Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dikkat dikkat, kış geldi, geliyoooor

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    işte ben kışı bundanda seviyorum gerçek sevdalılar bizle oluyor yıllardır dikkat ederim kışın iki teker üstündeki kime selam versem sevgiyle alır çünki gerçek dost ve sevdalıdır kışın ayakta kalandır birde hiç selam almayan kuryeci dostlar var onlar sanırım sevdalı değil görevli olduğu için oluyor
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Farkeden bişey yok APV41 yaz kış kuryeye selam ver karşılığını alamazsın ben çok denedim kendi verdiğimle kaldım özellikle bugün yağmurda çok keyif aldım deli gibi yağmur yağıyordu .. tek can sıkan şey öndeki arabaların arkada bıraktıkları yağmur tufanı
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    arkadaşlar herşey iyi hoşda bujinin ıslanmasını nasıl önliycez ya ıslanıp bizi yolda bırakırsa lütfen yardım edin çünkü ben kaldım

bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    çocukluk ve gençlik özlemim motoruma 39 yaşında bu yazın ağustosunda kavuştum, 25 eylül'de bir öğretmenin gazabına uğradım ve ölümden döndüm, üç gün yoğun bakım 15 gün hastane de yattım, tedavim halen devam ediyor, çıktıktan iki hafta sonra gizli gizli (hatun motora binersen çocukları alır seni terkederim, dedi ve ciddiydi...) motora binmeye başladım ve halen biniyorum, kar yağdığında da binmeye devam etmeyi düşünüyorum, O BİR MONDIAL FT110 VE ÖLÜM HARİÇ HİÇ BİR ŞEY BENİ MOTORUMDAN AYIRAMAZ!!! herhalde diye düşünüyorum.
    herkese kazasız belasız, bol keyifli ve keşifli sürüşler diliyorum....

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bellikçi abi hoşgeldin
    yengenin hala haberi yokmu motordan.öğrendimi yada öğrenince nası bi tepki bekliyosun
    öğretmen olayı ne abi açıklasan daha iyi anlıycaz.ama çok büyük geçmiş olsun diyelim.ölümden dönüp,ayağa kalkıp yengenin ayrılık tehditlerine rağmen hala motor alma cesaretine sahipsen,ne diyelim abi büyüksün valla
    ha bide bilmiyorum tanışma kısmına topic açtınmı ama açmadıysan açman iyi olur.
    son olarak bu yazıyı niye bu başlığa açtın.olduğu gibi tanışma kısmına geçirsen iyi bi tanışma yazısı olur

Askere Gitmicek Olsam Bakimini Yapardim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler