Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Venom kask (yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    hayırlısı olsun aldığın üründen soğuma yine güle güle kazasız belasız kullan.
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş artık o yüzden tavsiyede bulunmak saçma olur.bu sefer olmuş, bir daha bir şey alacağın zaman googleye yazdınmı herşey karşına çıkar.fiyat ve kalite değerlendirmesi yapıp ona göre alışveriş yaparsın.
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı M'ARRENTZIEH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun aldığın üründen soğuma yine güle güle kazasız belasız kullan.
    sağol hocam
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş artık o yüzden tavsiyede bulunmak saçma olur.bu sefer olmuş, bir daha bir şey alacağın zaman googleye yazdınmı herşey karşına çıkar.fiyat ve kalite değerlendirmesi yapıp ona göre alışveriş yaparsın.
    haklısın abi araştırmadan aldık sucular sağolsun biraz girdi

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    aradaki rakama idare eder derecede olsad bir eldiven bir dizlik daha sıkıştırabilirdin.

bu da bir deneyim oldu hepimiz için...
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Derbi GP1 250
    bak kardeşim bende başlarda basit kasklar kullandım ama sonra biraz daha iyi bi kask alıyım dedim ve ilk alanya honda bayiye gittim ve ls2 cartoon kaskı beğendim bi denedim M bedenini beğendim ve eve geldim araştırmaya koyulldum çünkü bana fiyat olarak 150 lira fiyat çekti.araştırdım ve kaskı 90 liraya güngör motorda buldum ve hemen sipariş ettim hatta siyah vizörünüde aldım, o da 30 lira falandı.Yani kask bana maliyeti 120 oldu.Bende eğer araştırmadan senin gibi alsaydım hemen kaskı bayiden gircekti bana 30 lira.Bayiler maalesef bu parça ve aksesuar konusunda çok fırsatçılık yapıyolar.

Ha şimdi halen Ls2 cartoon kaskı kullanmıyorum.3 ay kullandıktan sonra sıkıldım ve başka bi kask beğendim.O kaskı arkadaşıma sattım,o da fazla anlamıyodu görüntüsünden dolayı iyi bi fiyata sattım arkadaşıma fazla bi zararım olmadı yani :D arkadaşlık başka ticaret başka değilmi ama :D Ve sonra şu anda kullandığım kaskımı aldım..:Marushin TNT 888 Nx Shivan Dragon..1300gr..Ve gerçekten profesyonel sınıfta bi kasktır.Çok memnunum..İstanbuldaki Suzuki Türkiye Distribütörü olan Eray Abimden aldım..Tekay Moto Plaza..Ona birkez daha burdan teşekkür ederim..Bu defa sana olan olmuş artık heleki faturan yoksa çok kötü.Bidahaki sefere sana bi ders olmuş olur hem ;)
    [B]OZAN GÜLMEZ[/B]
    [B]E-Mail =[/B] unknown_member07@hotmail.com
    [B]Facebook =[/B] https://www.facebook.com/ozan.gulmez2

Motosikleti
    keeway superlight 150
    fazla kaskı olup satmak isteyen arkadaş varsa rica edicem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler