Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

siyah ybr 250 aldım aksesuar için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat bizde alırmıyız acaba ilerde ybr 250
    güle güle kullan makine çok sağlam makine Allah kaza bela vermesin korusun hepimizi inşallah...
    aliriz abicim niye almayalim 125 likte iyice piştikten sonra 250 sinide aliriz
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliriz abicim niye almayalim 125 likte iyice piştikten sonra 250 sinide aliriz
    işallah en kısa zamanda ybr 250 alırsın

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işallah en kısa zamanda ybr 250 alırsın
    epeydir düşünüyorum bu motoru hayirlisi uzun yol gidenler için fazla km yapanlar için üretilmiiş bi makine inşallah hakkını verirsin motorun
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun, kazasız sürüşler, güzel motor severim param olsa ilk alacağım motorlardan birisi,
    cbf250 veya ybr250.
    kaça aldın, foto eklede bakalım

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Süsleri sonra takarsın. Çok önceliklileri var.
    1) koruma demiri : Düştüğünde bacağının kırılmasını, bir anda kapı açan aptal sürücülerin kapı ile seni yaralamasını önler ve motoru korur
    2) Kilit : masterlock veya luma marka kaliteli bir kilit. İlk akşamdan motoru çaldırmaman için.
    3) asgari korumalar: kask ve eldiven ( bunların olduğunu varsayıyorum aslında, almışsındır değil mi ?)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    epeydir düşünüyorum bu motoru hayirlisi uzun yol gidenler için fazla km yapanlar için üretilmiiş bi makine inşallah hakkını verirsin motorun
    hayırlısı olsun, umarım alırsın, aslında bende uzun yol yapan biri değilim, malum çalışıyoruz, ancak hafta sonları gezebiliyorum, ybr 125 kullanıyordum, hızı yetmemeye başladı, onun için bunu aldım, ama sonuçta işimizin sezonu bittiğinde bende şehir dışı seyehat yapıcam

Motosikleti
    yok
    hayırlı olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, kazasız sürüşler, güzel motor severim param olsa ilk alacağım motorlardan birisi,
    cbf250 veya ybr250.
    kaça aldın, foto eklede bakalım
    kardeş motoru daha dün aldım, elime ulaşmadı yarın nasip olursa allah işi karışmassa bayiye gelecek bana haber verecekler, fotoyuda yarın vakit bulursam ekliycem, 8750tl peşin fiyatı dediler, 12 ay vadeli aldım 9400tl ye geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:12 PM ----------

Alıntı explosion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    sağol allah razı olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:12 PM ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süsleri sonra takarsın. Çok önceliklileri var.
    1) koruma demiri : Düştüğünde bacağının kırılmasını, bir anda kapı açan aptal sürücülerin kapı ile seni yaralamasını önler ve motoru korur
    2) Kilit : masterlock veya luma marka kaliteli bir kilit. İlk akşamdan motoru çaldırmaman için.
    3) asgari korumalar: kask ve eldiven ( bunların olduğunu varsayıyorum aslında, almışsındır değil mi ?)
    ilk olarak koruma demiri alıcam ama, çok araştırdım bulamadım, belkide burda bir demirciden bişey yaptırıcam, kilit eski motorumdan kalma vardı baya sağlam bişey onu kullanıcam, kask ve diğer korumalar zaten mevcut

arkadaşım hayırlı olsun motorun iyi günlerde kullanman dileğiyle kazasız sürüşler.....(darısı benım başıma)

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullan.

Bak burada koruma demiri satılıyor. Fiyatı da bayağı uygun geldi bana.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binersin inşallah..

Fotoğraf isteriz ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşım el yapımı bitane koruma demiri yaptır sonra o koruma demirine bi çift sis lambası angel eyelilerden sonra far lara bitane büyük angel eye bi 8000 K xenon elin yatıyosa led li stop lambası yapabilirsin sağına soluna motorun renginde led ler tak jant lara şerit çek falan filan yap işte bişeyler gözüne güzel gözüken herşeyi tak
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı oktay299 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hayırlı olsun motorun iyi günlerde kullanman dileğiyle kazasız sürüşler.....(darısı benım başıma)
    sağol allah razı olsun, umarım sende istediğin motoruna kavuşursun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:55 PM ----------

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binersin inşallah..

Fotoğraf isteriz ?
    motor gelsin fotoğraf göndericem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:55 PM ----------

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullan.

Bak burada koruma demiri satılıyor. Fiyatı da bayağı uygun geldi bana.
    sağol teşekkürler, harbiden bulmuşsun demiri bende bunu arıyordum sağol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 PM ----------

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım el yapımı bitane koruma demiri yaptır sonra o koruma demirine bi çift sis lambası angel eyelilerden sonra far lara bitane büyük angel eye bi 8000 K xenon elin yatıyosa led li stop lambası yapabilirsin sağına soluna motorun renginde led ler tak jant lara şerit çek falan filan yap işte bişeyler gözüne güzel gözüken herşeyi tak
    eyvallah sağol dostum teşekkürler, motor geldiğinde fotoları koyucam, aksesuar yapıp tek tek foto koyucam

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    yeni motorunuza kazasız belasız binmek nasip olsun,kasko yaptırmakta fayda var 500ytl civarında fiyat veren olursa gözün kapalı yaptır ,çünkü genelde 750-900 arası fiyat çıkarıyorlar,birde yaptırırken herşeyi full içerdiğinden emin ol

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle hayırlı olsun
    sana bi tavsiyede benden
    motorun boyalı kısımlarına koruma film yap.yarın birgün çizildikten sonra ah vah etmezsin.ve daha sonraya bırakma, çizildikten sonra yapmanın bir anlamı olmaz.ben cbf me yaptım şimdi kafam rahat.sen çizmezsen artçıların inip binerken arka kuyruğu çizer oda zoruna gider
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun
    sana bi tavsiyede benden
    motorun boyalı kısımlarına koruma film yap.yarın birgün çizildikten sonra ah vah etmezsin.ve daha sonraya bırakma, çizildikten sonra yapmanın bir anlamı olmaz.ben cbf me yaptım şimdi kafam rahat.sen çizmezsen artçıların inip binerken arka kuyruğu çizer oda zoruna gider
    evet haklısın dostum, ve bu koruyucu film olayını daha yeni duydum, kimler yapar böyle işleri, tamamen kaportayı kaplıyormu, sonra rüzgardan falan atarsa hiç hoşma gitmez, söküldüğü zaman altında iz bırakmasını falan sevmem yani, bide kaç paraya mal olur?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:22 AM ----------

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motorunuza kazasız belasız binmek nasip olsun,kasko yaptırmakta fayda var 500ytl civarında fiyat veren olursa gözün kapalı yaptır ,çünkü genelde 750-900 arası fiyat çıkarıyorlar,birde yaptırırken herşeyi full içerdiğinden emin ol
    sağol teşekkürler, kasko yaptırıcam ilk işim kasko yaptırmak

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    hayırlı olsun bence biraz bekle
    Yüksek Kalite Üstün Performans

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    ya arkadaşım o mükemmel aleti tasarlayanlar zaten düşünmüşler görüntüyü hiç bir şeye gerek yok bozma asaletini ( koruma demiri taktır ama ben çok faydasını gördüm )
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aynen katılıyorum. Ne yaparsan yap o motoru orjinal halinden daha güzel yapamazsın. Hiç dokunma, sadece koruma demiri gibi gerekli aksesuarları tak. Hatta onu bile takarken seçici ol, hem işlevsel hem güzel olsun.

Ayrıca motorun da hayırlı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşım o mükemmel aleti tasarlayanlar zaten düşünmüşler görüntüyü hiç bir şeye gerek yok bozma asaletini ( koruma demiri taktır ama ben çok faydasını gördüm )
    evet arkadaşlar karar verdim güzel bir koruma demiri, jantlara kırmızı bant yapıcam, bide tank ped yapıcam başka şeye gerek yok,

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler