Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dünya turu yapan çift türkiye'de !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA TRANSALP
    Arkadaşlar aşağıdaki yazıyı Turkbikers Motosiklet Kulübü anasayfasında gördüm, daha önce Transalp'le dünya turu yapan bu çiftin sitesini görmüştüm. 7 yıldır tam 44 ülke gezmişler. Sitelerindeki fotoğraflar da süper.

Daha Önce dünyayı 125 cc ‘lik 2 motosikletle gezen Hayallere yolculuk (A Voyage To The Dreams) ekibinin iki kahramanı Elke ve Gustavo’yu Turbikers Motosiklet Kulübü olarak ağırlamıştık. Aradan neredeyse 1 yıl geçti . Hayallere yolculuk ekbininin yabancı basın ve dergilerde yansıttıkları memnuniyet 7 yıldır turu yapan ekibinin de dikkatini çekmişti. Bizimle iletişim kuran maceracı çifti Turkbikers Ailesi olarak ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler. Dün akşam yolcuları Atatürk Havalimanından aldık. Otellerine yerleştirdik. Üyemiz oğuz Erbaz’ın Yenikpaı’daki otelinde 2 gün ücretsiz misafir edilecekler. Dün akşam onları karşıladığımızda bize bugüne kadar geldikleri 44. Ülke Türkiye ve ilk kez bir kulüp onları karşılayıp bir ağırlamış. Daha önce hiç karşılanmamışlar. Bu Türkiye ve Turkbikers adına onur verici bir gelişmedir.

Web Siteleri
    http://www.porelmundoenmoto.com/

Kendileri ile Kontak kurmak için Turkbikers Başkanının e-mail adresi

turkbikers@gmail.com
    [B]MOTOSİKLETE BİNMEDİYSEN YAŞADIM DİYEMEZSİN.[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüreğinize sağlık!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal be yakışır..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    XL700 TA

Aynen katılıyorum...

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüreğinize sağlık!

Aynen katılıyorum , yüreğinize sağlık.

Türk misafirperverliği budur, motosiklete gönül verenlerin misafirperverliğide üstüne kaymaklı olur!..
    1881 -193

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye bu turu yapanlar arjantinden çıkıyor ya.Motorla dünya turu için bünyelerimi elverişlimidr nedir.Bizim Türklerden tekne-yatla denizden dünya turu yapan var ama motorla dünya turu yapan bir amca hatırlıyorum vespayla o kadar.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    HONDA TRANSALP
    Arkadaşlar 2 gün Hotel'de ücretsiz ağırlanmışlar şimdi de Turkbikers Kurucusu Fatih Özsoy'un evinde misafirlermiş, kendisi ile mailleştim. Vespa Festivaline katılacaklarmış Cuma günü de karşıda Angel Cafe'de kardeş kulüpleriyle ortak toplantıları varmış, siteyenler iştirak edebilir dediler. Tanışmak isteyenler için iyi bir fırsat olabilir. Ben şahsen gidiyorum

Yolları İzmir'e düşer mi acaba?

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Turkbikers'a bende üye'yim... ama maalesef toplantıya katılamıyorum,akşam saat 19:30'da... o saat'te ben dükkanda oluyorum....

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    125 cc ile dünya turu
    Bravo !
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    Angel Cafe'de saat kaçta gelmek görmek tanışmak isteriz.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    ne benzin yakmışlardır ama
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    HONDA TRANSALP
    Saat 19:30 da Cuma günü orda olacaklarmış. Ben kesin tanışmak istiyorum çünkü motosikletleri Transalp, 130.000 KM yapmış ve hiç tamir görmemiş

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    helal olsun demekten başka bişey diyemiyorum hayatta böyle bişeyi göze alamam
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Para var, imkan var. Biz iki adım ötemize giderken kırk kere düşünüyoruz. İmkan olsa biz de gezeriz.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para var, imkan var. Biz iki adım ötemize giderken kırk kere düşünüyoruz. İmkan olsa biz de gezeriz.

+1
    aynen öyle kardeşim
    zaman ve para ayırabildiğin sürece gönlünden geçen herşeyi yapabilirsin bu dünya düzeni bu malesef ki.........
    biz çalışan işçi kesimi de bönbön bakalım o zaman

Motosikleti
    HONDA TRANSALP
    Arkadaşlar bir yanlış anlama var, yolda kendi yaptıkları takıları satarak, mızıka çalarak, sitelerinden 3-5 kuruş yardım alarak ilerliyorlarmış. Asla bir sponsorları yokmuş ve zengin paralı tipler de değillermiş. Sitelerine girin bir bakın öyle karar verin. Para olsa biz de gideriz olayı yanlış, o ruh, o kararlılık olacak insanda..

http://www.porelmundoenmoto.com/

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Kusura bakma da biz o kadar özgür ruhu kaldıramayız dostum. Özgürlük de bir yere kadar. Ben aileme takı satıp dünyayı gezeceğim diyemem. Hadi dedim hiç gerek yok öyle riske girmeye. Cebim dolu çıkacağım ki yola, temkinli olayim..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel hareketler bunlar
    işin şu yanınada deyinmeden olmayacak.
    bi ara bi arkadaş yazmıştı : türkiye turu yapacağım sponsor arıyorum durumu olsa zaten herkes gezer.
    ne diyelim şu loto bana çıksında bende sizlerle ne geziler paylaşsam
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Parayla marayla alakası yok arkadaşlar kendiniz kandırmayın ! Bu bir anlayış hayata bakış ve cesaret meselesi,

Geçen gün sultanahahmette bisikletli turitler gördüm. durduk konuştuk kimisi öğrenci kimisi öğretmen kimisi işçi çıkmışlar 4 kişi yola yemin ederim benim yeğenime ver o bisikleti binmez, babası gitti trek aldı balkonda çürüdü bisiklet ...

2005 te iki bahçıvan fransadan traktörle yola çıkıp gelmişler , bir hafta misafir etmiştim evde..

yine 2003 te bir japon misafir etmiştim o da aynı şekilde parası pulu olmayan bir adamdı..

Arkadaşlar hepsini geçin geçtiğimiz ay bizim Şirkette bir şef Aksarayda üzerlerinde tiyatrocu gibi 18. yy kıyafeti olan 3 tane alman getirdi. Onları da misafir ettim bir gece.. Adamlar ne biliyormusunuz Alman marangozlar derneğinin üyeleri... Eğer dernekte belli bir nişana sahip olmak istiyorsanız evlenmeden 300 gün boyunca almanya dışında sadece marangozluk işi yaparak dünyada gezeceksiniz. Eeeee buna heves eden var mı dedik...Şu bu şekilde 400 e yakın alman marongoz dünyada geziyor dediler Aklım durdu yemin ederim.. Ve adamlar 18. yy dan kalma geleneksel kıyafetler ile (Cep tel filan yasakmış ) yanlarında iki valiz dolusu çekiç testere vs. ile 18 ülke gezmişler 10 ayda, sadece işlerini yapıyorlar ve o parayla geziyorlar, Hatta şirket içi bültene de haber oldu tarayıp koymak isterim becerebilirsem..

Bunlar biraz kultür ve hayat felsefesi ile alakalı parayla pulla değil, zenginimiz geziyor mu sanki, parası pulu olan

bizde en makbul sey doğduğun mahallede köyde ölmektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    yaa nelerine güvenip çıkıyor bunlar böyle yola. burası, dünyayı gezmeye çıkan turistin tecavüz edilip, öldürüldüğü bi ülke. hadi bu münferit bi olay, bunu geçelim, adamlar bi de afrikaya gitmişler. yav bi gün bi yamyam kabilesinin kazanında bulurlarsa kendilerini ne yapacak bu adamlar...

evet bu iş cesaret işi ve ben bu cesareti gösterecek kadar sorumsuz değilim. cesur demiyorum dikkat ediniz. bu biraz düşünce ve sorumluluk meselesi gibi geliyor bana.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler