Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni motorcuya TavsiyeLeriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}

MerhabaLar bende ehliyete yazılcam önerebilceğiniz bi yer var mı ist avrupa yakasında hep hesapLı hem eğitimi iyi ?

Normal oLarak motor tecrübem var ama tabi trafiğe karışıp gittiğim pek söyLenemez racing motorLara karşı sonsuz bi aşkım var diyebiLirim...

Yeni başlıycağım için vitesLi motorLa mı baŞLasam daha iyi oLur yoksa yeni baŞLayan biri için öneReceğiniz modeLLer var mı ? ilk motorsikLetim 2. eL oLucak yüksek oLasıLıkLa :}

SizLerin ne gibi öneriLeri oLur bana çok merak ediyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım öncelikle hoş geldin... Avrupa yakasında bilmiyorum iyi bi yerler varmı sürücü kursu olarak ama Anadolu yakasında Gelişim sürücü kursu var hatta sitemizde reklamlarıda var... Orayla itibata geçebilirsin hatta mt den geldim dersen daha da çok ilgilenirler... İlk başlıycaksan motora kendine güveniyorsan rekfeslerin iyiyse sana 125 lik bi vitesli öneririm, Bana sorun cıkartmasın diyorsan ybr 125 - cbf 150 - tvs apechi 150 öneririm... Eğer kendine güvenin yoksa Al bir tane scotor onla trafiğe karış kendini geliştir derim gerçi bende bu işte çok profsyonel deilim ama güveniyorum kendime en önemliside güven meselesi... Sabah olduğu zmn daha bilgili kişiler yardım eder seni...

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    tabi herkesin fikrini dinLemek isterim..

Güven konusuna geLince içimde motora dair en ufak bi korku biLe yok asLında bu beni rahatsız ediyo ama bende anLamıyorum sadece sevgi var güven var scooter tarzı motorLardan hiç hoşLanmıyorum gerçekten... Avrupa yakasında oturuyorum oraya gidip geLmek sorun oLur

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    En önemli tavsiyem BiR bÜyüK biR KüçÜk hArfLe yhAzmMamAlaRI.

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    Pardon biraz alışkanlık oldu bende

Motosikleti
    Henüz yok
    hiç değilse senin kurs alabileceğin sürücü kursları war burda o da yok

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    Konya da mı ?
    [COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
    M. Kemal Atatürk[/B][/COLOR]

purgatory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    madem ki racing'lere karşı inanılmaz bir sevgin var, o zaman honda cbr125, veya yamaha yzf r125 önerebilirim.
    ikinci elde daha iyi durumda olan hyosung gt250 de hem başlangıç hem de ilerisi için sana faydalı olabilecek bir motor bence.
    amman ha trafikte dikkat. istanbul kasaplarla dolu. hatta az önce yazdım:
    http://www.motosiklet.net/forum/fayd...ival-tips.html

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    evet şu an cbr125 düşünüyo gibiyim fakat lastikleri çok ince gibi geliyo kalınlaştırma imkanım var mı ?

motora en fazla 5bin ayırabilirim fiyat olarak 2.elde gt250 Ler biraz pahalı 2tane alıcam tek alsaydm tercihim o olurdu 2kişi 10.000 tl var malesef bu bütçeyle 2 adet ( abi kardeş ) :} düşünüyoruz...
    [COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    evet ya motorun bi yeri çizilse biterim ben 2 eL özellikle alıcam bu yüzden...

honda cbr gibi duruyo su an

Alıntı MeTaLiuM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet şu an cbr125 düşünüyo gibiyim fakat lastikleri çok ince gibi geliyo kalınlaştırma imkanım var mı ?

motora en fazla 5bin ayırabilirim fiyat olarak 2.elde gt250 Ler biraz pahalı 2tane alıcam tek alsaydm tercihim o olurdu 2kişi 10.000 tl var malesef bu bütçeyle 2 adet ( abi kardeş ) :} düşünüyoruz...
    Arkadaşım sana benim yaptığımı tavsiye ederim. 3.500'e YBR 125 alırsın ruhsat, plaka herşey dahil, geri kalan paranla da koruma ekipmanlarını alırsın. Ben yeni YBR aldım ilk motorum ve çok memnunum ufak yana yatırdım, bana maliyeti 40 TL oldu, ilk zamanlar bu tip durumlarla karşılaşabilirsin. Bende CBR'i çok beğenen biiriyim ama CBR 125 yana yatarsa maliyeti ne kadar olur, tecrübeli arkadaşlar bilgilendirsin seni. YBR'yi beğenmedim dersen, CBF 150 tavsiye ederim.

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    evet merak ettiğim konulardan biriside o yedek parça sorunlar da maliyet fiyatlar nasıl ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Niye 2 tane alacanki?Al bi tane gt250r doya doya gez.CBr 125 oyuncak gibi kalır gt250r yanında.Bence iki tane alıp yarım zevk alacağına git tam motor al , paylaşarak tam zevk al.

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye 2 tane alacanki?Al bi tane gt250r doya doya gez.CBr 125 oyuncak gibi kalır gt250r yanında.Bence iki tane alıp yarım zevk alacağına git tam motor al , paylaşarak tam zevk al.
    tabi bende isterim o zevki yaşamayı da :D orda da belirttim abi kardeş alıcaz ;) kardeşime de alıcam bi tane onun için hem hesapLı hem iyi satış sonrasında maliyeti yüksek oLmasın istiyorum...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 000 bine 1 adet 250r bir tanede cbf 150 al kullan .....daha ne diyim..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    hocam başlangıç için bence en ideali cbr 125r bende yeni başlıacm ve bugün aldım haftaya gelcek motorum ben sıfır aldım 10 bin varmış cbr 5250 iki tane alırsınız bi siyah bi kırmızı güzel güzel xD
    Bende gt250r almayı düşünüyodum ama kanuni falan satın aldı bu yüzden soğuduğumu söyleyebilirim aklıma cbr125 yattı bence başlangıç için en iyi motosikletlerden biri belkide en iyisidir xD

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    ikimzide ss delisiyiz malesef :]

evet su an honda cbr125 gibi görünüyo ya peki honda cbr 125 ile honda cbr 125r aynı modeL mi ?

BazıLarı farklı bazıları aynı olduğunu söylüyoda ?

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım siz kardeş değilmisiniz neden aynı motoru alıp kendinizi kısıtlıyosunuz.ayrı tip iki tane motor alın değişik değişik binin .bu iç çamaşırı değil ki herkez kendinin kini giysin ..farklı alın bence...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    arkadaşım siz kardeş değilmisiniz neden aynı motoru alıp kendinizi kısıtlıyosunuz.ayrı tip iki tane motor alın değişik değişik binin .bu iç çamaşırı değil ki herkez kendinin kini giysin ..farklı alın bence...
    Evet bende bunu düşünüyorum zaten ama ikiside ss olsun istiyorum ya da birini gt 250r birini de cbr 125 den alıcaz...

Ayrıca bu tiger egzozLar ya da Ledli egzozlar nasıl sizce ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler