Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda Today 50 Hakkında Bilgisi Olanlar Bakalirmi ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Mrhba Arklar , Honda Today 50 Almak İstiyorum Çok hoşuma Gidiyo Çokta Sağlam Motor Diye duydum. Fakat 2 kişiyle Rampalarda Düz Yolda Zorlanıyomuş Bilgisi olan Mantıklı Bi Şekilde AÇıklarsa çok sevinirim Bu Motoru Alıcam Yani Cevaplarınızı bekliyorum...

SAYGILAR ,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    güzel ekonomik sağlam taş gibi motordur kendisi max hız 60 gösterir ama düzlükte 55 yapar selesi iki kişilik değildir ama iki kişi binersen götürür ama zorlanır
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    motora diyecek yok 50 cc 4 zamanlı daha ne olsun da zaten bunu tasarlayanlar iki kişi binmesin diye ellerinden geleni yapmışlar zorlamayın birader..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

zaten tek kullanıcamda genede arada bi artçı şart :D

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    4 kişi binip dik rampalardan çıktıgımızı hatırlarım.
    2006 model 10.000 km yi devirmiş
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

ya zaten kime sorsam al diyorlar ama ben yinede bilgi toplamak istiyorum. kimisi diyo 2 kişide rampada bayılır gerçi ben tatil beldesinde kulanıcam öyle ahım şahım rampa yok ama kuzenle birlikte gezicez o yüzden artçı için soru soruyorum activa 2 kişiyi uçurur ama oda çok pahalı beni aşıyor beni daha bi bilgilendirirseniz çok sevinirim...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çok güzel scooter ama tek kişilik bir makina sen yinede beat yada activa yaa yönel 2 kişi illa binersin yarın birgün yengeyide arkana alman illa icap eder onu düşün ben 1 ay 2 zamanlısına bindim 50cc çekilmiyor
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel scooter ama tek kişilik bir makina sen yinede beat yada activa yaa yönel 2 kişi illa binersin yarın birgün yengeyide arkana alman illa icap eder onu düşün ben 1 ay 2 zamanlısına bindim 50cc çekilmiyor
    +1 dıyorum
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    ı love Honda&yamaha

honda today

şimdi kardeş honda today tek kişilik bir motor olarak üeretilmiştir fakat arkasına süngerden oturak eklenebildiğinden 2 kişi rahatlıkla gidilebiliyor hemde çekmediği yokuş rampada yok.bendeki todayle ben kymco nun 50 liği darma duman ediyorum ve tvs nin 75 liğini geçtim, arkadaşım todayi çok iyi açmışın dedi. üstelik bu motorun avantajları saymakla bitmez. vergisi yok yakıt maliyeti çok çok düşük çok sağlam vs vs......
    ahada kendileri

banada öyle geliyo yok yok alıcam ben bu motoru

Motosikleti
    ı love Honda&yamaha
    ayrıca activa beat te jikleyi soğuk havalarda çekip çalıştırmak zor gelir ve devri düşüp durur yolda istop eder bidaha marşa basarken todayde öyle bi sorun asla yaşanmaz otomatik jiklelidir asla istop etmez devrini kendisi belirler ilk çalıştırırken yüksek devire geçer sonra motor ısınırken devrini alçaltır ve tek marşta alır

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağlam motor ben kullanmıştım 2 kişi ile avcıalrdan sarıyere gidip gelmiştik hemde istanbul trafiğinde, gerçi tehlikeli oldu ama. Neyse alınacak motor ama hızı max60km olduğu için çok çabuk sıkılırsın vede e-5 gibi trafiğin hızlı aktığı yollarda güvenilir değil, çünkü trefikten aşağıda kalıyorsun, bence alabilirsen beat al. Hondanın o da 100 lük onuda kullandım.
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

yok trafikte kullanmıcam tatil beldesinde kullanıcam

Motosikleti
    transalp yavrusu
    2 kişiye gelmez haberin olsun today yerine activa al derim 2 kişiyi rahat taşır, today bildiğim kadarıyla 1lt benzinle 63 km giden tek motordu yani yakıt yok gibi bişeydi.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen al bak keyfine tıkandığı yerde artçı atlar tepesiden dayanır arkadan...yani istediği yerde tıkansın ufacık motor sırtla sen onu çıkar
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Motosikleti
    ı love Honda&yamaha
    tıkanmıyo beyler 2 kişiyle 15 -20 le çeksede tıkanmıyo sonuçta gidiyor.şehirler arası sürülmesi tbikide mantıklı değil zaten böyle motorlara bakıldığında tatil yörelerinde sıklıkla rastlayabiliyoruz.amacı kısa mesafede ulaşım.

püff ne yapsam ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:36 AM ----------

başka markalara baksam mondial felan gibi

Motosikleti
    2008Honda ShadowVT750C -2006Bmw Gs Adventure 1150
    kardeşim al sen honda beat paşa paşa dağ tepe bayır 3 kişi 5 kişi kaç kişiyle nerde istiyosan bin gez bende bitane 2004 model var beat 23.000 km oldu hala canavar gibi bırak todayi falan uğraşma..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    aslında honda today100 yapsa aynı görünümde ne satar varya
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    2008Honda ShadowVT750C -2006Bmw Gs Adventure 1150
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında honda today100 yapsa aynı görünümde ne satar varya
    ona biz mio diyoruz sym markası altında

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler