Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Onu beşi boşverinde ilk motorunuzu aldığınız ilk gece nasıl yatıp uyudunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ooooo bu konu tam benlikmiş..
    İlk baştan motru aldık(aldık derken gerekli işlemler yapıldı sadece) 2 gün gümrükten geçmesini filan bekledik 2 gün geçti günlerden cuma ilk baştan bir sigorta şirketi gibi bir yerden ruhsat belgelerini alıp honda plazaya gidicez aman tanrım plakayı normal otomobil plakası gibi basmışlar neyse ruhsatı aldık gittik 40 km uzaktaki bayiğei ordaki kişi tabi motoru vermek istemedi plaka yok diye ama bırakırmıyız bir şekilde aldık motoru motorla ilgili her şey elimizde motor önde bir tanıdık bizim oturduğumuz yere götürüyor(ehliyetli bir tanıdık) motorda plaka yok allaha şükür polis durdurmadan eve vardık saat 8 hemen motorun üstüne atlayıp bir kaç tur attım 8.30 da motoru garaja koyduk inanmıycaksınız yarın cumartesi olmasına rağmen ben saat 9 da yattım ertesi sabah 8.30 da kalkıp kahvaltı yapmadan motorun yanına gittim babamda o gün 8-4 çalışıyo evde kimse yok sürmeyi tam beceremesemde o gün 60 km gezmişim.. Motoru ilk aldığım zamanalar 1 depo benzini 4 günde bitiriyodum..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    uyuyamadım tabikine
    birde sıfır alınca heeç uyuyamadım

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ne uyuması motordan hiç inmedim ki:D

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    bende motoru aldığım ilk gün kesin uyuyamam sanıyordum gerçekten uyuyamadım ama sevinçten değil yüksek ateşten çünkü motoru aldığım gün hava cok soğuktu kasksız bi şekilde aldığım yerden eve götürene kadar soğuk yedim beynime bademcikler iflas.1 hafta yattım hasta sonra kalktığımda hemen motorun yanına koştum ilk aldığım gun gibi sevindirik oldum.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Motosikleti çektim garaja seninle yarın görüşürüz kızım dedim çıktım eve 10 dakika sonra garajdaydım...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Köy gibi bir beldede görev yaptığım için lojmanda kalıyordum. O kadar küçük ve güvenli bir yerki kilitlemedim hiç. Yatmadan önce pencereden sık sık motorun görünüşüne baktığımı hatırlıyorum. Çok güzel bir duygu.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    uyumadım ki ben :D:D :D:D 4 de eve gelmiştim gece gelir gelmez sozmışım zaten uyuyakalmışım :D:D
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    motorumu alırken,ilk kez kız arkadaşımla çıktığım günden bile heyecanlanmıştım walla
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 '99
    geçtiğimiz pazartesi yeni motorumu aldım 1 senedir yattığı için kontak açmadan servise bakıma bıraktım. daha dün almak kısmet oldu bütün gün gezdim dolaştım ve akşam eve geldiğimde içimde bir huzurla otoparka çektim ve artık benim olduğunu düşünerek yatağıma huzurla yattım :D

Motosikleti
    yok
    Geçtiğimiz haftalarda nerdeyse bir GSR 600 alıyordum.Adamla anlaştım ve başladım parayı beklemeye(Bir arkadaşım verecekti,kısmet olmadı).Neyse ben 3gün boyunca heyecanla bekledim. Ne doğru düzgün yemek yiyebildim ne de uyku uyuyabildim.Rüyamda da sürekli viraja yatıyordum.Motor alamasamda yeni bir diyet keşfetmiş oldum.

Motosikleti
    // honda beat scv100f
    anılyuksel aynen dostum :D senn gibiydim bende hatta açtıım topice de yazmıştım uyuyamıorm yarım saatte bi bakıorm ne yapmam lazım die.
    halbu ki daha önce ki pederin motorunda bile bu duyguyu yaşamamıştım cbf250 pederin aldıı 3. motordu :D

onda bile aprilia daki duyguyu yaşamamıştm D: sesi yeter... bnm motorun sesini duyan bilir:D

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    bende evimin birinci katta olması avantajından yararlanıp ilk geceyi evde motoruyla geçirenlerdenim

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    herkes gibi benim de ilk bindigim motorlardan biri mobiletti babam lamıştı kendine ben o zaman 11 yaşımdaydım babamın ytmasını bekledim gecee 11:D ve yattı motoru çalıştırmayı bile bilmiorum kazayla mazayla çalıştırabildik zar zor üstüne atladım ve bizim mahaleeyi gezmeye başladım belki 2 saat boyunca inmeedim üstünden hayatımda unutamıyacagım en güzel deneyimdi bide ewe gittimde güzel bi deneyim yaşamıştım ilk osmanlı tokadım

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    ilk aldığım gün motor kullanmayı bilmiyodum zaten bisiklet tecrübesiyle scooter kullanmaya başladım geceye kadar inmedim üstünden evimin önüne kitledim daha sonra gece sabaha kadarda rüyamda kullandım. ..
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    15gün oluyor motorumu alalı.İstanbul'danarkadaşımdan aldım.Daha önce hiç vitesli motor kullanmadığım halde Bursa 'ya geldim kullanarak. (Tabii içimde 20 kat kadar gazete sarılı şekilde.Mumya gibi) Akşam 21:00 da evdeydim yattığım gibi uyumuşum. Motorumu merdiven boşluğuna bırakmıştım. Rüyamda saatlerce motor kullanmaya devam ettim.sonra birden uyandım. saat 02:30 üzerimdeki t-shirt ü çıkartıp motorun her santimetre karesini temizledim. saat 06:30 civarı yattım.07:00 de kalktım motorumu çalıştırdım........
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    vn800 drifter
    ilk motorum mz 250cc
    çok uzun yıllar önce almıştım ama hayatımda onun kadar başka bir motoru sevemedim
    hala da özlerim
    şu an 3 motorum var
    ama temiz ilk sahibinden düşük km li alman bir mz bulsam gözümü kırpmadan alırım
    ilk aşk ilk motor
    unutulmuyor asla
    CHOPPER HAYATIMIZ

Bende ilk kez dışarıya koydum motorumu ,bisiklet kilidi ile bağladım sabaha kadar uyuyamıyacaz anlaşılan, daha önce tanıdığın garajındaydı.

hellstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R dı.Sattı.
    Ve bugün krediye başvurdum arkadaşlar.Çıkarsa inşallah cumartesi günü motoruma biniyor olucam. Şimdiden uyuyamıyorum. Alıncada kesin uyuyamayacağım.
    Try not.Do or do not.There is no try. (Yoda)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler