Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ehliyetsiz motosikletli, ceza yazan polise saldırdı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ehliyetsiz motosikletli, ceza yazan polise saldırdı.

ANTALYA'da ehliyetsiz motosiklet sürücüsü 44 yaşındaki İbrahim Kaptur, polisin ceza yazması üzerine çılgına döndü. Önce motosikletini yakmak isteyen Kaptur, siniri yatışmayınca Osmal Sevil adlı trafik polisine saldırarak dövdü.

Olay bugün saat 12.00 sıralarında Namık Kemal Bulvarı üzerinde meydana geldi. Trafik polisi Osman Sevil, trafik kontrol noktasından geçen 07 CJN 27 plakalı motosikleti durdurdu. Motosikleti kullanan İbrahim Kaptur'un ehliyetinin olmadığını gören polis memuru, sürücüye ceza işlemi uyguladı. Bir süre yazılan cezaya itiraz eden motosiklet sürücüsü Kaptur, ardından kontrol noktasını terk etti.

TEKRAR GELİP SALDIRDI

Kısa süre sonra kontrol noktasına motosikletiyle yeniden gelen İbrahim Kaptur, polislere doğru yönelip tehdit etmeye başladı. Kaptur, ardından yere devirdiği motosikletini elindeki çakmak ile yakmak istedi. Kendisine engel olmak isteyen polis memuru Osman Sevil'e de saldıran ve vuran Kaptur, olay yerine çağırılan asayiş ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. İbrahim Kaptur, polis otosuna eli kelepçelenmiş halde bindirilirken ellerini gazetecilere göstererek, “Çekin, çekin siz hangi gazetedensiniz. Beni çekin“ dedi.

Saldırıya uğrayan trafik polisi Osman Sevil ise olay yerine çağırılan 112 ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalesinin ardından, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne götürüldü. Boynu, beli ve vücudunun çeşitli yerlerinde zedelenme meydana geldiği belirlenen Osman Sevil'in tomografisinin çekildiğini söyleyen sağlık görevlileri, hayati tehlikesinin bulunmadığını, ancak bir süre gözlem altında tutulacağını kaydetti.

kaynak: hurriyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxx_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f6-gri
    hem suçlu hem üste çıkmaya çalısıyo ayıp ayıp:(

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    bu yaşta bir insan böyle davranırsa gençler ne yapsın çok yanlışkınıyorum

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir anlık sinir nelere mal olacak haberi yok.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    şimdi trafikçilere uyuz olanlar kah kah gülüyordur herhalde ben yorumsuz kalıcam..

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suçlu oldugu halde yaptıgı davranış çok yanlış
    sinirlerimizi kontrol edemiyorsak sonumuz kötü olur

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    öfkeyle kalkan zararla oturur derler,bir içeri girsin 6 ay yatsında aklı başına gelir belki

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehliyetin yok madem motora niye biniyon git daddirivalliye bin töbe töbee..

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    en iyisini yapmışın helal olsun
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Birşeyleri kabullenme içgüdüsü yok ki insanımızda.Asla tamam yakalandım demiyor.Küçükken bile bu böyle; sobeledim diyosun adam o ben değildim ki diyor
    facebook.com/kaskafa

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    akıl yaşta olsa..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vayy maganda vayyy

Motosikleti
    My Kawa..
    Anca TR de olur bu zati...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    istanbulda bende birkaçkere yakalandım ama böyle dövmeye yeltenmedim hiçbir polisi oldukça alttan almaya çalışıyorum hatta birkere s.git gibilerinden küfür de yedim yani. o amca hangi ilde bilmiyorum ama burası istanbul artisilik yaparsan polise, götürürler merkeze, öptürürler herkese akıllı olmak lazım...
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    ya bu adamda boşuna dövmemiştir kim bilir polis ne sölemiştir.kimse kusura bakmasın ama çoğu poliste çok artist hakediyo yani.ama adamın yaptıda ayıp yani.ehliyetsiz niye biniyosa çakal karlos..
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    herif psikopata bağlamışd esenize...eee 1000 ytl bu zamanda çıldırtır adamı...o mokokoyuda serbest bırakır hakim muhtemelen...hakim dövseydi trafikte şimdi parmaklıkları sayıyordu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

xxx_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f6-gri
    cezaevine girmesede iyi bi para cezası öder muhtemelen ehliyetsizlikten yediginin 2-3 katıher halukarda zarar

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    bi yandan iyi yapmış valla insan bi uyarır bee geçen 800 tl yazdılarr ben adam %100 haklı demiyorum ama bi yandan hak veriyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sinir krizi geçirdim oyüzden saldırdım diye doktor raparu alamazssa kolluk kuvvetine karşı mukavemet kullanmak tan ceza alır ama mukavemetide geçmiş polisi haşat etmiş büyük ceza alır mahkeme sulh cezada değil ağır cezada olursaki büyük ihtimalle öle olacak cezayı paraya çevirip kurtulma ümidide olmaz 2 yıldan fazla hapis yatacağından dolayı memursa bile işinden olur en azından açığa alınır bu arada aklıma gelmişken ehliyetsizlikten dolayı yenen ceza adli cezamı idarimi öğrenelim eğer adli ise ceza adli sicil kaydına geçer yani sabıka denilen şey dolayısıyla 5 yıl boyunca memur olmak kamuya geçmek v.s hayal olur ama ben yakında motor ehliyetimi alacam nolur nolmaz salak bi otomobilci gelir çarpar hakkımızıda arayamayız

Alıntı aktör56 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi yandan iyi yapmış valla insan bi uyarır bee geçen 800 tl yazdılarr ben adam %100 haklı demiyorum ama bi yandan hak veriyorum
    ehliyetsiz motorlu taşıt kullanan sürücüye ceza yazmayıp onu uyaran polis görevini yapmamış olur uyarma gibi bir yetkisi yok cezayı kesmek zorunda polis kimki yargı gibiğ davransın yargının kararlarını uygulamak zorunda

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aktör56 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne uyarması arkadaşım öyle saçmalıkmı olur ehliyetsiz kullanmak yasak. uyarmak nası oluyo.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)