Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

siyah ybr 250 aldım aksesuar için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar karar verdim güzel bir koruma demiri, jantlara kırmızı bant yapıcam, bide tank ped yapıcam başka şeye gerek yok,
    40 litre bi topcaseyi unutma:D
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    evet arkadaşlar karar verdim güzel bir koruma demiri, jantlara kırmızı bant yapıcam, bide tank ped yapıcam başka şeye gerek yok,
    aklın yolu bir ..hayırlı olsun,fotolarını bekleriz
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    kazasız belasız inşallah. ybr125 cilerin hayalindeki motor tabi benimde
    [B][COLOR="DarkGreen"]GÖZÜNÜ KORUMAYANIN GÖNLÜ KARIŞIK OLUR[/COLOR][/B]

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    edremitli kardeşim koruma demirini ve canta demirini burdan temin edebilirsin...

http://www.yildizticaret.com/cat/119/Koruma-Demirleri
    Hissettiğin gibi yaşa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı rsavkli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız inşallah. ybr125 cilerin hayalindeki motor tabi benimde
    sağol tşk ler, işallah sende kısa zamanda alırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:56 AM ----------

Alıntı tatlisert45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edremitli kardeşim koruma demirini ve canta demirini burdan temin edebilirsin...

http://www.yildizticaret.com/cat/119/Koruma-Demirleri
    teşekkürler kardeşim, top case yerine bide böyle çantalar var bunlar nasıl acaba bilgin varmı, motorda güzel duruyor ama, tutuculuğu nasıl acaba? bunlardan alsam, çanta demirine gerek kalmaz

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    bildiğim kadarıyla sağlam kullanan arkadaşlarım var farklı motorlarda şikayet duymadım ama bizim motorlarada oluyor mesala
    Hissettiğin gibi yaşa...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet haklısın dostum, ve bu koruyucu film olayını daha yeni duydum, kimler yapar böyle işleri, tamamen kaportayı kaplıyormu, sonra rüzgardan falan atarsa hiç hoşma gitmez, söküldüğü zaman altında iz bırakmasını falan sevmem yani, bide kaç paraya mal olur?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:22 AM ----------

sağol teşekkürler, kasko yaptırıcam ilk işim kasko yaptırmak
    film olayını kendin yapabilirsin.oto aksesuarcıdan alacaksın filmi.kaportayı tamamen kaplayabilirsin, ve bir daha çizildi derdin olmaz rüzgarda yağmurda çıkmaz.sen istediğin zaman gaz yağı ile yumuşatıp rahatlıkla iz bırakmadan çıkarırsın.ama yaptıktan sonra çıkarmak istemeyeceğine eminim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Arkadaşım,bende aynı motoru geçen yıl sıfır aldım.Aldığım yerin servisinde koruma demiri ve Givi marka siperlik taktırdım.Bunları aksesuardan öte gerekli ekipman olarak görüyorum.Üstelik benim ilk motorumdu ve hiç tecrübem yoktu.Bir yıldır kullanıyorum ve başka hiçbirşeyin eksikliğini hissetmedim.Tabi herkesin zevki farklı olur.Ben olmazsa olmaz olanları yazdım.Gerisi aksesuar.Sana kalmış.Mesela Tank ped nedir?Ben bilmiyorum.Birisi açıklarsa memnun olurum.sonra 500 liraya kaskoyu kim yapıyor?Ben 1000 tl'den aşağı fiyat alamadım.Üstelik motorum sürekli kapalı garajda ve sadece yazları kullanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı eyup39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım,bende aynı motoru geçen yıl sıfır aldım.Aldığım yerin servisinde koruma demiri ve Givi marka siperlik taktırdım.Bunları aksesuardan öte gerekli ekipman olarak görüyorum.Üstelik benim ilk motorumdu ve hiç tecrübem yoktu.Bir yıldır kullanıyorum ve başka hiçbirşeyin eksikliğini hissetmedim.Tabi herkesin zevki farklı olur.Ben olmazsa olmaz olanları yazdım.Gerisi aksesuar.Sana kalmış.Mesela Tank ped nedir?Ben bilmiyorum.Birisi açıklarsa memnun olurum.sonra 500 liraya kaskoyu kim yapıyor?Ben 1000 tl'den aşağı fiyat alamadım.Üstelik motorum sürekli kapalı garajda ve sadece yazları kullanıyorum.
    sağol dostum teşekkürler, benim aldığım yerin servisinde koruma demiri, ve givi marka cam satılmıyor, sen bunları nerden temin ettin, bizim bölgemeizde böyle lüx pahalı aksesuarlar satmıyorlar, edremitte ilk ybr 250 bende var inanırmısın, tank ped yakıt tankına yapıştırılan bir aksesuar deponun çizilmemesi için

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    sağol dostum teşekkürler, benim aldığım yerin servisinde koruma demiri, ve givi marka cam satılmıyor, sen bunları nerden temin ettin, bizim bölgemeizde böyle lüx pahalı aksesuarlar satmıyorlar, edremitte ilk ybr 250 bende var inanırmısın, tank ped yakıt tankına yapıştırılan bir aksesuar deponun çizilmemesi için
    Haklısın arkadaşım,Balıkesir'de işin zor.İstanbul'da bu bahsettiğin şeyleri bulmak çok basit.Sana internet adresini veriyorum.Uygun bulursan oradanda temin edebilirsin.

http://www.aydinmotor.com/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı eyup39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın arkadaşım,Balıkesir'de işin zor.İstanbul'da bu bahsettiğin şeyleri bulmak çok basit.Sana internet adresini veriyorum.Uygun bulursan oradanda temin edebilirsin.

http://www.aydinmotor.com/
    sağol teşekkürler

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler