Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorcu olcam bende!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Yaz gelince gene motor ateşim depreşti.Annemide kandırdım sayılır. Motora yeni başlıycam ama twister falan almak istemiyorum almışken sağlam bi makine istiyorum.Çapırda sevmiyorum.Gidip bi hayabusa alsam onunla sakin sakin gezsem nolur zaten hızla işim olmaz?
    Bi kere alınca bi daha değiştirme şansım çok zor o yüzden adam gibi bi motor olsun.Bandit 1200s falanda olabilir.Napiiim ben şimdi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dae666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    yapma.
    kucuk bisi al (dediler bana hep )

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    ilk defa bineceksen motora bence küçük bişi al bir sene bin en az ve güzelce öğren ondan sonra değiştirirsin sağlam bir racing alırsın.. ben öyle yapacağım mesela ben hiç motor kullanmamıştım aldım bir twister şimdi bineyok güzel güzel öğrendimde bayağı param olursa seneye değiştireceğim artık olmazsada olana kadar bineceğim
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

mobilet scooter falan çok kullandım,sadece vitesli motor kullanmadım...

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    leto, satacağın zaman bana da haber versene belki senin twisteri ben alırım, o zamana kadar ehliyetsel durumumda bi değişiklik olmazsa o zamanlarda motoru ufaktan büyütmeyi düşünüyorum da
    imza, safrane

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Motosiklet tecruben varsa baslangic icin Honda Twister tarzında bi motor alman mantıklı. Racing makina ile kesinlikle baslama hele 1300-1200cclik bir motoru dusunme bile.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    benim anlayamdığım bişey var madem hızlı gitmiyceksin neden son sürati 300 lerde olan motorları istiyosun. önemli olan görünüş ise racing görüntüsünde 125cc 250cc motorlar var al onları kullan. veya küçük cc'li naked bike al,bişey al ama hayabusa 1200 bandit falan alma. :
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Re: Motorcu olcam bende!!!

Alıntı sena adlı üyeden alıntı
    Yaz gelince gene motor ateşim depreşti.Annemide kandırdım sayılır. Motora yeni başlıycam ama twister falan almak istemiyorum almışken sağlam bi makine istiyorum.Çapırda sevmiyorum.Gidip bi hayabusa alsam onunla sakin sakin gezsem nolur zaten hızla işim olmaz?
    Bi kere alınca bi daha değiştirme şansım çok zor o yüzden adam gibi bi motor olsun.Bandit 1200s falanda olabilir.Napiiim ben şimdi?

bak bizim letonuun mtorou var twister çok tatlı bişi kız motoru gibi eğer leto satarsan sat arkadaşa heuehu kırmızı kırmızı çil çil

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    bak ben yazmışım motoru bana sat sen de yaz kız motoru,istanbulda diilim diye konuşuyosun gelirsem fena olur speed

imza, safrane

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Evet letonun kırmızı bir kız motoru var Hatta ballıkaya şenliklerinde aynısını bir kızın altında gördük

Başlangıç için küçük motorla başla derler ama ben aynı fikirde değilim. Hangi motor hoşuna gidiyorsa ve çekinmeden kullanabileceğini düşünüyorsan onu al. Ben her türlü motor kullandım, hepsinin verdiği zevk başka. Ama başlangıç için Hayabusa almamanı şiddetle öneriyorum. İlla racing alacaksan 600cc lik bir makina al. Racinglere alıştıktan sonra da Hayabusa alabilirsin...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Direk bi yannış anlaşılmayı düzeltiyim erkeğim.Sena'da unisex bi isim.
    Almışken hoşuma giden bi makine almak istiyorum tipini beyenmediğim bi motorla başlayınca 1 hafta bile sürmez benim motor hayatım sıkılır atarım kenara.125-250cc adam gibi race tipli bi motor gösterirseniz olur neden olmasın ama seside pizzacı motoru olmaması lazım tabi

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Dediğim gibi kullanabileceğini düşünüyorsan istediğin makinayı alabilirsin. 125-250cc motordan ses çıkmaz.

Bakınız leto'nun kız motoru...

letocum böyle dalga geçtiğime bakma senin motoru beğendiğimi biliyorsun ama arkadaş illa ki ses duyacam diyor
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    abi bu eleman kısa ve pahalı yoldan ölmek istiyo heralde:-))))))) olm dellendinmi sen en iiyisi ehliyetini aldıktan sonra bi tane titan yada suzuki gn 250 al 1-1.5 sene bin sonra bi tane MZ al sonrada seçersin artık racing mi chopeer mi touring mi enduro mu yoksa touring enduro mu??
    racing racing ve racing.............

ya bana hayabusanın hızı dışında yeni başlayanlara ne gibi zararı olduğunu açıklarmısınız belki yatar kafama
    büyük motor kontrolmü edemem yoksa ne biliyim kullanması karışık falanmı nesi var bu aletin

Motosikleti
    2teker
    Sena,

Diğer arkadaşların bahsettiği motorların sana ne gibi bir zararı var? Küçük motor diye çok mu kolay kontrol edersin? Kullanması mı çok kolay olur? Gücü mü sana az gelir? İki kişi mi binemezsin?

Herhalde bununla nereye varmaya çalıştığımı tahmin etmişsindir. Önce biraz bilgilen ondan sonra alacağın motora karar vermeye çalış. Bu sitede Hayabusa'nın ne tür bir sorunu olabileceğini ve benzeri konuları anlatan bir sürü yazi ve forum iletisi mevcut. Bunları oku. Sonra sana kalmış. Sonuçta maddi durumun el veriyorsa, ne istersen onu alırsın. Kimse seni tutamaz. Kimseden onay beklemene gerek yok.

Başarılar.

Oktay
    (Okumadan imzalamam)

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    http://donald.hypermart.net de "Motosiklete Giris" diye bir yazim var...lutfen onu okumadan bir karar verme.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bence sena sen olayı çok üçümsüyorsun. motosiklet kullanırken kaza geçirmiş insanların resimleri var internette . bunlara yüreğin dayanırsa bir bak ondan sonra burda almak istediğin motor hakkında doğru dürüst bir karar ver. kontrol mü edemem demişin. bence kontrol edemezsin, örneğin motoru kaldırırken debriyajdan elini hızlı kaldırırsan önü havaya dikilebilecek bi motordan bahsediyosun. . trafikte böyle bi durum yaşadığını düşün.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

danger0 teşekkür ederim işte böyle nedenlerini verirseniz daha iyi olur.
    oktay beyenmediğim bi motoru alırsam 2-3gün kullanıp bırakırım o yüzden başlangıçta bile olsa hoşuma giden bi alet almam lazım.

hayabusayı geçtik diyelim 600lük bi monster nasıl olur?

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    ağır ağır çıkacaksın bu merdivenleri... yoksa düsersin.. genç yaşta allah korusun sakat falan kalırsın. dost acı söyler.. düsman gaz verir unutma...

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    arkadaşlar doğru diyor beyensende beyenmesende ufak motorla başlamak gerek bu motorun yürüyen hatunlara attığı hava değil yada ekzostr un cıkardığı sessin 500 m ileriden duyulması değildir... Senin motor kullanmakta ne kadar bilgili olduğunla ilgi vede genc yaşta bir duvara ön teker havada girmemen için uğraşıyoruz. aramızdan bir motorcu daha eksilmesin istiyoruz yavaş yavaş ilerle (büyüt motoru).. Ne derler Hızlı giden atın b..ku seyrek düşermiş..

bu arada leeeennn varya speed boy ucarım valla size haa ne o öle kız motoru falan bir daha duymıyım motoruma kız motoru diyeni kız yaparım onu ona göre.
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler