Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sürücü Kursunun Sınav REZALETİ!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bugün başıma gelen bu insanlık dışı olaydan bahsetmek istiyorum size...

Sabah kalktım ve sınava gireceğim merkeze gittim sırama oturdum herşey normal cevap kağıdım önümde üzerinde bütün bölümlerin cevaplama kısımları bulunuyo önce bi düşündüm içimden ya ben sadece motordan girmicek miyim niye hepsi var diye zira B ehliyetim mevcut cebimde kurstaki adamda onaylamış sadece motor bölümünden 20 soru yapacaksın diye nese heralde sadece o kısmı işaretlicem dedim ama sağımdaki arkadaşa bakıyorum sadece motor bölümü cevapları var onda solumdakine bakıyorum e oda öyle salon görevlisine sorayım dedim hocam bende bi yanlışlık var ben sadece motordan giricem dedim sınav giriş kağıdını ver bi bakıyım dedi baktı ve yoo sen hepsinden giriyosun bak burda öyle yazıyo dedi ama nasıl olur benim B ehliyetim var bakın gösteriyim dedimsede adam benim yapabiliceğim bişey yok sen nası istiyosan öle yap dedi hemen izin isteyip sürüce kursunu aradım ama tabi kimse açmadı mecbur bütün soruları yaptım 4 sene önce bi kere okuyarak girdiğim konuları hatırlamaya çalıştım ama olmadı tabi ilk yardım tamamda trafikten kesin kaldım çıktım sınavdan ışık hızıyla kursa gittim ve bu ne iş dedim demezler mi bana ehliyetinin fotokopisini vermemişsin dosyanda yok biz seni 0 dan A2 alıyosun sandık diye arkadaşım istedinde vermedim mi istemedinki??? Biliyosun sen bunu ayrıca kayıta ilk geldiğim gün sordun B var mı diye var dedim! Baya bi çebelleştim ama adamın tek sölediği yapcak bişi yok sonuçları beklicez

Şimdi ne olucak ne olmıcak bilmiyorum trafikten kalırsam bi 3 ay daha bekliyip sadece trafikten mi sınava giricem yoksa tekrar kayıt yapıcaklar yine tekrar motordan mı sınav olucam B ehliyetime nolucam anlamadım gitti yani Türkiye'deki bahtsız bedevinin vücüt kazanmış hali benim çok sinirim bozuldu acaip hemde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    geçmiş olsun arkadaşım sen bi dilekçe ver eğer motordan geçersen sınavını geçerli tutarlar senin girmen gereken sınav motordu çünkü. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

teşekkür ederim emre pazartesi ne gerekiyosa yapıcam abi bugün sinirden 2 kelimeyi yanyana koyup konuşamadım adamla

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    mert cok üzüldüm gecmiş olsun .nasıl yapabilirler böle bi hata .ne kadar zamandır bu sınavı bekliyodun olmaz böle bişi yaa

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    herşey keyfidir maalesef bizim memlekette..
    direksiyon sınavında da dubaların kağıttaki şablona göre 6 ve 8'er metre aralığında dizilmesi gerekirken bizim sorumlu 2'şer metreden dizdi )
    turu az olan hantal motorlarla geçmek neredeyse imkansızdı. herkes kursun cup motoruna saldırdı : ))

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mert cok üzüldüm gecmiş olsun .nasıl yapabilirler böle bi hata .ne kadar zamandır bu sınavı bekliyodun olmaz böle bişi yaa
    çok saol ermen sorma çok moralim bozuk sınavdan çıktım ağlıcaktım nerdeyse ama bi şekilde halledicem bu olayı zaten sınav salonundaki hocanında sölediği tek laf burası Türkiye herşey olur oldu...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    wert_35 diyecek bişey yok geçmiş olsun
    umarım geçersin tüm sınavlardan...
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Arkadaş Dilekçe Ver Ve Durumu Anlat... Sen Sadece Motrdan Girmeliydin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    geçmiş olsun arkadaşım benimde 3 ayımı yakmışlardı boşu boşuna "banada pazar günü öğleden sonra sınav var dediler dreksiyon ama yokmuş" yutdışından geldim boşuna
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    ben o adamı iyice gerdirirdim...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    way be bende bi önceki sınavda alıdım ehliyeti ama hiç sorun olmamıştı..valla şans seninlide kardeş yaw ..merak ettim hangisi bu benim aldıgım yer gelişim hiç böyle bi sorun olcanı zannetmiyorum onlar baya dikkatli çalışıyolar ben çok memnundum..geçmiş olsu kardeş

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wert_35 diyecek bişey yok geçmiş olsun
    umarım geçersin tüm sınavlardan...
    çok saol abi eğer geçemezsem bi süre daha gelemicem hiç biyere nede çok istiyodum toplantılara gelmeyi...
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş Dilekçe Ver Ve Durumu Anlat... Sen Sadece Motrdan Girmeliydin...
    vericem abi pazartesi şuan araştırıyorum nereye başvurmalıyım diye sanırım mebe dilekçe vericem?
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi işin kötüsü adamı gerdiremiyorum babamın tanıdık gibi bişey keşke öyle olmasaydı bende sölicektim bişiler ama olmadı...
    Alıntı soner_kep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way be bende bi önceki sınavda alıdım ehliyeti ama hiç sorun olmamıştı..valla şans seninlide kardeş yaw ..merak ettim hangisi bu benim aldıgım yer gelişim hiç böyle bi sorun olcanı zannetmiyorum onlar baya dikkatli çalışıyolar ben çok memnundum..geçmiş olsu kardeş
    abi isim vermek istemiyorum sonuçta insanlar burdan ekmek yiyo bide dedim ya tanıdık şimdi ama şans yani başka bişey değil bu 2008 benim için hiç hayırlı olmadı bitsede kurtulsam

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dilekçe ile düzeleceğini sanmıyorum.. Bi kurs sahibi olarak söylüyorum ki bu kursun hatası.. Seni Online işlemde Sıfırdan A2 alıyor göstermişler..Bu da fotokopiin olmamasına bağlıyolar.. Bu arada her kurs kaydederken gerekli evrakları söyler ; belki sen hatırlamıyosundur..
    Yanlıslık olabilir arkadaşım; Hemen celallenmeye gerek yok bence.. Hatasız insan yoktur bu dünyada
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dilekçe ile düzeleceğini sanmıyorum.. Bi kurs sahibi olarak söylüyorum ki bu kursun hatası.. Seni Online işlemde Sıfırdan A2 alıyor göstermişler..Bu da fotokopiin olmamasına bağlıyolar.. Bu arada her kurs kaydederken gerekli evrakları söyler ; belki sen hatırlamıyosundur..
    Yanlıslık olabilir arkadaşım; Hemen celallenmeye gerek yok bence.. Hatasız insan yoktur bu dünyada
    kursun hatası olduğu ortada abi adam kendi ağzıyla söledi senin dediğin gibi online işlemde B ehliyetin çıkmadı falan gibisinden ama benim unutmam gibi bi konu söz konusu değil çünkü kayıt olmaya gittiğimde adam evrakları bir kağıda yazarak verdi bana B ehliyetim olduğunu bu evrakları yazmadan 5 dk önce sölemiştim oda beni onayladı tamam sadece motordan giricen diye sölediği evrakları götürdüğümdede bişi demedi?

zaten olan oldu artık napcam adama bi şekilde halletcem bu konuyu...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Valla baya bı mucalede vermen gerekıyor banada bı dılekce ıle duzelıcek bısı gıbı gelmedı bence cunku snın mıllı egıtımde falan ona gore dosya acıldı sen sıfırdan ehlıyet aldıgın var sayıldı sımdı kalkıpda sen motordan gecmıssın tamam sana a2 verıyoruz dıyeceklerını sanmıyorum malesef :( Bılıyosunuz devletde ısler o sekılde yurumuyor :( Uzgunum ama sen bır sonrakı sınav donemıne kadar bekleyeceksın eger 3 dersıde veremezsen bana ogle gelıyor :( Tamamen kursun dıkkatsızlıgı vurdumduymazlıgının kurbanı olmussun :(
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    senin B ehliyetin var zaten tek yapman gereken sınav sonuçlarını bekleyip motor sınav sonucunu öğrenmek çünkü sen haklısın senin sorunun değil sürücü kursunun sorunu gelişmelerden haberdar edersens eviniriz

haber vericem abi merak etme sen ama şuda var hadi 3 sınavıda geçtim 0 dan A2 ye hak kazandım benim B ehliyete ne olacak?

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haber vericem abi merak etme sen ama şuda var hadi 3 sınavıda geçtim 0 dan A2 ye hak kazandım benim B ehliyete ne olacak?
    ehliyetinde fotoğrafının altında şanıyla B+A2 yazcak

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerici seniii

geçmiş olsun umarım motordan aldığınla geçmiş olursun

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    geçmiş olsun :( o kadar beklemişsin boşa gitmemiştir umarım
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)