeşim? hadi "insanlık hali" dediniz, "biz kural koyduk ama, yine de bir takım sebeplerden geç kalanlara yazık olmasın, biz yine de alalım geç kalanları" dediniz ve kendi kuralınızı kendiniz çiğnediniz diyelim. iyi de be kardeşim, beni 45 dakika orda tutmak, 40 dakikaya kadar geç gelecekleri alacağız demektir o zaman.

"yuuuhhh" diyorum, hatta forum kurallarına aykırı değilse "ohaaa" ve "çüş" de demek istiyorum. aykırıysa burası silinebilir...

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    valla kaç sene oldu gireli ama, hepsi de besit basit sorulardı. 3-5 dakkada bitmişti sorular.

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    sınaw böyle formalite olduğu için motorun burnuna burnuna kırıp küfürü yiyorlarya işte bişi deil hani küfür için kaskı çıkarıp takınca saçlarım kırılıyo ona acıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:47 PM ----------

benim dreksiyon sınawında hoca şurdan bi dolan gel dedi gittim geldim hoca yok kanarda babamla geyik yapıolar sınavı değerlendirdiği kağıt arabanın içindeymiş kafayı uzattım şööööööyle bi baktım motoru boşta çalıştırmadığım için 3 puan kırmış 97 almışım İŞİN EN İLGİNÇ TARAFI motor zaten 2.5 saattir çalışıyordu
    dreksiyon sınawının açıklanmasını bence bekleme rica et gösterir
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sınava istediğimiz motorla giriliyormu bende cbf 150 yada scoterimla girmeyi düşünüyorum scoterda vites olayı olmadığından bide sinyalleri biraz daha kolay geldiğinden onla girmeyi düşünüyorum vitesli şartsa cbf ile girerim
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    sınava istediğimiz motorla giriliyormu bende cbf 150 yada scoterimla girmeyi düşünüyorum scoterda vites olayı olmadığından bide sinyalleri biraz daha kolay geldiğinden onla girmeyi düşünüyorum vitesli şartsa cbf ile girerim
    kurs illede benim motorumla girecen dese bilemem ama sen yinede cbf ile git derim işini sağlama al
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Zorlandığım soru yok. 10 dakikada tulum çıkartmıştım : 20 de 20...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150

kolaymı kolay

Sorular:
    1- Eğer bu sınavı geçipte A2 ehliyet almayı hak ettiğinizde ilk trafiğe çıktığınızda şimdiye kadar köşe-bucak kaçtığınız polis amcanın yanından nasıl geçersiniz?
    a- Tekteker..
    b- Şaka olsun diye üzerine kırarım
    c- Orta parmak hareketi
    d- Yanında durup A2 ehliyetimin bir kopyasını çerçeveletilmiş olarak eline verirdim..

Şaka bir yana; aslında sınav aşırı derecede kolay umarım hepiniz başarılı olursunuz..artık bu sınavda da başarılı olamayan arkadaşlarıma uzun bir tatil öneriyorum.. Muhtemelen akılları karışıktır..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler