Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Baba'lara Motoru Sevdirmek..!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Sevgili Arkadaşlar ßu bir gerçekki Bir çoğumuzun Ailesi Motosiklete Binmemize Razı Değillerdir. Yani İçlerine Sinmiyor Evlatlarının Seytan icadına Binmelerine.
    Gayet tabi Onlarda Bizleri Düşündüğünden olsa Gerek. Her ne kadar onları Rahatlatacak Kadar Savunmalarımız olsada Yine Kalbimizin Kırılmaması için Motorlarımıza Binmemize Razı Ettirip Ve Sonsuz Dualarını ALıp Ceviriyoruz Gaz Kolunu.. Şimdi Size YakLaşık 15 Yıldır ßenim Motosiklete Binmeme Asla Razı oLmayan Ve ugruna Dünya kadar Kavga Ettiğim Sevgili Babamı Bu 15 Sene Zaman Zarfı içinde ZorLa Ve Büyük ikna sonucu Bu Sabah işyerimin Depo Kısmında Motora Bindirip Resmini Çektim Sizlerle paylaşmak istedim. İçinizdede BöyLe Durumları Yaşayanlar Varmı Acaba?

Not: İnşallah Yakında Kendisiyle Birlikte Bir İki Tur Atmayada razı Ederim...

Elazığ Motosiklet ve Motor sporları Kulübü Derneği-Motosiklet23/Moto23

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    süperr
    Benim babam da kesinlikle izin vermezdi. Hiç söylemeden gidip aldım. Sonra söylendiler de söylendiler. Aradan zaman geçti. Babam artık şunu demeye başladı "Oğlum bunun kalın tekerleklileri vardı onlardan niye almadın"
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Bak hep gene can ciğer baba yüreği

Gözlerinin içinin güldügünü farkettin mi

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    resimler harika .yakında herkes motorcu olacak ! :D

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Babamda aynı bırak şu aleti diyor ama bırakılmıyor bi kere oturduk koltuğuna
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    BuKart
    abi bindiremem ben babamı asla 15 sene geçse de binmez

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    iyi kandırmışsın yinede allahtan benim öyle bir sorunum yok benim babamda dedemde gençken motorcuymuş ama tek sorunum annem onuda alıştırdım ama annemde biniyor artık motosiklete
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Ben bi alsam motoru sülaleyi bindircem. Ama olucak inşallah.

Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bi alsam motoru sülaleyi bindircem. Ama olucak inşallah.
    İnşallah en kısa zamanda Alırsın.. Aldıkdan Sonra % 99 'u Razı oLuyor Zaten

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Babanı motosiklete bindirebildiğin için tebrikler.

Ben bu konuda şanslıyım.Babam da motosiklet kullanıcısı idi. İki yaşlarındayken kendisiyle beraber çekilmiş fotoğrafım da var.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla en zor işlerden biri.Anne baba rızası almak
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babanı motosiklete bindirebildiğin için tebrikler.

Ben bu konuda şanslıyım.Babam da motosiklet kullanıcısı idi. İki yaşlarındayken kendisiyle beraber çekilmiş fotoğrafım da var.
    Serdar Hocam, Siz Daha Cok Şanslısınız Bu konuda Aslında. Bu arada O Resmi Bizle Paylaşırsanız Cok memnun oluruzz..

Ben de babamı motosiklet almaya baya zor ikna edenlerdenim Bir süre(baya bir süre) karşıydı motosiklet almak istememe, bir kaç arkadaşının da motorla ilgili yorumlarını aldıktan ve bir scooter'la test sürüşü yaptıktan sonra benden çok istemeye başladı motosiklet sevdası yaş tanımıyor valla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RAMZEY STAR 125cc
    süper yakışmış babana zevkden 8 köşe olmus adam bende zorla bindirmiştim bir daha indiremedım ne zevklıymıs dıyor şimdi her fırsatta binmek istiyor özellıkle yazlarında bunun klimasıda varmış diyor

Motosikleti
    hyosung gt250r
    motoru aldık kapıya getirdikten sor görmüstü babam

aradan 1,5 sene gecti hal satın satın diyo baska birsey demiyor
    [COLOR="Red"]41___**ULTRA_ASLAN**___41[/COLOR][B][/B]

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Babam motosikletlerden nefret etmez lakin -kendine göre- tehlikeli bir alet olduğu için pek sıcak da bakmaz. (motorculardan nefret edip çocuğunun motorcu olmasını kaldıramayanlarda var)

Scooter'ı ilk aldığımda nedir,ne değildir diye bakmamıştı bile uzun bir süre.

GT250R'ı aldığımda ise "eşek gibi" şeklinde bir ifade kullanmıştı. ("buna nasıl biniyorsun? adamın beli ağrır" gibi ifadeler sıradan zaten)

Scooter'la çok kısa bir seyahati oldu.

Kendisi 100 kg'nin üzerinde ve bende 80 küsür kg'yim. İki kişi ile ufaklığın dik bir yokuştan çekişten düşmeden çıktığını görünce "çekişi iyiymiş hakkaten!" demişti.

GT250R'a da bir sefer oturdu. "Parasını veriyoruz ya nasılmış bir binelim" demişti.

Babam her zaman der : " Ben motora karşı değilim ama Allah vermesin ...2 teker üstünde gidiyorsun ve üstü açık bunun vs. ..."

Her zaman dediği bir laf daha vardır: "Sat şunu ,doğru düzgün bir araba al"
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    CBR 125R
    çok güzl
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Babam benden çok istemişti =))
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Alıntı GakkosAtalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadaşlar ßu bir gerçekki Bir çoğumuzun Ailesi Motosiklete Binmemize Razı Değillerdir. Yani İçlerine Sinmiyor Evlatlarının Seytan icadına Binmelerine.
    Gayet tabi Onlarda Bizleri Düşündüğünden olsa Gerek. Her ne kadar onları Rahatlatacak Kadar Savunmalarımız olsada Yine Kalbimizin Kırılmaması için Motorlarımıza Binmemize Razı Ettirip Ve Sonsuz Dualarını ALıp Ceviriyoruz Gaz Kolunu.. Şimdi Size YakLaşık 15 Yıldır ßenim Motosiklete Binmeme Asla Razı oLmayan Ve ugruna Dünya kadar Kavga Ettiğim Sevgili Babamı Bu 15 Sene Zaman Zarfı içinde ZorLa Ve Büyük ikna sonucu Bu Sabah işyerimin Depo Kısmında Motora Bindirip Resmini Çektim Sizlerle paylaşmak istedim. İçinizdede BöyLe Durumları Yaşayanlar Varmı Acaba?

maşallah benim babamda 4 sene Simpson kullanmıştı 4 vitesli bana pek kızmadı motorumuda sürdü. hızlı aletmiş dedi. :D

tay_1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GakkosAtalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Süper baba yaaa
    benim ailemdekarşıydı fakat bi gün babannem(70 yaşında) beni eve bırakta nasıl kullandığını göreyim diyene kadar :D o anki foto çekilse idi süper komedi olurdu...
    Denizde balık olsam...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)