Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

cbf 150 ve kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150
    arkadaslar cbf 150 nın sıyahına nasıl bır kask gıder sızce max 200TL falan hem kalıtelı hem de ucuz olsun yani mümkünse siyah renk bi kask almak ıstıyorum yarım kasklar falan var onlar yakışmaz heralde yani şöyle rahat kullanımı olan da bişey olsun ankaradan da alabilirsem tam olur şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birazda suyundan olsun diyosun! Herşeyi birarada sunan bir kask varsa,ya beleştir yada seni kandırıyordur.O yüzden illa 200 lira diyosan LS2'ler gibi kasklara bakman gerek.Yok "Benim kafam değerlidir,onun içi borcada girerim diyosan ne kadar iyi kask alırsan o kadar iyidir.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    CBF 150
    şartlar böyle oluyo napalım abi hem ondan hem ondan oldu biraz ama 200 civarına da ii bişey alırım heralde öyle deil mi

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    kardeşim üstüne bi 100 lira daha koy.al bi lazer vertigo kafan hem rahat, hem rahat olsun.

Ps..rahatlardan biri mecaz anlamlıdır

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    bendede siyah cbf 150 var.
    siyah vizör dahil gdr çeneden açılır biaz dışı caf caflı 170 gayme..
    siyah renkli olan kasklarda mevcut..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    CBF 150
    araştırıyorum şu an dumaksızın aslında bu markalar yeterli benim için nolan lazer bunlardan birini alabilirim ama ben sade siyah şık birşey istiyodum bulamıyorum araştırmaya devam şimdi görüşürüz

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Ls2 Target edition öneririm.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ls cartoon 2009 yeter ;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

kardeş ben yeni aldım.... Zeus marka.... 109 Euro idi. % 30 indirim yaptırdım aldım. Siyah ve gri tonlamalar var. Gayet hoş durdu. Benm motorda siyah cbf 150....
    Geç gitmek hiç gitmemekten iyidir....

Motosikleti
    Derbi Terra 125 4T
    200TL ye AGV alabilirsin
    [COLOR="Red"]Ѻ[/COLOR] [COLOR="Red"]яedline[/COLOR]...the line between [COLOR="Green"]life ::fool:: [/COLOR]and [COLOR="Red"]death [/COLOR]::156::

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı arnold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim üstüne bi 100 lira daha koy.al bi lazer vertigo kafan hem rahat, hem rahat olsun.

Ps..rahatlardan biri mecaz anlamlıdır
    vertigo hadi fena degil de, gidip lazer lz6 sakın alma. gerek malzeme gerek işçilik yönünden berbat bir kask. nefes deflektörü bile koymamışlar. 100 tl'lik cartoon bile yanında schubert gibi kalıyor.

agv gp1 güzel bir kask. ben sorunsuz kullanıyorum. işçilik malzeme kalitesi de fiyatına yaraşır seyivede. 160 tl idi en son.

ekleme: cartoon'u görmeye feyizogluna gittigimde çok şaşırdıgımı eklemeliyim. gercekten piyasadaki 200 tl'lik kasklardan neredeyse daha iyi mazleme ve içliğie sahip . ama maalesef büyük bir kusuru var. kemer tokası kötü bir plastikten özensiz tasarlanmış. ufak bir ayrıntı gibi duruyor fakat herhangi bir kaza durumunda hayati onem taşıyan bir parça oldugundan ben o kaskı elemiştim.

Motosikleti
    CBF 150
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45605 kaliteli bişeye benziyo yarar mı acaba

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı forumgrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45605 kaliteli bişeye benziyo yarar mı acaba
    bence gayet güzel bi kask. madem 200 tl ayırabiliyosun, mutlaka dışardan açılıp kapanabilen güneş vizörlü bişey al. bende ls2 cartoon'un 2009 modeli var, yanımda hem siyah hem orjinal vizörünü taşıyorum. halimden memnunum ama 200 tl verebilicekken hamallık yapmana gerek yok benim gibi

linkteki kask gayet güzel bi kask.
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence gayet güzel bi kask. madem 200 tl ayırabiliyosun, mutlaka dışardan açılıp kapanabilen güneş vizörlü bişey al. bende ls2 cartoon'un 2009 modeli var, yanımda hem siyah hem orjinal vizörünü taşıyorum. halimden memnunum ama 200 tl verebilicekken hamallık yapmana gerek yok benim gibi

linkteki kask gayet güzel bi kask.
    fiberglass şu eşşeklerin kemirdiği madde deil mi o ii bişey miydi ya o konuda pek bilgim yok eşşekler kafamı kemirmesin

Motosikleti
    Honda CBF 600
    fiberglass şu eşşeklerin kemirdiği madde deil mi o ii bişey miydi ya o konuda pek bilgim yok eşşekler kafamı kemirmesin
    bilmiyorum ama bi rivayete göre de eski anadol'ların kaportalarını keçiler yiyomuş
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum ama bi rivayete göre de eski anadol'ların kaportalarını keçiler yiyomuş
    bend e dumuştum ama sağlam bi maddedr inşallah

Motosikleti
    Honda CBF 600
    bend e dumuştum ama sağlam bi maddedr inşallah
    bu tür kasklar uluslararası güvenlik testlerinden geçmeden satışa sunulmuyolar sanırım. zaten açıklamalarında hangi güvenlik testini geçtiği yazar. güvenlik bakımından canın sıkılmasın hiç
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    CBF 150
    agv ve lazer ı karşılaştırsak hangisi iidr

http://www.yildizticaret.com/pro/173...TON-ALIEN-KASK

170 TL. Bende çene açılabilir tiplerinden kullanıyorum memnunum, tavsiye ederim.

çene açılır kask kullanmayın arkadaşlar. Düştüğünüzde çok sert darbelerde açılma riski var.....
    Geç gitmek hiç gitmemekten iyidir....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler