Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ivedi Yardim Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Evvela selamlar ,

2006 yilinin haziran ayinda Deer 152 model maxi scooter aldim. " 2.ci el " Noter satisi kasimpasa'da yapildi. Gunumuze kadar motosikleti uzerime " cesitli nedenlerden dolayi almadim " ve herhangi bir vergisini , cezasini hatta muayenesini bile yaptirmadim , garaj'da o sekilde duruyor.

Gectigimiz aylarda motosikletin ilk sahibine ait olan ruhsati kaybettim , dolayisi ile ruhsatla birlikte noter satis evragida elimde degil.

Bu evragin bir suretini sanirim satisi gerceklestirdigimiz noterden alabilirim.

Simdi benim merak ettigim , noter satisi uzerime olan motosikletimin ruhsatini ve gecmise donuk cezalarini odemek istiyorum bunu hangi sartlar altinda ne kadar bir maliyet ile yapabilecegim konusunda bu konuda uzamanlasmis arkadaslardan yardim istiyorum.

ozellikle ;forum kullanicisi muamele islemlerini takip eden arkadaslar yardimci olabilirlerse mutlu olucam.

Not : motosikleti satin aldigim zaman rengi mavi idi , daha sonradan kendi istegim ile motosikletin rengini Mat siyah olarak degistirmisdim , dolayisi ile ruhsat ilk once mavi sonrasinda siyah olarak degistirilicek diye tahmin ediyorum.

Selamlar , saygilar
    First Day Of My Life

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Bu tür bir konu geçmişti arama yaparsan ulaşabilirsin..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Cosa 200
    Forumda tam olarak benim merak ettiklerime aciklik kazandiricak bir baslik yada baslik sonrasi yazilan mesaj bulamadim.

Ilgin icin tesekkurler.
    First Day Of My Life

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...t-cikarma.html burayı incelersen faydalı olabilir..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hmm motorun sahibini bulucaksın ondan bir vekalet isticeksin o vekaletle ruhsatlarını yeniden cıkartıcaksın sonra diğer işlemlerinide halledebilirsin..
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Motosikleti
    Cosa 200
    Motosikletin sahibi derken ? , yukaridaki mesajda yazanlari okudunmu ? yani noter satisi gerceklesmis bir vasitanin ruhsat kaybi sonrasi neden ilk sahibine yonelinsin ki ?

Yalnismi biliyorum?

Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...t-cikarma.html burayı incelersen faydalı olabilir..

----

Tesekkurler
    First Day Of My Life

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=jonturq;1563126]Evvela selamlar ,

Gunumuze kadar motosikleti uzerime " cesitli nedenlerden dolayi almadim " ve herhangi bir vergisini , cezasini hatta muayenesini bile yaptirmadim , garaj'da o sekilde duruyor.

yazısını okuyunca öyle bir kanıya vardım noter satışı alındıgında üzerine alınmasına gerek kalmadan ruhsat cıkartılıyormuydu? benim bildiğim motor üzerine alınmamışsa baskasının üzerinedir die ..aslında çok fazlada bilgim yok kafan karıstı
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Motosikleti
    Cosa 200
    Bende bu tip cevaplar ile karsilasabilecegimi ongorerek bu konuda uzmanlasmis kisilerden yardim istedigimi belirttim baslik altindaki mesajimda , iyi niyetinizi anliyor yinede tesekkur ediyorum.

Selamlar.

Konu hakkinda yeterli tecrube sahibi kullanicilar oldugunu biliyorum , sabretmek gerekli sanirim

Guncel...

Hay allah bosuna baslik actik gibi , moderator arkadaslardan kaldirilmasini rica ediyorum.

Selamlar
    First Day Of My Life

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler