Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ehliyetim yok amma

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkbk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apeche rtr 150
    arkadaşlar şimdi allah'ın izniyle motor alıcam yakında ama ehliyetim yok sadece b ehliyetim var. sizce çok sıkıntı olur mu ehliyetsiz belli bir süre motor kullansam.ama yazın yazılıp ehliyet alcam .çok sık çevirme oluyor mu motorlara ve benide çevirseler ehliyetim yok diye motorumu alırlarmı? alırsalar ne yapmam lazım ! yoksa motoru elimden almadan önce bişelermi versem ne yapayım arkadaşlar sizce ne yapmam lazım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Aşağıdaki başlığı bi oku istersen...sıcağı sıcağına açılmış bir başlık...
    Fikir sahibi olacağına eminim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...akalandik.html
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    kardeşim motorunu alırlar yaklaşık 1000 ytl ceza yersin,bunun mahkemesi olur bu en iyi ihtimal en kötüsüde bi kazaya karışmanki yakanı kurtramassın hiç deneme bence...
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    en kısa zamanda gıdıp ehliyet kursuna yazılırsan agustosun haftası ehlıyetın elınde olur.Sınav dönemleri var bunu kacırma..ben bir hafta ile bilmedigim icin onceki dönemi kacırdıgım ıcın koca yazı ehlıyetsız gecırmek durumunda kaldım :(
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    tvs apeche rtr 150
    aslında beni çevirmeleriyle bırakmaları bir olur ama kimlik kullanmayı sevmediğim ve karşı olduğum için yapmıyorum. gidip yazılalım ozaman,, peki arkadaşlar kayıtlar devam ediyor mu yarın gitsem yazılabilirmiyim.. bunuda cvblarsanız çok teşekkür ederim sağolun..

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    mkbk,kimlikli o kadar kişi varki ama kaza anında kimliğin bir işe yaramıyor A2 diyor ille yasalar,kanunlara ve yasalara uyalım uymayanları uydura pardon uyaralım

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    bende hiçbiri yoktu ucuz atlatmısım yakalandığımda

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu yıl iki defa ehliyetimi sordular. Biri jandarma tarafından dağ başında diğeri de hadımköy otoban çıkışında. Her ikisinde de sırıtarak " a2 var mııı " diye sordular yani " hani yoktur da düştün kucağımıza" dermiş gibilerden. A2 yi gösterince yüzlerindeki hayal kırıklıklığı ifadesini kameraya çekip hepinize göstermek isterdim. Hemen ben ekledim arkasından "Ruhsatı da göstereyim mi ? " . Cevap kesin , sert ve yüzüme bakmadan " gerek yok"

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yıl iki defa ehliyetimi sordular. Biri jandarma tarafından dağ başında diğeri de hadımköy otoban çıkışında. Her ikisinde de sırıtarak " a2 var mııı " diye sordular yani " hani yoktur da düştün kucağımıza" dermiş gibilerden. A2 yi gösterince yüzlerindeki hayal kırıklıklığı ifadesini kameraya çekip hepinize göstermek isterdim. Hemen ben ekledim arkasından "Ruhsatı da göstereyim mi ? " . Cevap kesin , sert ve yüzüme bakmadan " gerek yok"
    tabi hocam ya al evraklarını bin paşa paşa . ne kimseye dilenecen ne de yakaracan.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir örnek olmuş. Ehliyet sorulduğunda soğuk terler dökmeyi mi tercih edersiniz, yoksa yukarıdaki örnekte olduğu gibi, rahatça ehliyetinizi çıkarabilmeyi mi?

Motosikleti
    tvs apeche rtr 150
    KAZA işi olmasa gene rahat olurum da ALLAH korusun kaza olunca işler değişir. oyüzden almakta gerek var.hem kafan rahat olur dediğiniz gibi hemde bas git vana hiç sıkıntı olmazz ama insan dayanamıyor işte ehliyeti beklemeye taa ağustasa kadar kim bekliyecek şimdi :((

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    ağustosu beklemezsen daha fazla bekleyecegin kesin

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    zaten B varmış.bence 300 lira ve 10 saçma soru için A2 siz gezmeye deymez ;) bi kaza yaparsan sokak arasında bi çocuk fırlasa önüne Allah korusun yandı gülüm keten helva.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşlarında belirttiği gibi ödeyeceğin ceza ehliyet ücretinden fazla olur o yüzden bir an önce kursa yazılıp sınavlara gir için rahat olsun.

Motosikleti
    DADYDD250E-9

sakın ha

arkadaşlar şimdi allah'ın izniyle motor alıcam yakında ama ehliyetim yok sadece b ehliyetim var. sizce çok sıkıntı olur mu ehliyetsiz belli bir süre motor kullansam.ama yazın yazılıp ehliyet alcam .çok sık çevirme oluyor mu motorlara ve benide çevirseler ehliyetim yok diye motorumu alırlarmı? alırsalar ne yapmam lazım ! yoksa motoru elimden almadan önce bişelermi versem ne yapayım arkadaşlar sizce ne yapmam lazım.
    Sakın ha, dediklerinle hareket etmeyesin, öyle düşünmek bile yanlış oluyor,aman ha diyerek seni uyarıyorum,bir daha böyle sözleri forumda görmek duymak bile yanlış olacağını düşünüyorum,selamlar üye arkadaşım....

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende yazılayım en iyisi ehliyete 2 yıl ehliyetsiz gezdim 2 3 kere yakalandım ama babam sağolsun kurtardı..ama bu hafta alacagım cbr 600 e aynı musammayı göstermezler heralde hemde kurallara uymus olurum
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Motosikleti
    tvs apeche rtr 150
    şimdi internet sitesinden kendimi sınav yaptım bi önceki zamanda çıkan a2 ehliyeti için motor sorularını çözdüm 20de 19 yaptım kendime güven geldi en iyisi ben bugün yada yarın gidip yazılayım doğru söylüyonuz sağolun

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki başlığı bi oku istersen...sıcağı sıcağına açılmış bir başlık...
    Fikir sahibi olacağına eminim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...akalandik.html
    Bu linkten sonra fazla birşey söylemeye gerek yok. Ehliyetsiz gezsem sorun olur mu diye soran arkadaşlara duyurulur...

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı mkbk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında beni çevirmeleriyle bırakmaları bir olur ama kimlik kullanmayı sevmediğim ve karşı olduğum için yapmıyorum. gidip yazılalım ozaman,, peki arkadaşlar kayıtlar devam ediyor mu yarın gitsem yazılabilirmiyim.. bunuda cvblarsanız çok teşekkür ederim sağolun..
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mkbk,kimlikli o kadar kişi varki ama kaza anında kimliğin bir işe yaramıyor A2 diyor ille yasalar,kanunlara ve yasalara uyalım uymayanları uydura pardon uyaralım
    öyle deme Endurocu
    bu nüfuzlu kişiler görevli memurlara haritadan yeni görev yeri beğendiriyorlar
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı mkbk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şimdi allah'ın izniyle motor alıcam yakında ama ehliyetim yok sadece b ehliyetim var. sizce çok sıkıntı olur mu ehliyetsiz belli bir süre motor kullansam.ama yazın yazılıp ehliyet alcam .çok sık çevirme oluyor mu motorlara ve benide çevirseler ehliyetim yok diye motorumu alırlarmı? alırsalar ne yapmam lazım ! yoksa motoru elimden almadan önce bişelermi versem ne yapayım arkadaşlar sizce ne yapmam lazım..
    önce bişelermi versem. derken

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)