Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Emer sigorta patlamış

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Tequ
    ben hala o herife iz bırakılması konusunda ısrarcıyım
    Bugün Başak sigorta genel müdürlük ile görüştüm. Eğer bu iş beklediğim şekilde çözülmezse bu dediğin olacak...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    GÜNCELLEME :

Emer Sigorta ile Başak sigorta Bakırköy bölge müdürlüğü arasında ne gibi bir problem var bilmiyorum ama Bakırköy bölge müdürlüğünde çalışan Didem Aslan adındaki şahıs benim faks ile gönderdiğim makbuzu kabul etmemesine ve orjinalini götürmemi istemesine rağmen, genel müdürlük faksı kabul etti ve kaskomu hemen aktif etti. Bakırköy bölge müdürlüğü de mi bu işin içindedir anlamış değilim!!!

Arkadaşlar size tavsiyem Emer Sigorta veya Ercüment Özdemir isimlerinden birine denk gelirseniz arkanıza bakmadan oradan uzaklaşın. İnsanın başına gelmeyince bu olaylardan haberi olmuyor. Siz siz olun yaptırdığınız herhangi bir sigortanın durumunu tramer.org.tr sitesinden kontrol edin.

Motosikleti
    Kawasaki Zx-10R
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÜNCELLEME :

Emer Sigorta ile Başak sigorta Bakırköy bölge müdürlüğü arasında ne gibi bir problem var bilmiyorum ama Bakırköy bölge müdürlüğünde çalışan Didem Aslan adındaki şahıs benim faks ile gönderdiğim makbuzu kabul etmemesine ve orjinalini götürmemi istemesine rağmen, genel müdürlük faksı kabul etti ve kaskomu hemen aktif etti. Bakırköy bölge müdürlüğü de mi bu işin içindedir anlamış değilim!!!

Arkadaşlar size tavsiyem Emer Sigorta veya Ercüment Özdemir isimlerinden birine denk gelirseniz arkanıza bakmadan oradan uzaklaşın. İnsanın başına gelmeyince bu olaylardan haberi olmuyor. Siz siz olun yaptırdığınız herhangi bir sigortanın durumunu tramer.org.tr sitesinden kontrol edin.
    PM atmak istiyorum snaa bişey sorcam ama beceremedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:30 AM ----------

Pm attım galiba..Bana ulaşırmısın lütfen

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    GÜNCELLEME :

Nasıl bir olaydır bu yahu.. Peki abi yasal yönden bir yaptırım düşünüyormusunuz bunlara karşı ? Dava açacakmısınız ?
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Tequ
    Nasıl bir olaydır bu yahu.. Peki abi yasal yönden bir yaptırım düşünüyormusunuz bunlara karşı ? Dava açacakmısınız ?
    Türkiye'de yasaların düzgün şekilde işlediğine inanmıyorum. Eski şirketimden 2003 yılının parasıyla 20.000 TL alacağım var. 250 kişiye 5 ay maaş vermediler, sonra da işten çıkarttılar. Toplu olarak dava açtık, dava 3 sene sürdü, kazandık. Ama şirket Limited olduğundan sahibine dokunamıyorsun, kimse tek kuruş para alamadık. Açtığımız dava sadece bu şirketten bu kadar para almaya hakkımız olduğunu ispatladı. Bu işlerin farklı çözümleri var, onları denemek lazım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    @Tequ

Türkiye'de yasaların düzgün şekilde işlediğine inanmıyorum. Eski şirketimden 2003 yılının parasıyla 20.000 TL alacağım var. 250 kişiye 5 ay maaş vermediler, sonra da işten çıkarttılar. Toplu olarak dava açtık, dava 3 sene sürdü, kazandık. Ama şirket Limited olduğundan sahibine dokunamıyorsun, kimse tek kuruş para alamadık. Açtığımız dava sadece bu şirketten bu kadar para almaya hakkımız olduğunu ispatladı. Bu işlerin farklı çözümleri var, onları denemek lazım..

aynen katılıyorum. benim de şirketim aynını yaptı. toplu olarak dava açtık. tam 5 yıl sürdü. bu 5 yıl boyunca davayı kazanıp para almayı beklerken habire devlete har(a)ç yatırdık. rahat bi adam başı 5 bin lira masraf ettik. üstelik bu süre içinde şirket kapanmış, ortada muhatap yok. yine de inat ettik, onur meselesi yaptık. Allah'tan bu süre içinde şirket bir başkasına devredildi ve yeniden faaliyete geçti. dava sonunda 40 bin liralık alacağımın 25 binini zar zor da olsa, taksit taksit, ite kaka 8 ayda aldım. kalan 15 binin akıbeti hala meçhul. hep yeni patronla anlaşma yoluna giderek, icra memurlarıyla kapısına dayanarak taksit taksit aldık. bir seferde gidip icra kaldırsan bile hiç bi işine yaramıyor. icra bile doğru dürüst çalışmıyor ülkemde. malları alacaksın, sonra onlar 2 ay sonra ilanla satışa çıkacak. üstelik blok satılmak zorunda, malzemeler tek tek satılamıyor. böyle bir enayi çıkıp bu malları alacak da sen paranı alacaksın. yoksa tekrar depoya girecekler, bi 2 ay sonra yeniden ilan ve satış, olmadı bir 2 ay daha. falan filan. tabii bu arada, bu icra mallarını ucuza kapatmak üzere kurulu mafyayı hiç saymıyorum bile.

işte sırf bu nedenlerden adliye önlerinde adam vuruluyor. çünkü adalet ya çok geç işliyor ya da hiç işlemiyor. herkes kendi adaletinin peşinde kendisi koşuyor. ben bir daha davalık bi işim olursa hiç mahkemeyle uğraşmayı filan düşünmüyorum. ya Allah'a havale ederim ya da kendim söke söke alırım. bunun karşılığında ben davalı olmaktan da korkmuyorum. çünkü davacı olmaktansa davalı olmak örneklerde de görüldüğü gibi daha risksiz bir durum.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @aya
    yeni patronla anlaşma yoluna giderek, icra memurlarıyla kapısına dayanarak taksit taksit aldık.
    Sen benden daha şanslıymışsın, bizim bu olay patlak vermeden patron tüm malları tıra koyup kaçırmıştı. Limited şirket sadece sermayesi kadar sorumlu oluyor bu tip olaylarda. Adamın şahsına ait hiçbir şeye de el koyamıyor devlet. İcra davası da açsak, hiçbir mal olmadığından sonuç değişmeyecekti. Tabi bizim tuttuğumuz avukat karşı taraftan para yiyip davayı da açtım ayağına açmamış, böylece senelik %80 faizden de yararlanamadık. Yoksa 2003 yılının 20 milyarı bugün 100 milyar ediyordu neredeyse.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:36 PM ----------

PaRiS-Zx10R nickli arkadaşımız da Emer sigorta mağdurlarındanmış. Tek yapılacak şey Ercüment'in kapısına dayanmak ve makbuzu söke söke almak.

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    tramerde bazı değişiklikleri iptal olarak görebilirsiniz. Kasko teklifi verilir

emer sigorta patlamış

selamlar

Bu Emer Sigorta ile çalışacaktım yeni motorum oldu yazılanlar beni şaşırttı? Son durum nedir ne tavsiye edersiniz? Tüm bu sorunlar çözüme kavuştu mu? Teşekkürler şimdiden

herkese selamlar
    bu Ercüment özdemir isimli şahıs sadece poliçelerde üçkağıtçılık yapmıyor binbir lafla motor alıp motor satıyor kendi kazanıyor ama motoru satan hiç bişey görmüyor. diyeceğim o ki 3 ay önce bi motor verdim bu şerefsize satılması için şimdi ne motor ortada ne para ortada ve 3 aydır koşturuyorum bu yüzden işimden oldum 5 senelik işimden ayrılmak zorunda kaldım. Bu herif tek başına çalışmıyor tabiki yanında destekleyen bu adamla ekmek yiyen şerefsizlerde var tabiki. şu an motor kullanan arkadaşlarıma sesleniyorum Ercüment Özdemir ve Emer Sigorta adını duyduğunuz heryerden uzaklaşmanızı tavsiye ediyorum elinizi verirseniz kolunuzu kaptıtırsınız.

Ortada öyle bir tezgah varki yanında çalışanlarda buna dahil.Birtanesi içeride Ercümenti kötüler bir tanesi benim haberim yok ayaklarına girer ama herşeyden haberi vardır.bitanesi de ortamı şenlendirmek için ordadır. Ama bunların canını yakacağım benim canım yandı sizlerede sesleniyorum bu herifle hiçbir türlü is yapmayın motorunuzun bakımı için bile gitmeyin eğer isterseniz adresini tel numaralarını herşeyi verebilirim size.
    ama sizşerden ricam bu adamla iş yapmayın yapan varsada birlik olalım bu herifi bu piyasadan silelim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Brokenarrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar
    bu Ercüment özdemir isimli şahıs sadece poliçelerde üçkağıtçılık yapmıyor binbir lafla motor alıp motor satıyor kendi kazanıyor ama motoru satan hiç bişey görmüyor. diyeceğim o ki 3 ay önce bi motor verdim bu şerefsize satılması için şimdi ne motor ortada ne para ortada ve 3 aydır koşturuyorum bu yüzden işimden oldum 5 senelik işimden ayrılmak zorunda kaldım. Bu herif tek başına çalışmıyor tabiki yanında destekleyen bu adamla ekmek yiyen şerefsizlerde var tabiki. şu an motor kullanan arkadaşlarıma sesleniyorum Ercüment Özdemir ve Emer Sigorta adını duyduğunuz heryerden uzaklaşmanızı tavsiye ediyorum elinizi verirseniz kolunuzu kaptıtırsınız.

Ortada öyle bir tezgah varki yanında çalışanlarda buna dahil.Birtanesi içeride Ercümenti kötüler bir tanesi benim haberim yok ayaklarına girer ama herşeyden haberi vardır.bitanesi de ortamı şenlendirmek için ordadır. Ama bunların canını yakacağım benim canım yandı sizlerede sesleniyorum bu herifle hiçbir türlü is yapmayın motorunuzun bakımı için bile gitmeyin eğer isterseniz adresini tel numaralarını herşeyi verebilirim size.
    ama sizşerden ricam bu adamla iş yapmayın yapan varsada birlik olalım bu herifi bu piyasadan silelim
    Bu başlığı açalı üç aydan fazla olmuştu, keşke daha önce siteye üye olsaydında okuyup motorunu kaptırmasaydın.

Kolay gelsin, işin gerçekten zor.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    BuKart
    İsimde hayır yok ki.Emer Sigorta ne bulduysa emmiş.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    EMER SİGORTA- ERCÜMENT ÖZDEMİRİN ÇALDIĞI 34 LH 905 plakalı motor hakkında
    Değerli arkadaşlar,

Çok yakın bir arkaşımın başına gelen olayı aynen yazıyorum ,

34 LH 905 plakalı HONDA FES 250 model motor ERCÜMENT ÖZDEMİR tarafından çalınmıştır. Motoru takas ile başka bir kullanıcaya satan bu şerefsiz halen parayı ödememiş olup , 3 ay sonra verdiği senet te karşılıksız çıkmıştır.

Motoru alan arkadaş , şu an ÇALINTI bir motora biniyorsun ve polis bulduğu yerde gerekli kanuni işlemler başlayacaktır.

34 LH 905 plakalı motor çalıntı olup , trafikten men edilecektir.

Bu kişinin internette bir kaç haberinide okudum. Yazıklar olsun. Dolandırıcı.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler